Şimdi Ara

## AMD ve ECS'de Üst Düzey Değişiklikler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ordinaryCitizen (1 mesaj) nirvanamc2 (1 mesaj) menem (1 mesaj) JrMaster (1 mesaj) fx57 (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> ## AMD ve ECS'de Üst Düzey Değişiklikler ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29186 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ATi'nin eski tepe yöneticisi Dave Orton

Donanım düyasının dev firmalarından ikisi AMD ve ECS'de üst düzey değişiklikler yaşanıyor. Önce AMD tarafına bakalım.

2000 yılında ATi'de COO olarak göreve başlayan Dave Orton, 2004 yılından bu yana firmanın başkanlığını ve tepe yöneticiliğini yapmaktaydı. Fakat bay Orton bu ayın sonundan itibaren görevinden ayrılıyor. ATi'nin dirilmesindeki en önemeli aktörlerden biri olarak gösterilen Dave Orton için AMD tarafından yapılan açıklamada Orton'un AMD-ATi birleşmesinden sonraki basamak olan entegrasyon sürecini başarı ile tamamlayarak görevini yerine getirdiği ve içinde bulunduğumuz zamanın Dave Orton'ın kişisel ve profesyonel hayatında yeni bir yol çizmesi için en doğru zaman olduğu vurgulandı. Dave Orton da yaptığı açıklama ile özellikle AMD'nin geleceği konusunda son derece iyimser olduğunu dile getirdi.

AMD'nin yanı sıra dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ECS'de de ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Elitegroup Computer Systems (ECS)'den yapılan açıklamaya göre, firmanın başkan yardımcılığı görevini sürdüren Johnson Chiang'ın görevlerinden ayrıldığı belirtildi. ECS'de yaşanan bu gelişme konusunda şimdilik çok detaylı bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 11 Temmuz 2007; 3:27:24 >

|
    |

• Yarbay
    12689 Mesaj
    ? acaba ecs neyin peşinde ileri düzey kartların pesinde olabilirmi sorunusu akıllara geliyor bunlarda muhendis transfer ederler yakında ? ayrıca ecs okadar saglam bi firma olamasına ragmen pekte sevilmez buralarda

amd de atiden kalan hic birseyi rahat bırakmıyor gibi belki bu değişiklikler işe yarar amd hızlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 11 Temmuz 2007; 3:31:55 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

? acaba ecs neyin peşinde ileri düzey kartların pesinde olabilirmi sorunusu akıllara geliyor bunlarda muhendis transfer ederler yakında ? ayrıca ecs okadar saglam bi firma olamasına ragmen pekte sevilmez buralarda

amd de atiden kalan hic birseyi rahat bırakmıyor gibi belki bu değişiklikler işe yarar amd hızlanır

AMD zaten çok hızlı son sürat gidiyor buna emin olabilirsin
    |
    |
    hadi hayırlısı
    |
    |
    vatana ve millete hayırlı olsun
    |
    |
    şimdi atideki adama ne olmuş pek anlayamadım adam işinden ayrılmış ama amd mi ayırmış kendimi ayırmış adamı övüyolar bide görevini yerine gitirdi işte hayatında yeni bi yol filan ne iş anlamadım bi işler dönüyo heralde
    |
    |
    Amd Fx 8320 4.2 Ghz | Msi 970 Gaming | Corsair Vengeance Pro 2*4 GB 2133 Mhz | Sapphire R9 380 4GB Nitro | Memoright 120 GB SSD | 2 TB WD Purple | Ocz Fatality 550W | Lg W2243S | Sony Xperia X Compact Beyaz | Sony SLT a37 | 18-55 | Sony 50mm 1.8 | Tamron 70-300
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Hayırlı olsun
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    hayırlı olsun nedeyelim
    |
    |
    |
    |
    473 Mesaj
    Dave Ortano bi iş teklifi

Gelsin beraber bi çay bahçesi açalım
    |
    |

bizim mahallede internet cafe açacaz..

bilgisayarlar amd olsun diye başımın etini yeni..

dedim..sen burda elemansın..intel toplayacam..

quote:

Orjinalden alıntı: theozy

|
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3700 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset

• Yarbay
    2061 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

ben yaptım kendisine teklif..avucunu yalarsın..

bizim mahallede internet cafe açacaz..

bilgisayarlar amd olsun diye başımın etini yeni..

dedim..sen burda elemansın..intel toplayacam..

quote:

Orjinalden alıntı: theozy

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.