Şimdi Ara

AMD Ryzen 5 1600 İşlemci | 583 TL (Kargo Bedava) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet intel 775 gibi slim versiyona gecilmis stok fanda, ama dist firma insiyatifinde olan durum degil bu sekilde aliniyor islemciler.Iade edebilirsiniz elbette r5 2600 den cikan stok fani kullanmadim ortalama sogutucular bunlar.
    Bu satip uste ekleyip kule tipi 2.el bi hyper 212 vs alinabilir cok fark ediyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    bu seneye ait kutu açılış videolarına baktım hep bakır tabanlı. acaba bizim ülkeyemi kakaladılar bunları.

V3.5 videosuna baktım şimdi onda da bakır taban. 600 lük işlemcilerde bişey var ama bakalım görcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide sheep -- 10 Eylül 2019; 22:47:32 >
  • suicide sheep S kullanıcısına yanıt
    Azda olsa fiyati etkileyen bir durum bu ,bu fiyatlara buldugumuza sukretmeliyiz malum yonetimle ae 3 ay once aldigim urunler gelmiyor yakinda tamamen bitirecekler yurtdisi alisverisini yaziyorum buraya herneyse,

Yazdigim gibi fani verip uzerine ekleyip kule tipi alin fiyat cok iyi su dolar kurunda ..

• Copper base li heatsinkin doğal olarak maliyeti daha yüksek, ürünün fiyatını kırmak için 2600 soğutucusu kullanmaya başlamışlar.

• suicide sheep S kullanıcısına yanıt
    Ben de yukkodan aldım ve wraith stealth soğutucuyla geldi. Teknobiyotike mail attım sattığınız ryzen 5 1600 lerde hangi soğutucu var diye ama cevap yazmadılar. Herhalde bu 600 liralık olanların hepsi öyle. Bu fiyata alıp wraith spire çıkan var mı merak ediyorum

• Soğutucu hangisi olursa olsun. Bu ryzenler yük altında ciddi ısınıyor. Tüm serileri ayni. Hepsi ısınıyor. 12 izlek oldugu için pek hissedilmiyor ancak coklu cekirdek kullanimina uygun bir programda stok fan isi degerleri çok uçuk. Ustelik ocsiz. Yani bu islemcilerle oc dusunen varsa kesinlikle yanina birde tercihen sivi sogutma sistemi almali. Acikcasi 7nm bir teknolojide boyle bir sorunla karsilasmak hos olmadi benim icin. Verme o zaman stok fan. Yetersiz de islevsiz de. R7 ve uzerinde vermiyor zaten diye biliyorum. Verip küfür yemesinden iyidir.

• Ryzen 5 1600 yeni revizyon işlemciler için güncelleme istemiyen uygun fiyatlı hangi anakartı önerebilirsiniz.
    Bir de 800 TL altı bu bu işlemciye alternetif var mı acaba

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne problem yasadiniz? Yuksek sicakliktan kastiniz nedir? Kac dereceyi yuksek olarak kabul ediyorsunuz? Kasanizi iyi havalandirdiginizdan emin misiniz? Ben herhangi bir problem yasamadim r5 1600'le.
  • frzstate kullanıcısına yanıt
    Aynen qnq ryzenler yanıyor;https://forum.donanimhaber.com/ryzen-2600-yaniyor--138457735
  • Arkadaşlar bu islemci oyunla falan ısınmaz. Normal bir kullanicinin bunu ısıtması cok zor. 12 izlek islemciden bahsediyoruz ryzen 5 tum nesiller boyle.
    Ancak render falan isleri yapiyorsaniz goreceksinizki islemci rahatlikla 5dk da 90 derecenin ustune çıkıyor. Bazi render sahnelerinin çözümlenmesi günler sürüyor. Bu durumda stok fanla bu islemci elinizde kalır.
    Ben bu tarz seylerle isim olmaz ama oc yapiyorum derseniz durum yine ayni. Stok fanla oc olmuyor islemci hemen hayvani isilara cikiyor.
    Ryzen 5 1600 alan yada almayi düşünenlere değil sözüm. Onlar 5yuz liralik islemciyi eminim oc falan yapmazlar zaten.
    R5 3600 alacaklar arti 500 lira sivi sogutma masrafi eklemeli

• 1600 değil ama 2600 stok ile kullanıyorum OC yok daha yeni 1 saat COH2 oyunundan çıktım sıcaklık 62 derece işlemci GPU 48 derece Herkes ısınıyor filan diyor anlam veremedim OC yapınca mı problem çıkıyor?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.