Şimdi Ara

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.678
Cevap
138
Favori
357.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un yazılımı bazen hatalı değerler gösteriyor. Pc boşta olmasına rağmen 3.9ghz'de çalışıyor diyor. Sağ tarafında da voltaj 0.7

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)
  • 3. Nesili beklemeye değer mi ?

Anakart işlemci Ram ve Nvme ssd almayı düşünüyorum. 3200TL Maksimum bütçem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

Asus'un yazılımı bazen hatalı değerler gösteriyor. Pc boşta olmasına rağmen 3.9ghz'de çalışıyor diyor. Sağ tarafında da voltaj 0.7

hwinfo64 dene

• Neweggde üzerinden düzen 2700x li bir sistem toplamaktayim . Anakart konusunda hala karar veremedim butcem 1100tl max. Asus tuf x470 kullananlar varmı acaba ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Var:

AMD Ryzen Kullanıcı & Tartışma Konusu: 668 Kullanıcı (Güncel)
  • siv de iyidir hatta en ayrıntılı ve doğru gösteren bence o
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Neweggde üzerinden düzen 2700x li bir sistem toplamaktayim . Anakart konusunda hala karar veremedim butcem 1100tl max. Asus tuf x470 kullananlar varmı acaba ne tavsiye edersiniz
    o siteden artık sorunsuz geliyor mu acaba? gümrük mesela sorun çıkarmıyor mu ve kargo trye girince hangi kargo oluyor?
    Geçtiğimiz ay 7bin TL lık bir siparisim oldu 4 günde geldi . O kadar vergi ve kargoya rağmen Türkiye den çok daha ucuz
    Kargoyu FedEx bizzat kendisi getiriyor istanbulda eve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 18 Mart 2019; 0:10:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler. sanırım amazon gibi satıcı kendisi olursa daha iyi ve fiyata vergi de ekleniyor? kargo fadex istanbulda pek sorun olmazda diğer iller ve ilçelere nasıl getiriyor onu merak ettim
    Benim de bugün elime ulaştı newegg den aldıklarım. Anakart ram ve işlemci aldım çarşamba günü sipariş verdim bugün elime ulaştı samsun da ikamet ediyorum. Fedex istanbuldan Aras kargo ile samsuna göndermişler paketi. Bu arada topladığım sistem 500 lira daha karlı oldu newegg den aldığım için.

Bu arada bir sorum olacak fiyat performans PSU önerisi olan var mı? modüler olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3mre55 -- 18 Mart 2019; 14:38:13 >
  • teşekkürler İstanbul dışını merak etmiştim ben zaten demek şubeleri olmayan bölgelere başka kargo seçiyorlar bu iyi son bir soru takip no veriyorlar mı peki tr de? psu modüler olursa fiyat artar yalnız bütçen nedir?
  • Arkadaşlar, 2700x in ışıkları anakart desteklemese de çalışıyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psu bütçesi ne kadar?
  • Konuyu güncelleyecektim tam sona doğru elektirikler gitti kaldı yine bi ara ekleyeceğim herkesi :)
  • soğutucu fanından bahsediyorsan doğru bağlarsan çalışır
  • Msi B350 gaming pro carbon olarak düzeltebilirseniz sevinirim. :) Ryzen 2600x mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    evet fedex ile gönderip takip no sunu da veriyorlar. psu işini şimdilik hallettim. yardımınız için teşekkürler.
  • şimdilik hallettim yardımınız için teşekkürler.
  • ben teşekkür ederim
  • Akşam konuyu okumam lazım. msi b450 gaming plus aldım corsair 2x8 ram aldım kaldı işlemci karar veremedim sizce hangisi olmalı ??
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.