Şimdi Ara

AMD Ryzen 3000 serisi listelenmeye başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
9
Favori
19.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    47 yaşında PC yi napcanki ölme yaşın gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcaka28

47 yaşında PC yi napcanki ölme yaşın gelmiş
    Sen mi belirliyorsun bunu genç?Hangi sıfatla?
  • B450 chipset üzerinde 2600X kullanmaktayım 3600X çıktığında geçiş yapmak mantıklı olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Aynısı için araştırma yapıyordum şu an, bazı özellikleri kullanamamak kaydıyla 2. Nesillerle uyumluymuş x370 anakartlar. Sanırım yine aynı şekilde bazı kayıplarla 3. Nesille de uyumlu olacak. Bir yazıda gördüğüme göre 2020 ye kadar am4 ile devam edileceğini söylemişler. yani o zamana kadar bizim anakartlar kullanılabilir kalacak son nesil için eğer yanlış anlamadıysam.

edit: biraz daha araştırdım da 2. nesil ile tamamen uyumlu yani yeni çipset gerektirecek bir fark yok. Zannediyorum ki 3.nesil ile de uyumludur bi bios update ile olayı hallederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiaomiseverim -- 6 Şubat 2019; 12:34:15 >
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Sıfatla ne alakası var işte yolun sonuna gelmişsin hala laf dalaşına giriyorsun memleket kahvelerinde takıl bura seni bozar selam ve dua ile.

• quote:

Sıfatla ne alakası var işte yolun sonuna gelmişsin hala laf dalaşına giriyorsun memleket kahvelerinde takıl bura seni bozar selam ve dua ile.
    Sen kimsin olum ya?
    Tövbe estağfurullah.
    Atlıyorlar bir anda ortaya hangisiydi lan derdi neydi bunun diyorsun kendi kendine..
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Ne diyon olum sen?Ne içtin de geldin buraya şimdi?
    Bişi icmedimde diyorum yaş gelmiş bu ayağın çukurda ne PC si bakiyosun git torun sev hacca felan git. Ne bilim hahahah

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Niye bu kadar kastınız anlamadım zaten Lisa Su tarafından tanıtımda resmi açıklama yapıldı, Zen 2 işlemciler daha önce ki tüm AM4 anakartlarla uyumlu olacak diye.
  • quote:

Bişi icmedimde diyorum yaş gelmiş bu ayağın çukurda ne PC si bakiyosun git torun sev hacca felan git. Ne bilim hahahah
    İçmişin içmişin hem de sağlam içmişin zarar vermeye başlamış sana şu an sataşacak yer arıyorsun durduk yerde alakasız konuda böyle önüme atladığına göre
    Niye satasiyim ki garip değilmi bu yaştaki birinin pcye heves etmesi

• quote:

Niye satasiyim ki garip değilmi bu yaştaki birinin pcye heves etmesi
    Sana ne bundan?Garip veya değil.
    Fikrimi söyledim biraz daha söylesem saldircan resmen .d.d.d.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa cevap verdim Bi yandan da baktım bir problem var mı diye, yıllarca intel kullandıktan sonra alışkın değilim anakartın eskimemesine

• quote:

Fikrimi söyledim biraz daha söylesem saldircan resmen .d.d.d.
    Hangi fikir olum ,ne saldırması ne sayıklıyon sen?
    Konunun içine ettin farkındamısın bilmiyorum ama.
    Ne alakası var şimdi Ryzen3 serisi ile benim?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Olum 47 yaşındakiler işlemci bakamaz mı ayıp mı?Neyin kafasını yaşıyorsun sen?Grafiekrim belki onun için kullanacağım?

Hey Allahım ,alın şunu şurdan ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Olum 47 yaşındakiler işlemci bakamaz mı ayıp mı?Neyin kafasını yaşıyorsun sen?Grafiekrim belki onun için kullanacağım?

Hey Allahım ,alın şunu şurdan ya

Alıntıları Göster
    hocam bebe becikle, çoluk çocukla, mümeyyiz olmayanla, böyle aklı kıtlarla muhatap olmayın. onlar bilgisayarı sadece çocukların kullandığını sanıyor. aman deyim uyandırma. yoksa üzülür ağlar akıl sağlığı bozulur. çocukla çocuk olma sakın hocam. cevap bile verme, kendi kendine havlar durur. sonra kuyruğunu bacak arasına sıkıştırıp sessizce uzaklaşır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 6 Şubat 2019; 19:28:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

hocam bebe becikle, çoluk çocukla, mümeyyiz olmayanla, böyle aklı kıtlarla muhatap olmayın. onlar bilgisayarı sadece çocukların kullandığını sanıyor. aman deyim uyandırma. yoksa üzülür ağlar akıl sağlığı bozulur. çocukla çocuk olma sakın hocam. cevap bile verme, kendi kendine havlar durur. sonra kuyruğunu bacak arasına sıkıştırıp sessizce uzaklaşır :)

Alıntıları Göster
    Abi bunlar başka konudan hırslanıp seni arıyor forumda mesajı gördümü atlıyor, bilyorum bu tipleri 2002 den beri forumdayım alıştım artık.Eskiden kızıyordum mesajlarda doğal olarak hakaret de olabiliyordu bir yerden sonra ama şimdi gülüyorum hallerine biraz da üzülüyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 6 Şubat 2019; 19:49:26 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.