Şimdi Ara

AMD veya Intel (Faciadan sonra) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xxx187

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

O kadar para harcamana gerek yok amd sistemi al ekran kartını rahatca besleyecektir turbocore ile 4ghz hızında calısan bir işlemci rahat rahat yeter sogutucuyada ihtiyacınız yok hatta ama para varsa h60 fena olmaz yani yazdıgınız sistemden hiçbişeyi değiştirmeden o haliyle alın oldukca güzel olmus ;) bu klasmanda i5 4670 ile aynı performansı alacaksın amd 8320 ile işler çift ekran kartı ve 780ti / 290x de değişiyor...

Bilgisiz arkadaslarimiz da var... Tipki alinti yaptiginiz mesajdaki arkadaslar gibi.

• bencede o sistem satılırmı arkadaş
  • Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    size 280x - 770 seviyesi kart lazım anlamında.

760 vb. kesmeyebilir gibisinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tony Montana_

size 280x - 770 seviyesi kart lazım anlamında.

760 vb. kesmeyebilir gibisinden

Konu kapatilabilir. Alacagim sistem imzamda yazmaktadir.
    Saygilarimla.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_84772326/mpage_4/tm.htm
    Arkadaşlar bu adam gtx780- Ti SLİ yaptigini soyleyip konu acmisti CPU-Z yabanci forumdan bulduğu SS atmisti pciexpress2.0 olarak calistigindan anlayip laf etmislerdi adama ,normal.

Burada 2500 TL bana kasa toplarmisiniz dese senin gtx780ti SLİ sisteme noldu diceklerdalga geccekler diye korkusuyla boyle bi konu acmis herhalde sattim falan bahaneler yalanlar üretmiş hayal dünyasinda ama kendini ele vermiş sacmalamis.

Bir tane gtx780-Ti 'yi satabilirdin. Bide memnun kalmadim darbogaz oldu ondan sattim 80 TL zarara girdim vs demiş sacmalamis ulan 2. el yari fiyatina zor satiyon kimi yiyosun darboğaz durumundan kurtulmak için bi tane karti elden cikarabilirdin .
    9000 TL bilgisayara yatirdiğını söylüyorsun tabi hayali bilgisayarin 9000 tuttuysa ..Şimdide paraya ihtiyacim vardi ondan sattim diyosun bi bilgisayara 9000 veren insanin maddi sıkıntısı olurmu ya..

Bu arada 80 TL zararim oldu demisin 9000 aldiğını 5200 sattiğını söylüyorsun 9000-5200=3800 3800 Yani zararin 80 değil 3800 .Zaten 2. el ürünler yarı fiyatina zor satiliyor. Neyse artik bizi kandirmayi kes artik. Hala yalan olmadığına inandırmaya çalışıyor dahada yalan söylüyorsun yazik.

Sen dürüst ol biz sana yardimci oluruz kardeşim merak etme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxx187 -- 28 Aralık 2013; 18:42:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Konu fake :)

Yazik.

Sana yazık hayaller dünyasında yaşıyorsun.

xxx187 dediği gibi daha üstüne birşey söylemeye gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.