Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 1800X incelemesi 'AMD tüm gücüyle, rakiplerini eze eze döndü!' (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
1
Favori
25.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Baskan 4 senedir bu forumdayim her yazi yazisimda hic noktalama kullanmiyorum zaten alisamadim arada bir kafam eserse noktalama kullaniyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baskan ben AMD icin intel icim sevinmem ama adelet icin AMD'nin her zaman tekel olmasini isterim. AMD bugune kadar Athlon FX gibi guclu islemcileri intel'e gore cok daha dusuk fiyata islemci satti ve satmayada devam ediyor. intel bos buldukca milleti soymaya son gaz devam ediyor .eger adeletli piyasa istiyorsaniz ve en uygunundan FP canavari istiyorsaniz kesinlikle AMD olmali intel guzel hos islemci ama oda cok pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertan-57 -- 14 Nisan 2017; 20:41:44 >
  • Sertan-57 S kullanıcısına yanıt
    Hee AMD tekel olunca Intel'in yaptığını yapmayacak mı sanıyorsun? Rekabet daima iyidir...
  • ßekir kullanıcısına yanıt
    Yapmaz eger yapsaydi Athlon FX zamaninda yapardi o zaman ki fiyatlarida biliyoruz Pentium 4 gene pahaliydi.

• intel'e tapan trollere AMD satılmamalı... onlar yolunmaya müstahak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 15 Nisan 2017; 0:35:6 >
  • intelden vazgeçemeyenler de var ama ne olursa olsun denenmeli.
  • Beyler bende yeni sistem toplayacağım gönlüm ryzenden yana fakat her oyun testinde i7700k bariz bir 20 fps daha önde geliyor.Ne diyorsunuz bu duruma ?
  • TargetLaw T kullanıcısına yanıt
    ne saçma iddia 20fps önde olduğu filan yok şişirme yazılımla şişiriyorlar ve bunuda yiyorsunuz... + sen AMD alma çamur atmak için totondan element uydurursun...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    hocam peki fiyata ne diyorsunuz ? i7700k 1.6k ryzen 1800x 2.3k ?
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Bro sonuna kadar arkandayim bende senin dusundugunu dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

1800x kullanicilari islemcinin after effects performansini paylasabilirse sevinirim. Overclocklu 1700 de olur farketmez arkadaslar. 6700k ve 7700k serisi ile kiyaslandiginda artisi ve eksisi nedir. Cevaplarsaniz sevirinim. Internette cok fazla dokuman bulamadim

Hocam, şu anda dolaşan tüm testler hikaye!!!

Defalarca yazdım, Ryzen'lerin uyumluluk ve optimizasyon sorunları bu yazın çoğu çözülür, o zaman ancak gerçek testler yapılabilir. Mayıs ayında yüksek frekanslı bellek kullanıma izin veren bios güncellemesi gelince ben test yapıp paylaşacağım.
  • up

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.