Şimdi Ara

AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI ! (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.823
Cevap
135
Favori
664.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Ryzen 5000 Zen 3 İşlemciler [ANA KONU] 5700X3D ÇIKTI !

(En Son Oy Tarihi: 21.4.2024)
Giriş

Yolladılar bana Far Cry 6 kodunu.

• omerf kullanıcısına yanıt

Tamamdır teşekkür ederim. Müsait olduğumda bakabilirim ama herhalde haftasonu falan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devoin

Inventus'tan kod bekleyenler.

Dün mailleştik :

'' Merhaba, AMD'den kodun gelmesinin ardından iletilecektir.Dün tekrar kendilerine hatırlatma yapılmıştır ''

Teşekkürler hocam. Kodu aldığınızda yazarsanız sevinirim. Firmalar çok üzerine düşmüyor, istemediğimiz sürece kendilerinin göndereceğini sanmıyorum. 3 sene önce amazon.de'den zorlaya zorlaya oyun kodlarını almıştım.

• Stok bulamamam sebebiyle İ9 10850K alarak AMD ile başladığım sistem yolculuğunu İntel alarak sonlandırmış bulunmaktayım.Herkese bu stok yarışında bol sabır diliyorum.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

Dün yazmıştım konuya bana da geldi kod sinerjiden. Cumartesi mail atmıştım dün yolladılar kodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: namor

Dün yazmıştım konuya bana da geldi kod sinerjiden. Cumartesi mail atmıştım dün yolladılar kodu.

Gözümden kaçmış. Şimdi bir mail daha attım.

• kadir_tr2 kullanıcısına yanıt

Hadi ya :)

O zaman ya beni yediler yada ilk parti kodları verdiler vs dicemde kaç tane satıldıki yani kalmasın..

• Selamlar herkese, 4700 liralık 5900x siparişimi incehesap çok güzel bir yüzük kutusuyla ulaştırdı. Aras Kurye sistemi ile sabah geldi. Biraz gecikmeli oldu bana göre ama çok dert değil zira itopya'nın hala mi x570 ace'i kargolamasını bekliyorum :( 5900x'in yüzük kutusu ile gelmesi de çok ilginç oldu tabii :D Kendilerine FC6 için de mail yolladım ve beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senqaii

Stok bulamamam sebebiyle İ9 10850K alarak AMD ile başladığım sistem yolculuğunu İntel alarak sonlandırmış bulunmaktayım.Herkese bu stok yarışında bol sabır diliyorum.

Hayırlı olsun kader utansın, ben HB den 4480 e 9 taksit sipariş verdim kargo çıkmış, anakart da yolda, 970 evo plus ve RAM geld, heyecan dorukta bakalım.

Kesinlike yazarım hocam hiç sorun değil..

Ancak görürsün bak bir arkadaşımız yazmış,göndermiş inventus:)

Biraz daha süre vereceğim eğer gelmez ise tekrar darlarım yarın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devoin -- 18 Kasım 2020; 13:9:57 >
  • Gskill 4133C19 Ram sipariş etmiştim Samsung b-die. 3-5 gün sürer yazıyordu tedarik süresi ve tüm parçalarım gelmişken elimdeki eski 3200 lükleri takayım diyordum.

webdenal çok şükür beni mağdur etmedi. 1 günde tedarik etmişler şimdi kargoya hazırlıyorlar. Yarın nasip olursa kuracağım tüm sistemi 4133 lük ramlerde geldiği zaman. (imzamdaki)

Bende sizin gibi düşünüyorum 4133 ün timinglerini düşürüp kullanırım. Benimle aynı sisteme sahip bir arkadaş 4133 C16 kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 18 Kasım 2020; 13:34:30 >
  • MNG denen kargo ne kadar rezil bir firmadır yahu. Beni bile çileden çıkardılar. 7 gündür bir kargo gönderecekler. Onu da geri gönderin dedim şimdi Allah bilir nerede bekliyor. Telefon açarsın bilerek telefonu açıp siz arkada ofis sesini duyduktan sonra müzik veriyorlar. Allah kimseyi MNG nin eline düşürmesin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 18 Kasım 2020; 13:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

MNG denen kargo ne kadar rezil bir firmadır yahu. Beni bile çileden çıkardılar. 7 gündür bir kargo gönderecekler. Onu da geri gönderin dedim şimdi Allah bilir nerede bekliyor. Telefon açarsın bilerek telefonu açıp siz arkada ofis sesini duyduktan sonra müzik veriyorlar. Allah kimseyi MNG nin eline düşürmesin arkadaşlar.

Bu mng şans işi heralde bölgeden bölgeye değişiyor. Benim de mng idi sinerjiden aldığım 5900x için. O gün ögleden sonra 3 gibi aldığımız işlemciyi akşam 6 da kargoya teslim etmiştiler. MNG ertesi sabah 10 da getirmişti bana. Sen istanbul içi 1 haftadır alamıyorsun bana komşu şehire ertesi sabah anında geliyor. Saçmalık resmen.

