Şimdi Ara

AMD RYZEN 7 4800H LAPTOP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 2 aydır amd işletim sistemli laptopları bekliyorum şuana kadar sadece Asus getirdi ülkemize onlarda evlere şenlik bir soğutma sistemi ile geldi. bataryası desen dışarıda 90w varken burada 45w geldi,ram ssd en düşük seviye olarak geldi gerçekten alasım gelmedi.

işin enteresan kısmı diğer firmalar bu amd tabanlı pclere çok ağırlık vermedi varsa yoksa intel,

msi çıkardı nvdia ekran kartı yok amd rx 5500m gibi geçen seneden kalan bir ekran kartı ile piyasa sürdüler (henüz Trde yok)
    acer keza bir model çıkardı internet sitesinde var ne ülkemizde nede amerigada yok göremedim,
    lenovo ortalık yok hiç bir bilgi görmedim,

bi dell yeni bir pc çıkardı ryzen 4800h modeli oda rx 5600m ekran kartı ile piyasa sürdüler (Allah razı olsun) Ama açıkcası ondanda çok ümitli değilim çünkü incelediğimde 2 hava çıkış yeri var kesin ısınma problemi bekliyorum. zaten dell firmasının ısınma ile başı belada,

valla zorla intel aldıracaklar bana eğer bilgisi olan varsa bu yeni amd tabanlı pclerin ne zaman ülkemize gireceğini yazarsa bilgi verirse çok mutlu olurum,

• oguz hocam konumuza bekliyorum yorumlarınızı :)
    https://forum.donanimhaber.com/lenovo-legion-5-amd-2020-ryzen-5-4600h-ryzen-7-4800h--144059971

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrps -- 16 Haziran 2020; 0:29:17 >
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler takipteyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.