Şimdi Ara

Amd Ryzen Anakartlar İçin Asus Bios Güncellemesi 3805

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2 gün önce görmüştüm ben de. Aslında bir önceki bios ile ramleri 3000mhz de kullanabilme sorununu çözmüşlerdi. Demekki daha fazla ram e uyumluluk gelmiş. Zaten bir önceki bios şu ana kadar gelmiş en iyi bios du. Hem sistem stabilitesi hem de yüksek hızlı ram kullanımı için. Cold boot sorunu da ortadan kalkmıştı. Bayağdır sıfır sıkıntı kullanıyorum bilgisayarı bu güncellemeyi yaparmıyım bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende b350 Prime A var hala 3803 görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 1 Nisan 2018; 12:20:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son biostan sonra voltaj sorunu olmaya başladı sanki. Dalgalanma daha çok oldu
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Bitirdi beni son bios... B350 Tomahawk kullanıyorum, bir önceki bioslar çok daha stabildi
  • aksam eve gidince denerim bende
  • Visam Lord kullanıcısına yanıt
    Aynı anakartı kullanıyoruz, eğer stabil ise ram ile alakalı bir sorununuz yoksa yüklemeyin hocam. Oc modda voltaj dalgalanması acayip derecede yükseldi. Önceden 3803 biosu varken 1.425-1.431 arası seyrederken, şu an 1.417-1.460 arası seyrediyor. Ayarlar aynı her şey aynı halbuki
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    uyarı için teşekkürler. ramler 3200 olmuyor suanki biosta onun için deneyecektim ama 200mhz için işlemci voltajından vazgeçmek saçma olacak, malum havalarda ısınıyorken serin çalışan işlemci daha önemli
  • bende b350M plus TUF gaming var bu bios'u yükledim açılış hızı daha da arttı önceki bios a göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.