Şimdi Ara

AMD RX 6000 tanıtıldı: RTX 3090’i soğuk terleten ve az güç tüketen RX 6900 XT geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
2
Favori
15.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • smalsrol (20 mesaj) DH Misafiri (15 mesaj) Timeguard (11 mesaj) Hobar (4 mesaj) kunGFu (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (93 mesaj) Mobil (36 mesaj) Mini (7 mesaj) (78 mesaj) (15 mesaj) Uygulama (19 mesaj)
  • @
88 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> AMD RX 6000 tanıtıldı: RTX 3090’i soğuk terleten ve az güç tüketen RX 6900 XT geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    263 Mesaj

İşin garibi zamanında bsc youtube kanalı açmasın diye direten mesut bey değilmiydi öyle okumuştum forumda... nasıl erittiler o siteyi hepsi gitti sadece tuna kaldı siteye bile girmiyoruz yıllardır geçen baktım resmen bomboş içerik eskiden sırf sohbetleri izlerdik... şimdi mesut bey kendi kişisel yotubue kanalını nasıl açmış yayın yapıyor...neyse 1-2 milyon abone olunca heralde artık genel yayın yönetmeni olarak burda çürütmez kendini daha fazla yükselir güzel kazançlar dilerim kendisine hem kendisi için iyi olur hemde bu site için.
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

bu bir nvidia lansmanı olsa canlı yayınlardınız yazık bu siteyi takibi bırakıcam bir de ismi donanımhaber olacak yazık

Teknolojideki yeni gelişmeleri editörler haberi eklemeden 1-2 gün önce üyeler konusunu açıp tartışmış bile oluyor . Forumun eski halinden eser yok.

• Yarbay
    5181 Mesaj

Güzel kartlar keşke 6800 499 dolar olsaydı tabi 

|
    |
  • Binbaşı
    1969 Mesaj
    6800XT güzel de 6800 fiyatı ve özellikleri ile dengesiz bir kart olmuş. %75 performansı %90 fiyata satıyor. Belleği 12GB falan yapıp 499'a satsalardı makul bir seçenek olabilirdi. 6800XT yanında bunu almak saçmalık olacak. Bellek miktarının fazla olmasının performansa önemli bir katkı sağlamadığını da görmüş olduk slaytlarda. Fazlası iyidir elbette ama AMD bellek satmaya çıkmış sanki. Biri-İki sene sonra hızlanacak karta şimdi para verip beklemek de tuhaf olur haliyle.

Nvidia bellek miktarı daha az olsa DLSS ve RTX teknolojileri ile cazibesini korumaya devam edecek gibi. DXR AMD'de iyi durumda olsa rakam paylaşırlardı muhtemelen. Bakalım görelim, umarım iyi sonuç verir.
  • Binbaşı
    1095 Mesaj

Şu kartla ne Hackintosh kurulur be  

Aynı anda hem Apple Hem Nvidia fanı olmak da ilginçmiş. Ne Apple bilgisayara Nvidia kart takılabiliyor ne de Nvidia kartlı bilgisayara hackintosh kurulabiliyor. İkisini aynı anda kullanamıyorsun bile.

• Yarbay
    3715 Mesaj

Intel ve 3080 ile yoluma devam eden biri olarak bu sefer AMD taktir ettim.

Umarım bu gösterilen değerler doğru çıkar piyasaya ciddi rakip lazım kart kısmında Nvidia kalır ise halimiz harap olur.

En önemlisi Amd kısmında vram kapasitesi çok iyi Nvidia hala 8-10 Gb gidip geliyor resmen rezillik.

|
    |
  • Yarbay
    2529 Mesaj

Evet, dh'de senelerdir yazılarını falan okuyorum da. Burada daha böyle düzgün editörvari yazarken, orada sanki yeni ergen kardeşi hesaplarını yönetiyor gibi yazmış, ona şaşırdım. Başka mecralarda hiç yazısını falan daha önce görmemiştim. İlgilenmiyorum elalemin sosyal medyasıyla, youtube da da zaten bilgileri ana yerinden, yabancı kaynaklardan alıyorum.

|
    |
    smalsrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2995 Mesaj

0 teknik bilgi ile teknoloji influencer ı kendisi. Yurtdışındaki LinusTechTips ve iJustine in Türkiye şubesi işte.
  • Yarbay
    2995 Mesaj

- rekoru yedikten sonra forumdan - atmayı kaldırttığı gün gözümde bitmişti zaten.
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Artık yeni dh bu para yoksa tanıtım yok
    |
    |
  • Yarbay
    16767 Mesaj
    Şaşırttılar bu defa. Hadi hayırlısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Sürücü işini bir halletsen be AMD. Hemen atlayacağım GTX 980 Ti'dan.
    |
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    Böyle yönetime böyle z kuşağı yorumları müstehak.Allah daha çok versin , çoluk çocuk gelip ne yorumlar için bize ceza verdi .Allah daha iyi etsin amin :/
  • Teğmen
    213 Mesaj
    It also includes new AMD Infinity Cache technology that offers up to 2.4X greater bandwidth-per-watt compared to GDDR6-only AMD RDNA™-based architectural designs

Buda güzel olmuş
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 10 gün cezanın, 9 gün 22 saat 21 dakika kadarı kaldı.

Fiyatlar iyi 16gb hakkı 6800 pro nun 579 dolar 2080ti yi baya geçmiş gözüküyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    Konuya dönecek olursak 3dvision' olayını öldüren nvidia'dan artık nefret ediyorum beter olsun batsın bitsin.Elinde ne var artık?
    |
    |
  • Binbaşı
    1394 Mesaj

Z kuşağı yorumları derken ? Burda kimin kaç yaşında, hangi tecrübe ve bilgilere sahip olduğunu nerden biliyorsunuz da böyle bir çıkarım yapıyorsunuz ?
    |
    |
    nirvanha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj

Amd : Rage Mode

Nvidia : Rage Quit

• Binbaşı
    1394 Mesaj

Aynen öyle, bsc yi batıran Mesutun tam kendisidir. Çok öngörülü birisi ya, twitch ve youtuben yükselişini anca yeni fark etti, şimdi kendisi milletten abonelik dileniyor.

Crashlone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Nerde o 3070 e yaklaşırsa bile iyi diyenler, adamlar 3090 a kafa attı. Tr de yayıncısından tut yazarına nvidia çok büyük para yediriyo. Nvidia yayınında ayağa kalkıp alkış tutanlar bu yayında ama durun bi inceleme çıksın diyerek tavır takınıyolar gerçekten kimse tarafsız değil.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.