Şimdi Ara

AMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

5600x zaten 10900k yı genel olarak geçmiş fiyatlar normal.

Cpu testinde etki altında kalmadan otoriter kalitede test yapacak adam gamersnexus..

AMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 7 Kasım 2020; 13:40:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: overactive

O zaman doğru bir kıyaslama olmaz işte. Aynı fiyattan verirsen o zaman ben daha iyisini yaptım dersin. Uzak ara üstünlüğün olduğunu da düşünmüyorum incelemeler çok yanlı. Bağımsız denemelerde çok çekirdek üatünlüğünden başka bişey yok. Biliorum seviyosunuz amd yi bende kullandım 2001 yılında ama keşke aynı performansı ya fa daha iyi performansı biraz daha ucuza ya da aynı fiyata verse. Resmen ufak bir performans için 500 ü veren 550 yide verir demişler

Tuketim,TDP,3D,Render her uygulamada uzak ara onde bir oyunda %3-15 arası geri kalıyordu.Intelciler 720P,1080P,Tek Cekirdek ustunlugu diye sadece oradan onde diye seviniyorlardı.Tek Cekrdekte de uzak ara yaptı,oyunlarda da ya gecti ya da yakaladı su an Intelin elinde sadece ve sadece Ram Latency kaldı baska da birsey yok.

Ayrıca cok cekirdek kotu birsey mi?Kotu birseyse devam etselerdi 4 8 İ7 1000USD diye demek ki cekirdek te gayet onemli su anda gorunen tek Ram latency kaldı.

• https://quasarzone.com/bbs/qc_bench/views/61980

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 7 Kasım 2020; 14:27:17 >

• Michael Quesada

Youtube da su vatandasın incelemesi dogruysa arada ciddi ucurumlar var.

• huso kullanıcısına yanıt

"Gamers nexus" abi en temiz iş yapacak adam o ryzenler orda 1600mhz (3200 ram) if clock darboğazında olduğu halde geçmiş gitmiş.. Daha acele acele yapılan testler bunlar.

• AMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi!

BİR GURUP İNSAN GÖZÜ YAŞLI!!

Şimdi dua ediyorlar, ÖLLÖHÖM ÖNTÖL BÖ CPU YÖPSÖN ÖLLÖHÖM FÖRRÖRÖ GÖBÖ HÖZLÖ ÖLSÖN ÖLLÖHÖM.

• 299$ satış fiyatıyla lanse edilen 5600x'in fiyatı dolar 8.45 itibariyle maksimum 3000-3200TL dir üstüne satan tefecidir karaborsacıdır rantçıdır gözü açtır.

• Ryzen öncesi 10-core işlemci 1723$ çekirdek başı 87-172$ ödenen paralar paralar

• harika görünüyor

• WarSaw kullanıcısına yanıt

3450-3599 TL den satmaya başlamışlar

Baktığımda ortalama satış rakamının üstüne Muhtemel vergiler ile beraber %37 lik artış söz konusu

Günaydın burası türkiye daha kazık fiyatları da göreceksin normalAMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi!  bak newagg da 5900x 6,157 TL bize gelsin en az 7 bin tl olur biz neden kızdık amd 50 usd geçirdi diye? işte bu yüzden kızdık çünkü biz zaten yıllardır 50 usd fazladan kazık yiyoruz elektronikte türkiye deAMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Kasım 2020; 20:16:7 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    gelip boş yapacağına like at tepki göster normal bunlar diyerek köstek oluyorsun bari tepki koymuyorsun tepki koyana boş vıdı vıdı yapma çekil kenara

boş yapma çok bilmiş her yere yazdım asus amd dahil şimdi ikileAMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi!  hasta fan boylar siziAMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi! 

Ayrıca yazımda ne var bozulacak anlamadım sadece bilgi amaçlı yazdım alay yok hakaret yok ilginç insanlarsınızAMD Ryzen 5000 satışa sunuldu, İlk incelemeler geldi! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 9 Kasım 2020; 1:6:24 >
  • boş yapanın kim olduğu belli ben tüm tüketiciler açısından faydalı birşey yazdım oraya sense kalkıp gelip doğrudan bana saldırıyorsun ne istiyorsun küfür hakaretmi işitmek istiyorsun onurunumu ezelim kişiliğine ağırmı konuşalım ne istiyorsun onu söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 8 Kasım 2020; 16:53:5 >
  • 10700k 380$, 5800x 449$, bu fiyat politikası olmadı, amd düşük fps nedeniyle oyunculara hitap etmiyordu, şimdi de fiyat nedeniyle hitap etmiyor, değişen bir şey yok gibi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.