Şimdi Ara

AMD RYZEN 2 (EFSANEYE SAYGI KONUSU)ANA KONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
13
Favori
69.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu dolar artışından önce çıksaydın yaa.Yabancılar için sıkıntı yok ama olan bizlere oldu.Dolar son düşüşlerden sonra genede %20 artış oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Ryzen işlemciler belirtilenden çok daha fazla güç tüketiyor.İntelle boy ölçüşemez hiçbir zaman
    performans testlerinde önde olabilir ama o kadar voltajı kime versen öne geçer zaten
    Ciddi şekilde ısı sorunları ve yüksek enerji sarfiyatları olacak yazın kenara bunu.
    Kendi soğutucularına bile güvenemeyip tüm test editörlerine noctua vermiş ve hiç birinin test için kullandığı güç kaynakları 1000 Watt aşağısıda değil.
    Yine bildiğimiz klasik amd taktikleri

Eğer bu yazdıklarını inanarak ve kalben söylüyorsan, seni ayakta alkışlıyorum

Bu tarz koşulsuz teslimiyet duygusuna ancak dini inançlarda rastlanabilir

• O video daki telefon kılıfının markası ne dedi erdi tam anlaşılmadı 7 plus için abd dan aldığı dinleyebilen var mı o kısmı dk 11:23 den itibaren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 25 Şubat 2017; 11:16:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • videodaki bence önemli kısım ryzen'den sonra gelecek olan cpu ' nun da bilgisinin verilmesi. Sonuçta hiçkimse bir fx57 den sonra duraklamaya geçen amd istemez . Bakalım oc testleri sıcaklık testleri çıksın ben de 4820k dan 1800x e geçebilirim belli mi olur
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Arada 1ghze yakın fark var. single core ondan çuvallıyor. Multicore farkı da amd 8 çekirdek intel 4 core ondan amd fark atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troley111 -- 25 Şubat 2017; 11:23:38 >
  • i7 2600 K intel Core 2 quad Q6600'lar hic bir zaman efsane islemci degillerdi cok kazik fiyata satilan islemcilerdi tamam performanslari iyidi ama o para hak etmiyorlardi.

• Hayatımda hiç AMD kullanmadım. Ama yeri bende ayrıdır. Umarım G4560'ın karşısına da güzel bir F/P işlemcisi koymayı başarabilir. Masaüstü için ciddi düşünürüm. AMD anakartlarında aynı fiyat dolaylarında Intel'den daha çok özellik bulunuyor.
  • Millet burada tartışadursun, ben sakince ryzen apuların fiyatını ve oyun performansını beklemeye devam edeceğim.

Çünkü ortada elle tutulur bir şey yok bekleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: CallMeHD3000

Millet burada tartışadursun, ben sakince ryzen apuların fiyatını ve oyun performansını beklemeye devam edeceğim.

Çünkü ortada elle tutulur bir şey yok bekleyeceğiz

Orada da yeni bir dönem başlayacak. Özellikle apular dizüstü dünyasında çoğu şeyi değiştirecektir, oyun için ucuz sistem toplayan arkadaşar harici ekran kartlarına hiç bakmayacaklarını düşünüyorum.

• Seviyom bu ikiliyi ya

• quote:

Ryzen işlemciler belirtilenden çok daha fazla güç tüketiyor.İntelle boy ölçüşemez hiçbir zaman
    performans testlerinde önde olabilir ama o kadar voltajı kime versen öne geçer zaten
    Ciddi şekilde ısı sorunları ve yüksek enerji sarfiyatları olacak yazın kenara bunu.
    Kendi soğutucularına bile güvenemeyip tüm test editörlerine noctua vermiş ve hiç birinin test için kullandığı güç kaynakları 1000 Watt aşağısıda değil.

vay be sonunda buda oldu foruma vahi de indi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Şubat 2017; 14:0:27 >

• Evet arada fark var single de biraz düşükler ama DH de yayınlanan videoda Erdi ve Mesut biraz overclock ile 7700k ya yetiştiğini söylediler ellerindeki ryzen 1700x galiba.

AMD RYZEN 2 (EFSANEYE SAYGI KONUSU)ANA KONU)

AMD RYZEN 2 (EFSANEYE SAYGI KONUSU)ANA KONU)

• Amd bu seride 1800x modelini tepe modeli olarak belirlemiş ama Intel 7740k gibi hamleler yaparsa ben bu seride "Rx 19xx" gibi tepe modellerin çıkacağını düşünüyorum, çıkmayabilir ama benim fikrim bu yönde.
  • AMD kesinlikle farklı sürümlerini çıkartır ilerleyen yıllarda ben bekliyorum.

• mart gelsin incelemeleri görelim ama pekte gerek yok gibi bu videodan sonra :) amd bu sefer baya güzel iş çıkarmış. rekabet iyidir şimdi intel düşünsün
  • bence ellerinde hazırda 1900x ve 2000x bile vardır neticede adamların 120w 140w kozu henüz duruyor
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    LuMee Duo olarak söyledi. Amazon'da şunu buldum:

https://www.amazon.com/LuMee-Illuminated-Cell-Phone-iPhone/dp/B017AAJM3I
  • Merhaba arkadaşlar.Elimde corsair h110i gtx soğutucu var.Eğer 1800x alırsam bu soğutucuyu nasıl kullanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

vay be sonunda buda oldu foruma vahi de indi

Ben çeşitli ülkelerden bu etkinliğe katılan tüm test editörlerinin videolarını izleyerek bu yorumu çıkardım.
    Hepsi aynı 1000 Watt aşağısı güç kaynağı kullanılmıyor ve madem kendi soğutucuna güvenmiyorsun ne diye noctualar ile uçmaya kalkıyorsun diye sorarlar adama yalan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 25 Şubat 2017; 16:27:48 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.