Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 1700X 3.4GHz/3.8GHz garantili işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 AMD Ryzen 7 1700X 3.4GHz/3.8GHz garantili işlemci
    Nisan 2017 faturalı işlemcim satılıktır. fatura ve kutu içeriği mevcuttur. halihazırda kullandığım sistemimin parçasıdır. hiç bir sıkıntısı yoktur. Kullandığım anakart da satılıktır. anakart ile birlikte alınırsa küçük bir indirim yapabilirim. anakart ilanıma göz atabilirsiniz.

Fiyat: 1200TL
    Kargo: alıcı öder
    Takas: yok
    pazarlık: yok
    havale sonrası kargo

aşağıdaki linki ürünle ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar için paylaşıyorum. Fiyat referansı değildir.
    http://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-7-1700x-3-4ghz-3-8ghz-16mb-cache-soket-am4-islemci-p-HBV000003WJ15

Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Nisan 2019 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhabalar. Anakart ile birlikte fiyat nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaştan işlemciyle anakartını almak istedim ancak önce parayı istiyor referansım yüksek olduğu halde. alışveriş yapacaklar göz önünde bulundursun.
  • Selamlar. zaten 1000 referans da olsa ikinci el kural gereği önce para sonra kargo şeklinde alışveriş olur.
  • Anakart ile birlikte ne kadar acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh. 5 gün farkla kaçırdık yoksa alırdım. Fiyat güzel.
  • max_cady arkadaşımıza satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.