Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI tarafında bu tasarım da mevcut. Referans almak istemediğimden ben de beklemedeyim.

MSI RX 5700XT MECH OC

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-XT-MECH-OC

MSI RX5700 MECH OC

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-MECH-OC

• arkadaşlar, sapphire rx5700xt pulse aldım dün taktım sisteme çalıştırdım, önceki kartım da r390x olduğu için öncelikle o sürüücü ile çalıştırdım bir iki saat hiç bir sorun görmedim. sonra amd nin sitesinden rx 5700 için özel driver görünce eskisini DDC ile kaldırdım bunu yükledim ve sorunlar başladı. Bazen oyun içinde ekran anlık gidip geliyor bazende anlık yeşil ekran geliyor gidiyor. işlemcim R5 2600 olmasına rağmen PUBG de Ultra da 120-130FPS civarı oynuyorum. konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
  • Sinerjide Asus Rog Strix 5700 XT ve Asus TUF 5700 XT listelendi ancak fiyat yazmıyor bakalım nasıl bir fiyatlandırmayla karşılaşacağız
  • BUgün referans rx 5700 aldım, 1-2 saat sonra iade ettim. Niye bilmiyorum içime sinmedi, para daha iyi değerlendirilebilir gibi geldi sık sistem yenileyen bir insan değilim aldığım kartı 3-4 yıl kullanırım.

Bir de şunu izledikten sonra soğudum karttan. Bir süre daha bekleyip fiyatları görmek en iyisi gibi acele etmemek lazım
    https://www.youtube.com/watch?v=deLBTEqynhg
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

arkadaşlar, sapphire rx5700xt pulse aldım dün taktım sisteme çalıştırdım, önceki kartım da r390x olduğu için öncelikle o sürüücü ile çalıştırdım bir iki saat hiç bir sorun görmedim. sonra amd nin sitesinden rx 5700 için özel driver görünce eskisini DDC ile kaldırdım bunu yükledim ve sorunlar başladı. Bazen oyun içinde ekran anlık gidip geliyor bazende anlık yeşil ekran geliyor gidiyor. işlemcim R5 2600 olmasına rağmen PUBG de Ultra da 120-130FPS civarı oynuyorum. konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
    Driver sorunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DgknCtn D kullanıcısına yanıt
    Asus un Almanya fiyatı bile 570 € :) neyin kafasını yaşıyor ise Asus RTX 2070 Super fiyatına satıyor kartı. Yakında fiyat düşürürler sanırım yoksa kimse almaz o fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Asus un Almanya fiyatı bile 570 € :) neyin kafasını yaşıyor ise Asus RTX 2070 Super fiyatına satıyor kartı. Yakında fiyat düşürürler sanırım yoksa kimse almaz o fiyata.
    Katılıyorum hocam 5700 lerin tercih edilme sebeplerinden birisi fiyatlarının uygunluğuydu ancak bu şekilde giderse 2070-2070S almak daha mantıklı gibi
  • DgknCtn D kullanıcısına yanıt
    Eylül'de custom 5700 XT alırım diyordum. Bu gidişle Ekim'e kalacak ya da fiyatları indirmezlerse 2070 veya 2070 Super alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 27 Ağustos 2019; 17:17:38 >
  • by_ProXy kullanıcısına yanıt
    Ben rx 580 kullanıyorum bende yaşıyorum aynı sorunu amd'nin dandik sürücülerinden kaynaklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Eylül'de custom 5700 XT alırım diyordum. Bu gidişle Ekim'e kalacak ya da fiyatları indirmezlerse 2070 veya 2070 Super alırım.
    Aynı fikirdeyim. Yıldım artık

• https://www.amazon.com/gp/product/B07WNSP41M
    MSI Gaming Radeon Rx 5700 Xt Mech 440 Dolardan satıldı.
    Herşey dahil 3200 TL'ye falan geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

https://www.amazon.com/gp/product/B07WNSP41M
    MSI Gaming Radeon Rx 5700 Xt Mech 440 Dolardan satıldı.
    Herşey dahil 3200 TL'ye falan geliyor.
    Sogutma iyi degil bunun

• 5700 kargoyla birlikte 2600 TL. Newegg 1 ay garanti veriyor sanırım o kadar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler. Kargo dahil zannetmiştim başta.
  • Yurtdışı kartların garantisi olmuyor. Sadece Amazon.de kendisi 2 sene garanti veriyor.
    Xfx o modeli çok güzel görünüyor.

Geçen ki 2500 tl referans msi 5700xt kaçırdım. Hala aklıma geldikçe üzülüyorum. Sıcaklık ve ses benim için sorun değil.

Günlerdir kart arıyorum hala alamadım.

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de fiyatı 4000'e yaklaşır gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 28 Ağustos 2019; 11:53:40 >

• slmbabs S kullanıcısına yanıt
    Seksi olmuş gerçekten. 2800'e Pulse sipariş ettim ama stokta olmadığı için Amazon parayı çekmedi. Bunun fiyatının hiç uygun olacağını sanmıyorum gerçi ama güzel fiyattan gelirse buna yönelebilirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.