Şimdi Ara

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel) (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.678
Cevap
138
Favori
356.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    asıl son seri ile kapatacaksın dükkanı çünkü son seri öncekilerin düzeltilmiş halidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 14 Aralık 2019; 1:9:35 >
  • O paraya o farklar değmez.10fps fark için milyar veren var ben grafikten 2ayarı mediuma çeker 10fps kazanırım.Neticede oyunda durupda duvar kaplamasını otların sallanmasını izlemiyoruz.Pazarlama stratejilerine kanmayın (Fakir tesellisi )
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    kanma falan yok 1.seri 2.seri ve 3.seri de farklar ortada o yüzden son seri her zaman iyidir demek istedim örnek ben acele etmeyip ilk seriyi almasaydım 2700x alıp dükkanı kapardım bana yeterdi amaç 10 fps fazla değil zaten amaç stabil sorunsuz işlemci neyse bekleyip görelim ama 4.seriyi görüp de buraya pişmanım tuh acele ettim yazarsan sopayla kovalarım seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 14 Aralık 2019; 5:48:52 >

• Josh kullanıcısına yanıt
    Potansiyeli var ramlarin daha iyi değerlere çıkabilir.

1.4V şu şekilde kullanıyorum:
    AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)
  • Hani 3900X paylaşan yok hiç.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    3800x olmazmı
  • Olmaz , 3900X olacak
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Diğer kasadan artan 92mm fanı tam karşısına taktım, direkt saca monte edince deliklerden hava emişi acayip uğultu çıkartı. Dolap raf pimlerinin çivilerini çıkartıp plastiklerini takoz olarak kullandım, 4 tanede uzun vida ayarladım, yıllardır takım sandığında duran, normalde çok küçük olduğu için bir işe kullanamadığım minik mavi dübellerle de sabitledim, sonuç işlem tamamdır Boştayken 970 evo plus 33 dereceye, 3700X 36 dereceye düştü, bence daha ne olsun
    AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)

• genco85 G kullanıcısına yanıt
    Aynı anakartı kullanıyoruz. Büyük ihtimalle gerçekte verdiğiniz voltaj 1.44 civarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk mesajda 3800x kullananlar arasında ismimi gördüm :) anakart kısmına belirtilmedi yazılmış, belirteyim kullandığım anakart Msi Meg X570 Unify
  • Dostlar ryzen 5 2600x aldım. Bunu daha performanslı hale getirebilir miyim? 16 GB crucial 3000 mhz ram ve gigabyte 1660 super ekran kartı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Dostlar ryzen 5 2600x aldım. Bunu daha performanslı hale getirebilir miyim? 16 GB crucial 3000 mhz ram ve gigabyte 1660 super ekran kartı var.
    Neye yetmiyor hocam o işlemci ile herşeyi yaparsın zaten stok fanla zar zor soğuyor bu işlemciler oc yapacaksan soğutucu al yoksa elleme yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Tamam ellemiyorum 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Merhaba,Stock 2600 kullanıyorum,stock soğutucu ile, biosta sadece game boost açık,voltaj autoda, witchere gireyim dedim işlemci 92C leri gördü.Anakart 1.320v gibi voltaj veriyordu.Manuel voltajı olabildiğince düşürmek istiyorum bu şekilde kullananlar yardımcı olabilir mi kaça kadar yer bu 2600.

Ekleme:kasayı yeni topladığımdan henüz fan alamadım.Kasada şuan sadece egzos fanı var.Oyun esnasında kasanın yan temperli cam kapağıda kapalıydı.Bunları göz önünde bulundurun.
    1.2 voltaja çek hocam çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    senin m2 ters yerdeymiş benimki gibi altta olsa fanı montajsız önüne koysan yeterdi ve ısı daha çok düşerdi neyse. yalnız benim m2 ssd fan koymadan önce 33 c idi zaten fanı koyunca 26 c ye düştü sen 33 diyorsun yanlış mı yazdın acaba?
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Fandan sonra 33 dereceye düştü, fandan önce 44-47 derecelerde geziyordu. Baya farketti. Bu arada oda sıcaklığı da sürekli 26 derece, onuda hesaba katmak lazım.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    tamam ben daha önce boşta 33 dedin hatırlıyordum pardon aynen oda bende de 26 civarı
  • Konu günceldir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Aynı anakartı kullanıyoruz. Büyük ihtimalle gerçekte verdiğiniz voltaj 1.44 civarı.
    Gerçekte derken neyi kastediyorsunuz anlamadım?
  • genco85 G kullanıcısına yanıt
    Şu mesajda yazmıştım.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141199573
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.