Şimdi Ara

AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI ! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.823
Cevap
135
Favori
664.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI !

(En Son Oy Tarihi: 21.4.2024)
Giriş

ddr3 ten ddr4 e geçildiğinde pekte ahim şahim performans artışı olmadı oyunlarda özellikle ha intel yok 30 arttırdık yok 40 dedi ama gerçekler pekte öyle değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI !

AMD'nin slaytına göre fclk 2000mhz olacak diyor, dün testleri yapan kişi 1900 fclk'i geçememiş. Her zen 2'nin 1900 da calısmadığı gibi her zen 3'de 2000 flck de çalışmayabilir.

https://www.userbenchmark.com/page/ipblacklisted Buda 3800mhzde kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 3 Kasım 2020; 13:54:22 >

• Merhaba arkadaşlar.

Zen 3 tanıtımında CS GO için %46, LOL için %50 performans artışı gösterilmiş. Yani 165 Hz monitörden 240 Hz'e veya 240 Hz'den 360 Hz'e geçiş hedeflenmiş. Daha önce sadece bir nesil yeni işlemci ailesinde böyle bir fark olmuş muydu, hatırlayan var mı?

AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI !
  • QP'ye sordum şimdi ilk gün 5600X'in gelmesini bekliyorlarmış. Diğerleri için belirli bir tarih verilmemiş.

• Adamlar bizim gibi ekrana ekmek banmıyor, alıyor geçiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birkaç firmayi aradım ama hiç biri 5 inde geleceğine dair bir bilgi vermedi. Sanırım işlemci için de beklemek zorunda kalacağız.

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

Ben de konuştum. 5600X gelecek gibi ama işlemciler ülkeye girmedi diyorlar. O nedenle stok ve fiyat bilgisi vermiyorlar.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Amazon.de nin kendi sattığı ürünmüydü?

• darth plagueis the wise D kullanıcısına yanıt

Garip şeyler bunlar anlamadım. Yani onceden de böyle mi oluyordu. 5900x almak istiyorum. Qp 5600 getiriyorsa 5900 de getirir heralde diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 3 Kasım 2020; 15:23:2 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

Hayır satıcı farklıydı. Ben de geldiği gibi yakaladım. Çok yüksek fiyatlandırılmıştı ayrıca.

• MetronoM M kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam AMD'yi Türkiye'ye üç firma getiriyor. Bir tanesi getirir diye düşünüyorum. Çok satacak diye ilk partide sadece 5600X getirmeleri saçmalık olur.

• darth plagueis the wise D kullanıcısına yanıt

Ne günlere kaldık çok sacma. Bende snein gibi düşünüyorum.

• Dolar gene hız kesmiyor zam yiyecek hepsi gibime geliyor

• Ürünler birçok yerde listelenmiş. Ben 5800x ve 5900x geleceğini düşünüyorum. Kimden bilgi aldınız?

• Hangi firmayı aradiysam belli değil diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetronoM

Hangi firmayı aradiysam belli değil diyor.

Ben de İtopya'ya mail atmıştım, stoğa gelince haber var'a basarsanız bildirim gelir diyorlar AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI ! . Sizin görüştüğünüz kişiler müşteri temsilcisi falansa bilmiyor olabilirler belki. Ya da stok azsa piyasadan dolayı bilgi vermemiş olabilirler. Şu an wishful thinking yapıyorum malesef, bi tek işlemcim eksik bekliyorum. Eskiden gider listemizi yapar yazıcıoğlundan sırtlanır alırdık. Zıvanadan çıktı bu stok muhabbeti. Ekran kartları bi yandan bu öbür yandan.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.