Şimdi Ara

AMD Ryzen efsanesi tam gaz | Ryzen 2 geliyor, Ryzen'lar ucuzluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bakın arkadaşlar konu da bir video ve bilgiler yer alıyor ama biz bunlar yerine bir kaç trole cevap vermekle uğraşıyoruz. Tercihimizi yapmalıyız artık DH böyle olmaya devam mı edecek yoksa eski güzel günlerine döndürecek miyiz? Aslında hepsi bizim elimizde bir blok çekip bir yerden başlamalıyiz.

Doğrudur hocam, aslında öyle yapmak lazımda bazıları tövbe ediyor sonradan ama fişlenmiş oluyorlar bir kere
  • ram uyumlulugu ne olacak ?

Ramlarda ryzeni görecekmi

• Video kalite ötesi olmuş. Eline sağlık Erdi bey'in. Biribirinizi yiyeceğinize şu videoyu yapan adama az saygınız olsun.

Ryzen 2 lerin çıkışı ile ryzen'lerin fiyat düşüşü zaten mantıklı birşey buna bu kadar şaşıracak ne var? çözemedim bizim milleti. Şuan R7 1700 kullanıyorum çok memnunum, ryzen 2 ler değilde 2019 da zen 3'e geçebilirim.

Ama ofise toplamayı düşündüğümüz sistem için R5 yada R3 ün ekran kartlı versiyonlarından birini tercih edebiliriz.

Amd kullanıcı dostu gibi görünüyor diyen arkadaşlar var. En azından amd sizin tabirinizle kullanıcı dostu gibi görünüyor peki ya görünmeyen taraftakine ne yapacağız?

Intel'in socket politikası itibariyle, insanların anakart almadan sistem değişimini lüks olmaktan çıkardığı için amd ayrı bir takdiri hakediyor zaten.

Fiyat konusunda hele hiç konuşulmasın intel'den yediğim kazıklar boyumu aştığı için(bkz.s1366 akıbeti) amd'nin bu yükselişini sonuna kadar destekliyorum.

• Meraktan soruyorum; videoda geçtiyse dikkatimden kaçmış olabilir, fotoğrafta Erdi Bey'in yanındaki hanfendi kimdir?

• Yeni sistem toplamamin zamani geldi. Ryzen 2 ler ciksinda baslayalim parcalari secmeye
  • al-ozaria kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam AMD CEO'su.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al-ozaria kullanıcısına yanıt
    AMD CEO'su Lisa Su
  • Kendisinden şahsi bir hediye alaymış iyi olurmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 lü senelerde oyunun cd kabında şöyle yazardı;

min sys reqm: athlon xp 1500+ or equivalent yazardı.

o günleri tekrar görecek gibiyiz.
  • erdi özüağ yine döktürmüş. 2. nesil gelmeden 3. nesil haberleri felan onuda bekleyemeyeceğim artık.

• CVenturas kullanıcısına yanıt
    Bayağı boş yapmışşın,intel sempatizanı olarak amd nin güçlü gelmesi işime gelir.Daha ucuza daha sağlam intel alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi For Mother Russia -- 11 Ocak 2018; 9:05:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keyifle izledim video güzel. birde haber amd olunca 2 katı güzel olmuş. teşekkürler

• Sen troll değilsen sülameme tır çarpsın bunu bu kadar net yazıykrum

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

1800X 150$ indirim . Kendileride farketti performansına göre çok pahalı olduğunu galiba.

Olması gereken fiyatına indirim demeleri az çakal değil bu AMD.

Oo hocam merhaba, görüyorum ki tetiksiniz AMD yi gömmek adına, ulufeler erken yattı sanırım.

Hocam bu iş torbacı işi değil sanıyorum, zira dünya üzerinde hiçbir firma indirim yaptı diye böylesine dalga konusu olmamıştır. Ciddi bir iş lazım, psilosibik mantar ya da LSD olabileceğinden şüpheleniyorum açıkçası.

İyi demlenmeler.

• Beyler minimum 1 sene "Intel almak" diye bir şey yok. Bir kere bunda mutabık olalım.

Eğer bilerek ve isteyerek ayıplı bir mal almak istiyorsanız, ne ala. :) O konuda bir sıkıntı yok.

• Erdi bey merhabalar, videonun sonlarına doğru olan slaytlardan birisi ilgimi çok çekti. IPC artış oranı konusunda endüstri trendi senede %7-8 olarak belirlenmiş ve Zen+ bu eğrinin üzerinde kalıyor, dolayısıyla daha fazla yükseldiği iddia ediliyor. Ben böyle bir şey olamaz diye düşünüyorum, maksimum %5 IPC bekliyorum ancak galiba ilk Ryzen çıktığındaki IPC sürprizi gibi bir sürpriz yolda. İnce detaylara bakan insanlar bunu yakalamıştır diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
  • Ryzen 2 gelse de alsak. Birde adam gibi mini ITX anakart istiyoruz...

• Baya güzel haberler geliyor ancak ben i7 4770k ile yola devam edeceğim uzunca bir süre . Artık 2020 gibi sistemi yenilerim komple .

• https://www.ashampoo.com/de/eur/pin/1304/sicherheitssoftware/spectre-meltdown-cpu-checker

Ryzen julanan arkadaşlardan bi resim alalım Spectre intel arm amd de var deniyor sonuç ne?

Ryzen 2 de durum ne Spectre hediyeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: al-ozaria

Meraktan soruyorum; videoda geçtiyse dikkatimden kaçmış olabilir, fotoğrafta Erdi Bey'in yanındaki hanfendi kimdir?

Lisa Teyze.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.