Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 1700X [TERTEMİZ, 750TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
2.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 AMD Ryzen 7 1700X [TERTEMİZ, 750TL]
    Merhaba,

AMD Ryzen 7 1700X işlemcimi satıyorum. Tek satış sebebim 3700X almamdır.

29.09.2017 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. 9 ay daha garantisi devam ediyor.

Ürün orijinal kutusunda ve kutu içeriği eksiksiz, belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Kutuda fan, heatsink vb. bir soğutma sistemi bulunmamaktadır.

Mersin - Adana civarı elden teslim ederim, onun dışında kargo alıcıya ait olacak şekilde kargolayabilirim. Orijinal kutusunda ve güzelce paketlenerek alıcı ödemeli kargo şeklinde gönderirim, problem çıkmayacaktır. GeT tarzı bir işlem isteyen olursa komisyonları ödemek zorundadır.

3D Mark CPU Skoru: 7 990
    http://www.3dmark.com/spy/8786828

Cinebench R20: 3642

Başka benchmark vs. Başka programdan benchmark sonucu görmek isteyen varsa söyleyebilir, sahip olduğum veya ücretsiz bir programsa sonucunu gönderebilirim.

FİYAT: 750 TL

Fiyat son, takas kabul etmiyorum. Pazarlık yapmaya çalışanlara cevap vermiyorum.
    AMD Ryzen 7 1700X [TERTEMİZ, 750TL]AMD Ryzen 7 1700X [TERTEMİZ, 750TL]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Eylül 2020 Satıldığı Şehir : Mersin,Mezitli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Yorulmasın diye yoksa videoları 144p'de mi izlediniz?
  • En ufak bir ISINMA sorunu yok deyip boştaki sıcaklığın 45C olması. Başka bir yoruma gerek göremiyorum.
  • 45C MAX IDLE TEMP olarak ilettim. 1700X için standard bir çalışma aralığı. Stok ayarlarında 35C civarında çalışıyor. Cehalet yaymadan biraz araştırırsan bu ısı değerinin bir problem değil, standard olduğunu fark edersin.
  • Kullanılmış işlemci ile kullanılmamış işlemci arasında performans farkı mı oluyor?
  • Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    Bende simdi ona gulecektim.
    Dh gittikçe eski kalitesini kaybediyor.
    2. El bölümü mahalle kahvesi gibi alakasiz tipler ile dolu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    Firmalarin kutuya yazmak için yeni yeni icatlar çıkarması gibi işte

• Geçen hafta 750 ye 1800x i zor sattım forumda siz 1000 falan yazın satarsınız belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45 derece Ryzenlar için standart çalışma aralığıdır. Eğer BIOS'ta CPU çekirdeği için voltaj değerini varsayılan olarak Auto'da tutarsanız 1.40v bile verir, bu da 45 derece sonucunu doğurur. Ekstrem bir durum yok yani, normal. Kendiniz stock değerlerde 1.30-1.325v değerlerinde de çalıştırabilirsiniz, bu şekilde satıcı arkadaşın dediği gibi 35 derece sonucunu alırsınız. Dalga geçer gibi bu derece fazla demenize gerek yoktu.

En ucuz 1700X Amazon üzerinde 1207 liraya satılıyor. Buna oranla garantisi devam eden bir ürün için 800 lira makul bir fiyat fakat 1200 lira-1500 liraya ikinci nesil ya da üçüncü nesil Ryzen alınabilirken fiyat revize edilebilir diyebilirdiniz başka saçma şeyler söylemeden önce.
  • Bilen de konuşuyor bilmeyen de, bu cpu ya bu para az bile. Piyasa iyice berbat halde. Bunun hakkı bu para değil fiyatlar iyice oldu, bu sıcaklık değerleri de normal ayrıca.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.