Şimdi Ara

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
25
Favori
74.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    ## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)
  • Sanırım overclock anlamında önceki modellerden bir farkı yok. En azından 200 mhz falan bir fazlası olsaydı iyidi. 1.44V'da 4GHZ yapmış. 1500X'de benzer değerlerde ulaşıyor. Bendeki R3 1200'de 1.42v'da 4GHZ yapıyor.

Burda cazip olan model bence R3 2200G'nin R3 1200 ile aynı fiyattan çıkmasıyla bu model oldu. Fazladan gpu vermesi güzel. Onun dışında R5 2400G alacak olan adam ise elinde sonunda gpu alacak olan adamdır. Orda da aynı 1500X ile benzer kaderi paylaşacaktır ki R5 1600' yakın fiyat olması sebebiyle zor diyorum.

R3 2200G'ye Vega11'i koysalarmıs o zaman daha bir efsane olurmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 12 Şubat 2018; 19:26:47 >
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Çift 2133, tek 3466 ile aynı hatta biraz daha iyi.

2x8 ram fiyatları ateş pahası. Yoksa 2200G f/p oranı bence harika bir işlemci.
  • R5 2400G ile video edit, ai,ps kullanımı nasıl olur sizce? Ekran kartı parası çıkarmadan güzel bir iş makinesi toplanır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Crew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 12 Şubat 2018; 20:14:13 >

• Arkadaslar AMD fx8150 kullaniyorum yenilemeyi dusunuyorum ne tavsiye edersiniz?

Ryzen 2.nesilleri mi beklemeli yoksa Ryzen 1600x tarzi bir islemci mi almali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W O M B A T

Arkadaslar AMD fx8150 kullaniyorum yenilemeyi dusunuyorum ne tavsiye edersiniz?

Ryzen 2.nesilleri mi beklemeli yoksa Ryzen 1600x tarzi bir islemci mi almali?

1600x yeni nesil oyunlar için iyi perf. vermektedir, fiyatı da muadillerine göre iyidir
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    Hocam suan gerci fx8150 beni gayet guzel idare ediyor halen cok ta acelem yok acikcasi ryzen 2.nesilleri beklemek daha mi mantikli olur?

Zaten drr4 ram fiyatlari da ucmus hadi islemci anakart alsam ddr4 ram icin firsat kovalamam gerekecek sizce nasil bir yol izliyim?
  • W O M B A T kullanıcısına yanıt
    acele etme bence biz acele ettik neredeyse 1 yıl oluyor hala bios sorunlarıyla uğraşıyoruz son 2 aydır anca toparlandı sistem de biraz rahatladık
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkur ederim zaman ayirip yazdiginiz icin.
    rica ederim
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    Hocam driver versiyonu 17.40 mı apu nun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramleri 2133 mhz çekip test edebilir misiniz? Ne kadar fps kaybı olduğunu merak eden tek ben değilimdir heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apuların şimdilik önündeki en büyük engel ram. sanırım ileride HBM 2 bellekli APUlar ile bu işi çözecekler.
  • 2200g lerin oc cpu performansları gelicek mi acaba ?
  • Bana kalırsa 2 ryzen arasında tek fark keşke işlemci gücü olarak olsaydı çok daha sağlam olurdu.

Ayrıca ram fiyatları apuları çok zor duruma düşürücektir.

2x8 3000 Mhz ram kit fiyatları 2.elde bile ateş pahası.
    İmza kısmında yazan sistemi kullanıyorum oldukça da memnunum. Sadece anakart seçimi yaparken biraz dikkat edin. Eğer b350 seçerseniz asus b350-f strix almanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The white warrior

Hocam driver versiyonu 17.40 mı apu nun?

evet
  • fatih dostum öncelikle incelemen için teşekkürler..

bu işlemci ile live streaming-canlı yayın yapılabilir mi twitch, youtube gibi ? bunu soruyorum zira ekran kartları hak etmeyen fiyatlarda... böyle bir apu'nun yararı çok iyi olurdu... (umarım sorulmamış sorudur, işten geldim direkt başlığı gördüm, sorulduysa affola..)
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.