Şimdi Ara

Amd RYZEN R5 1500X-1600X 4K performansı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sıfırdan oluşturulmuş bir mimari var şu an ve AMD, ikinci jenerasyonunda, intel gibi yüksek saat hızlarına ve daha güçlü tek çekirdek performansına sahip işlemciler ile yola devam edecektir. Bence bu mimari üstüne çok daha kuvvetli bir işlemci ailesi ile karşılaşabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Donanım tamam gerekli ama oda bir yere kadar. Oyun geliştiricilerinin neye göre kime göre destek saglarsa. Gerisi biz son kullanıcıların cebinden çıkacak paraya kalmış. Pazarlama dünyası

Maalesef ki son yıllarda katlanarak süregelen bir durum. Bunda tüketicilerin bir ürün piyasaya ilk giriş yaptığında hemen almak istemesi ve tüketim çılgınlığının etkisi de yadsınamaz bir gerçek.
  • 1600x 4k oyunculuk için yeterli gelirmi arkadaşlar b350 anakart ile
  • Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    Tek kart ile 4K 60 FPS hedefi ile gayet yeterli.
    1600X yerine 1600 alın. X' li modellere gerek yok. Zaten OC ile hepsi hemen hemen aynı yere geliyor. 1600 en azından daha ucuz ve soğutucusu da var. Oyuncu adam için o soğutucu belli bir yere kadar OC imkanı da veriyor. (OC' li işlemcide tam yükte render vs. kullanımı için o soğutucu kullanılmaz, o ayrı.)
  • şuan hali hazırda soğutucum var.bilgisayarımda sıvı soğutma mevcut.Sistemim şuan fx8150 m5a97 anakart r9 380 ekran kartım var.1600x işimi görür diye sistemi değiştireceğim şuanki işlemcimle donma kasma yaşıyorum 4 ghz overcloklu kullanmama rağmen
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.