Şimdi Ara

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
25
Favori
74.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçları bekliyoruz. Emeğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Stok fan varmı işlemci kutusunda? Ayrıca sadece 1080p değil 1440p olarak 2. bir sonuç paylaşırsanız daha iyi olur. Crysis 3, Rise of the Tomb Raider gibi oyunları da eklerseniz seviniriz.

stok fan sadece r7 1700 modelinde geliyor, görsellerini ekleyeceğim
  • berkke kullanıcısına yanıt
    fatih hocam amd türkiyede yöneticimisiniz bayağı işlemci var
  • Bende ryzen alacağım sanırım heveslendim durup dururken
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    R7 1700 oyun testlerini tahminen ne zaman yayınlarsınz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: RapGood

R7 1700 oyun testlerini tahminen ne zaman yayınlarsınz acaba?

stabilte ve bellek denemeleri yapıyorum, oyun testleri muhtemelen yarına sarkacak gibi görünüyor
    r7 1700 oyun testleri için bende takipteyim

• Asus x370 ram hızı kaç mhz de stabil olarak en yüksek? Ben bunu merak ediyorum, 3000 ve üstü stabil midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhano B kullanıcısına yanıt
    3400MHz.

• Benim Ryzen alacağım kesin. Bu dk dan sonra 4 çekirdek işlemciye 1500 lira veremem. Ama hangi Ryzen 7 yi alacağım konusunu daha netleştiremedim. XFR overclock ile uğraşmak istemeyen arkadaşlara yönelik gibi duruyor. 1800 de çok abartıya kaçtığından 1700 sanki tam kıvamında. Beklemedeyim.
  • Ben de takipteyim, tabi daha çok yeni işlemciler. İhtiyaca göre hangisi daha avantıjlı olacaksa ona göre bakılmalı bana göre. Özellikle oyun testlerinde, diğer performans testlerine göre negatif söylentiler var. Merakla bekliyoruz sonuçları
  • Sistemi yenilemem gerekiyordu, Ryzen çok çok iyi oldu diyebilirim. Takipteyim.
  • ## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)

testler devam ediyor arkadaşlar, yeni anakartlar ile de denemeler yapacağım

ilk izlenimler beklediklerimden daha iyi, bellek frekansları içinde denemeler yapıyorum onlar ile de ilgili paylaşım yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 3 Mart 2017; 19:27:11 >
  • Merakla bekliyoruz kolay gelsin

İlk ss ilk heyecan. Kolay gelsin.

Saygılarımla...

• Hocam birde overclock yaparken örneğin 4 çekirdek 4.5ghz, diğer 4 çekirdek 3 ghz gibi test yapma imkanınız var mı?

• Hocam elıne saglık sımdıden.Bu dh de senın gıbıler hıc kalmadı neredeyse.Guzel bır ınceleme olacagından hıc suphem yok.Merakla ve sabırsızlıkla beklıyoruz.Aslında bı kac gun beklesen bıos olayı belkı duzelır ne dersın?
  • 2 gündür banlıyım. takip +rep. msj otlansın burada.

Am4 anakart olarak gigabyte b350 gaming 3 ile asrock un 140 dolarlık x370 modeli arasında gidip geliyorum. Aradaki fiyat farkı çok olmazsa 140 dolar olam asrock x370 çakacagım.

Asus ve msi gibi gaming rebuplic rpg led gibi zırvalarla anakart işine girmiş firmalardan ziyade Asıl anakartlar biostar asrock gigabyte testleri bekliyoruz hocam.

gigabyte b350 gaming 3 çok merak ediyorum. kolay gelsin şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Hocam elıne saglık sımdıden.Bu dh de senın gıbıler hıc kalmadı neredeyse.Guzel bır ınceleme olacagından hıc suphem yok.Merakla ve sabırsızlıkla beklıyoruz.Aslında bı kac gun beklesen bıos olayı belkı duzelır ne dersın?

Olağan üstü bir hata olmadığı sürece bir kaç gün arayla bios gelmez, en az bir hafta on gün beklemek lazım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.