Şimdi Ara

AMD Ryzen 4 Core 8 Thread ‘Raven Ridge’ Apu Performans Sızıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD Ryzen 4 Core  8 Thread ‘Raven Ridge’  Apu Performans SızıntısıAMD Ryzen 4 Core  8 Thread ‘Raven Ridge’  Apu Performans Sızıntısı

Yeni çıkacak zen tabanlı apular performans olarak i5 6600'e benzer sonuçlar vermiş.

Ayrıca yeni çıkacak olan via işlemcilerin sonuçlarıda gayet iyi görünüyor.

K:http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2017/03/Ryzen-4C-8T-Raven-Ridge-Benchmarks.jpg

• cellat.png

amdbayragiasandayi.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangalsucuk -- 21 Mart 2017; 19:51:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla sızıntı istiyoruz.

• Yourock

• Yeni Apuların ekran kartı olarak denkliği günümüz kartlarından hangisi olabilir?(rx 470 olur mu?) Çıktığı zaman mini itx bir pc toplamak istiyorum
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Polaris kullanılacak ve rx 460a yakın performans gösterebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

Yeni Apuların ekran kartı olarak denkliği günümüz kartlarından hangisi olabilir?(rx 470 olur mu?) Çıktığı zaman mini itx bir pc toplamak istiyorum

rx 470 dengi olmaz. hem apu'yu soğutmak zor olur hem de 470 satışlarına çomak sokmak.

En fazla rx460'ın %10 düşük performanslısı olur.
  • fiyatları ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Yeni Apuların ekran kartı olarak denkliği günümüz kartlarından hangisi olabilir?(rx 470 olur mu?) Çıktığı zaman mini itx bir pc toplamak istiyorum

rx 470 dengi olmaz. hem apu'yu soğutmak zor olur hem de 470 satışlarına çomak sokmak.

O zaman ben beklentileri yüksek tutmuşum. Ps4 Pro ya koyuyorda, buna yapmıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

O zaman ben beklentileri yüksek tutmuşum. Ps4 Pro ya koyuyorda, buna yapmıyor

konsoldan bahsediyoruz

• Amd'nin tavsiye ettiği fiyat 250 dolar altı(249 dolar) bu arada polaris değil vega tabanlı olacak içindeki igpu.
  • Yeni apular R7 360 ve 750Tİ ayarında olur en fazla. Fazlasını sanmıyorum ki bu kadar olacağıda meçhul.
  • kangalsucuk kullanıcısına yanıt
    AMD Ryzen 4 Core  8 Thread ‘Raven Ridge’  Apu Performans SızıntısıAMD Ryzen 4 Core  8 Thread ‘Raven Ridge’  Apu Performans Sızıntısı

buda bonus:
    AMD Ryzen 4 Core  8 Thread ‘Raven Ridge’  Apu Performans Sızıntısı

• quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

Yeni apular R7 360 ve 750Tİ ayarında olur en fazla. Fazlasını sanmıyorum ki bu kadar olacağıda meçhul.

Bu kadar olsa bile harika olur. Bu simdikilerin 3 kati performans demek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://wccftech.com/amd-raven-ridge-apu-vega-zen-hbm-2017/

Burada dendiğine göre ps4 içindeki grafik gücüne yakın bir performansı olacak en az bi 7850 olacaktır zaten.

Ondan sonra gray hawk geliyor içinde navi grafik işlemcili işte o 470 seviyesinde olabilir bu 460 seviyesinde olacağına göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

http://wccftech.com/amd-raven-ridge-apu-vega-zen-hbm-2017/

Burada dendiğine göre ps4 içindeki grafik gücüne yakın bir performansı olacak en az bi 7850 olacaktır zaten.

Ondan sonra gray hawk geliyor içinde navi grafik işlemcili işte o 470 seviyesinde olabilir bu 460 seviyesinde olacağına göre.

Grey hawk 2020'ye de sarkabilir gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.