• Beyler bu 5900x ne zaman stoga girer sizce..birde 6800xt yerine 6800 almaya karar verdim sırf daha kolay bulunur diye birde 2k da yeter zaten fazla para vermeye gerek yok çünkü 7800 serisi ile 6800xt 300w çöp olacak Max 2 yılda.. siz ne düşünüyorsunuz efenim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrowRider -- 18 Kasım 2020; 13:42:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Gskill 4133C19 Ram sipariş etmiştim Samsung b-die. 3-5 gün sürer yazıyordu tedarik süresi ve tüm parçalarım gelmişken elimdeki eski 3200 lükleri takayım diyordum.

webdenal çok şükür beni mağdur etmedi. 1 günde tedarik etmişler şimdi kargoya hazırlıyorlar. Yarın nasip olursa kuracağım tüm sistemi 4133 lük ramlerde geldiği zaman. (imzamdaki)

Bende sizin gibi düşünüyorum 4133 ün timinglerini düşürüp kullanırım. Benimle aynı sisteme sahip bir arkadaş 4133 C16 kullanıyor.

buradaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır ram ayar konusunda ama bana da özelden ulaşabilirsiniz.en azından ne yapmışsınız ne sonuç almış bakayım.

şu programla zamanlamaları kolayca gösterebilirsiniz.

https://zentimings.protonrom.com/

https://www.aida64.com/downloads

• quote:

MNG denen kargo ne kadar rezil bir firmadır yahu. Beni bile çileden çıkardılar. 7 gündür bir kargo gönderecekler. Onu da geri gönderin dedim şimdi Allah bilir nerede bekliyor. Telefon açarsın bilerek telefonu açıp siz arkada ofis sesini duyduktan sonra müzik veriyorlar. Allah kimseyi MNG nin eline düşürmesin arkadaşlar.

15 ekimde masa aldım, mng ile yolladılar. Kayseri'den İstanbul'a gelmesi 2 gün sürdü. İstanbul'un 130km yanındaki Kırklareli'ye 15 günde gelmeyince iptal ettim. 22. gün kargoyu getirdiler, geri gönderdim. Sürecin bitmesi ve paramı almam 1 ayı buldu. Trendyol'u aradım mng'i aradım hiçbir şekilde işi hızlandıramadım. MNG kendi kaybettiği kargo için bana belge doldurtmaya bile kalktı. 3-4 gün bir yerde hareketsiz kalmışsa sıkıntı.

3-4 gündür bekleme durumu yok ama burada sinerjinin de çakallığı olabilir. Parayı aldım nasıl olsa deyip MNG kargoya vermiş olabilirler. Onlara da bir mail attım. Biraz geçirdim. İnsanların parasına el koymak bu ülkede artık çocuk oyuncağına dönüşmüş. Neyse ki şu an kenarda nakit param var da sıkıntı yaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 18 Kasım 2020; 13:53:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

buradaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır ram ayar konusunda ama bana da özelden ulaşabilirsiniz.en azından ne yapmışsınız ne sonuç almış bakayım.

şu programla zamanlamaları kolayca gösterebilirsiniz.

https://zentimings.protonrom.com/

https://www.aida64.com/downloads

Alıntıları Göster

Teşekkürler :)

• quote:

3-4 gündür bekleme durumu yok ama burada sinerjinin de çakallığı olabilir. Parayı aldım nasıl olsa deyip MNG kargoya vermiş olabilirler. Onlara da bir mail attım. Biraz geçirdim. İnsanların parasına el koymak bu ülkede artık çocuk oyuncağına dönüşmüş. Neyse ki şu an kenarda nakit param var da sıkıntı yaşamıyorum.

Ürün ellerine ulaşmadan işlem yapmıyorlar. Ellerine ulaşınca 1-2 iş gün içinde ödemiyorlarsa ben art niyet ararım.

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Selamlar herkese, 4700 liralık 5900x siparişimi incehesap çok güzel bir yüzük kutusuyla ulaştırdı. Aras Kurye sistemi ile sabah geldi. Biraz gecikmeli oldu bana göre ama çok dert değil zira itopya'nın hala mi x570 ace'i kargolamasını bekliyorum :( 5900x'in yüzük kutusu ile gelmesi de çok ilginç oldu tabii :D Kendilerine FC6 için de mail yolladım ve beklemedeyim.

İtopya konusunda arayıp görüştüm. Depo konusundan dolayı 23'nden önce kargolanmayacağını söylediler. İtopya'dan bir şey bekleyen varsa ve uzun sürdüyse kargolanması etken olabilir. Sitede belirtilmediğini söyledim 23'ne dair ve görüştüğüm kişi şikayetinizi ileteceğim dedi. İptal ettim siparişimi ve değerlendirme sonrası 72 saate parayı yatıracaklarmış. incehesap'tan anakartı sipariş ettim ben de ve bir tık daha ucuz orada zaten.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.