Şimdi Ara

AMD RX Vega [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
10
Favori
66.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    High power performance gd 600w 80+ gold ürünü öneririm ama şuan bir indirim yok gibi sinerjide 540tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Nisan 2020; 20:41:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

High power performance gd 600w 80+ gold ürünü öneririm ama şuan bir indirim yok gibi sinerjide 540tl.
    Peki daha uyguna önereceğnz hangi ürün var başka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    Biraz baktım ama rahatlıkla önerebileceğim 600w japon kapasitörlü daha ucuz kaliteli bir psu bulamadım corsair vs serisi zalman cooler master bu fiyat seviyesinde önerdiğim high powerdan kötü durumda.
    Zaten en ucuzda 400 tl ye çıkabileceksiniz bu işin içinden birtane fsp nin güç kaynağı var 380tl civarı çift 12v hattı var onu önermem high power psu için kampanya çek vs. imkan varsa o şekilde alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Biraz baktım ama rahatlıkla önerebileceğim 600w japon kapasitörlü daha ucuz kaliteli bir psu bulamadım corsair vs serisi zalman cooler master bu fiyat seviyesinde önerdiğim high powerdan kötü durumda.
    Zaten en ucuzda 400 tl ye çıkabileceksiniz bu işin içinden birtane fsp nin güç kaynağı var 380tl civarı çift 12v hattı var onu önermem high power psu için kampanya çek vs. imkan varsa o şekilde alın.
    Ne yazık ki stokta yok hocam. Başka önereceğnz ne olur? İncehesap 'ta baya ürünler var ama bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Vega 56 alıyorum bende. Gördüğüm kadarıyla en az 6-8 ay arasi garantili alın diyorlar ve 1500 civarı Max.

2Bin liraya çıkmam açıkçası. 1400 civarı iyi.

• AMD RX Vega [ANA KONU]

Beyler yukarıdaki ürün alınır mı sizce?
  • Arkadaşlar kartım saphire vega 64 rica etsem son yazılımda kullandığınız uv ayarlarını atabilir misiniz ?
  • rambo23100 R kullanıcısına yanıt
    AMD RX Vega [ANA KONU]

AMD RX Vega [ANA KONU]

Power limit de 0
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Bunu yaptım da benimki kaldırmadı birde kaç mhz alıyorsun en fazla benim kart 1520 yi geçmiyor 😭

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rambo23100 R kullanıcısına yanıt
    1580-1590 civarında çalışıyor hocam bu ayarlarla
  • RDR 2 ye başladım kart vega56 uv ayarlarını bir elden geçirdim 1500mhz ile 1600mhz arasında hiç fark olmuyor ilginç bir şekilde.
    Stock ile power limit sıfır uv ayarlarım arasında aynı sahnede 7-8 fps artış oluyor.

AMD RX Vega [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 3 Haziran 2020; 16:53:41 >
  • Arkadaşlar selamlar. bende vega 64 alarak aranıza katıldım. Kartımda en stabil undervolt değerlerini bulduğuma inanıyorum. COD MW herşey ultrada apexte vb 220-230W yi geçmiyor kartım. HBM belleğini 1000mhz'a çıkarttım gpu yu 1640 dan 1600 e düşürdüm. Değerlerimi paylaşıyorum bu fan ayarı ile rahatsız etmiyor zaten chill açık oynuyorum cs go harici diğer tüm oyunları kartın serin çalışmasına da katkı sağlıyor.

Furmark stres testine soktuğumda 1550-1580 mhz gördüm gpu yu ve ramler 1000 de sabitlendi.
    10 dakika sonra baktığımda ramler 95-98 derece gpu hot spot 101-102 derecede gpu da 80 lerde geziyordu ki fan sesi rahatsız etmeyecek konumda şu anda. Ben iyi sonuç aldığımı düşünüyorum sizde değerler nasıl tek fanlı blower tipi model benimkisi.

AMD RX Vega [ANA KONU]

AMD RX Vega [ANA KONU]

AMD RX Vega [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceRulez -- 24 Nisan 2020; 17:14:39 >
  • Whitebeard. kullanıcısına yanıt
    Hocam sahibinden ilanındakini mi aldın Bende bakıyordum ona da. izmirden bir arkadaştan aldım crossfire sistemden 1700 e aldım bende
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    yok hocam benimki 13 nisan 2019 dan beri ilanda kutusunda bekleyen bir karttı, biraz şanslıyım o konuda. LC versiyonunu mu aldınız siz de
  • Whitebeard. kullanıcısına yanıt
    Yok LC değildi maalesef. Düz referans model

LC de strest testinde hot spot kaç derece oluyor hocam sizde ?

Ben fan ayarı vs yapana kadar canım çıktı en son ayarladığım gibi fan sesinde rahatsız etmeyecek seviyede ama fan sesi duyulur şekilde tabi kasanın kapağı açık ve rüzgar baya da esiyor camdan kapıdan. Hot spot 100 dereceyi gördü benim
  • Favi. kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım kullanıyorum hocam paylaştım stabil değerlerimi
  • Orodruin kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden sipariş ettiniz termal padleri ? birde benimkisi referans tasarım. Kendim halledebilirmiyim ? zor diye biliyorum referans tasarımda
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    hocam iki türlü kullanıyorum ben, genelde direk güç tasarufunu açıyorum menüden çünkü ekstrasına ihtiyacım olmuyor , maksat kartı uzun süre kullanalım, düz halde bırakınca 1750 mhz 1.25 volta kadar çıkıyor ki ihtiyacım yok buna pek. Standart profilde 80 derece hotspot gözüküyordu bazen 85 derece verdiği voltajdan dolayı. Şimdi güç tasarufunda kullanıyorum, 1450-1550 mhz arası çalışıyor, hotspot furmarkta 60 derece, oyunlarda 55 derece. Güç tüketimi modunda normal bir vega 64 gibi performans gösteriyor, sevdim baya kartı.
  • Orodruin kullanıcısına yanıt
    Şu termal padler iş görürmü hocam ? 3MM kalınlığı varmış
    https://www.hepsiburada.com/kuvars-termal-pad-ped-sogutucu-silikon-pad-3-mm-kalinlik-2-x-2-cm-2-adet-p-HBV00000LT2OD
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.