Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amd rx 5700 ve rx 5700xt ekran kartı (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kadirfb81, sayginoz Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
347
Cevap
14
Favori
31.305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Amd rx 5700 ve rx 5700xt ekran kartı (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1924 Mesaj

Ben de neredeyse alayım dedim bir sonraki büyük navileri beklerken bu indirimlere dayanmak zor. Elimde üstelik hybrid soğutmada var...
    |
    |
    aliözcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Streacom ST-BC1 - SilverStone ES02 | Asrock Z370 Taichi | i7 8700K - NZXT Kraken X62 | Gskill TridentZ 16gb 3200mhz | Evga TitanX (Maxwell) - NZXT Kraken G12 Liquid Cooling Mounting Kit - NZXT Kraken X62 (Hybrid) | Samsung 960 Evo 500Gb | Evga SuperNOVA 1200 P2 | Asus PG278Q - Nvidia 3d Vision2 |
  • Binbaşı
    1924 Mesaj
    |
    |
    allaturca89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Streacom ST-BC1 - SilverStone ES02 | Asrock Z370 Taichi | i7 8700K - NZXT Kraken X62 | Gskill TridentZ 16gb 3200mhz | Evga TitanX (Maxwell) - NZXT Kraken G12 Liquid Cooling Mounting Kit - NZXT Kraken X62 (Hybrid) | Samsung 960 Evo 500Gb | Evga SuperNOVA 1200 P2 | Asus PG278Q - Nvidia 3d Vision2 |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

Bunu gördüm hocam, arkadaş “evoke” satılıyor yazmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Interstellar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1924 Mesaj

Evoke'nin de padleri eleştiriliyordu yetersiz diye...

3250tl
    https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-radeon-rx-5700-xt-evoke-oc-8gb-256bit-gddr6-pmu362706

...
    |
    |
  • Yarbay
    7593 Mesaj
    https://www.techpowerup.com/review/msi-radeon-rx-5700-xt-gaming-x/3.html

msi den red devil`e rakip geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 11 Eylül 2019; 23:38:46 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    725 Mesaj

:) hocam bende referans 5700xt var, arkadaş evoke modelinin 26xx tl’ye satıldığını yazınca neredeyse aynı rakama ref. model aldığım için üzülmüştüm bir an ama sanırım arkadaş yanlış yazmış. Yoksa evoke alacağımdan değil yani, bilgilendirme için teşekkürler, ben uv yaptığım referans model ile şimdilik gayet mutluyum.

|
    |
    Interstellar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1924 Mesaj

Anladım sağlık olsun... ) Sorun yaşıyorsanız bu konuda sizi daha memnun edebilir:

https://forum.donanimhaber.com/amd-ekran-kartlarindaki-freesync-artifact-titreme-siyah-ekran-bsod-gibi-sorunlarin-gecici-cozumu--139945356

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interstellar -- 11 Eylül 2019; 23:39:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj

Keşke ekran görüntüsü alsaydım gerçekten evoke 2680 di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj

Yanlış yazmadım, gerçekten de ikisi aynı fiyata satılıyordu. Ama Evoke'u kaldırmışlar. Belki de teknik bir hataydı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: aliözcan

Keşke ekran görüntüsü alsaydım gerçekten evoke 2680 di

Alıntıları Göster
    Bende gördüm fiyat 2675tl gibi birşeydi evoke de. Stok bitmişti sayfayı yenilediğimde.

|
    |
    |

• Yüzbaşı
    571 Mesaj

https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte-radeon-rx5700-xt-gaming-oc-8g-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-pmu418839

Hocam ikisininde aynı fiyat olduğunu varsayarsak Gigabyte Gaming Oc alınır mı yoksa 1-2 hafta daha Sapphire Nitro modeli beklemeli mi?

|
    |
    Bahsedilenler: No Way Out

Tabii ki Sapphire Nitro+ Ama Gigabyte'ın da incelemesi vardı Gamer Nexus'da onu da bir inceleyin isterseniz ben şahsen Nitro+'ı alacağım şuan fiyatlandırma olarak Pulse ile aynı fiyattan Teknobiyotik ön siparişe açmıştı dün akşam en son baktığımda 5 adet kalmıştı bu sabah baktım bitmiş.
    |
    |
    M1Abrams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: HWS

Tabii ki Sapphire Nitro+ Ama Gigabyte'ın da incelemesi vardı Gamer Nexus'da onu da bir inceleyin isterseniz ben şahsen Nitro+'ı alacağım şuan fiyatlandırma olarak Pulse ile aynı fiyattan Teknobiyotik ön siparişe açmıştı dün akşam en son baktığımda 5 adet kalmıştı bu sabah baktım bitmiş.

Alıntıları Göster
    tüh ya kaçırdık valla. alırdım yoksa

• Yüzbaşı
    984 Mesaj

Az önce Teknobiyotik'i arayıp konuyu sordum toplam 5 adet yurt dışına sipariş vermişler bu karttan dün satışa açtık ama hepsi birkaç saat içerisinde satıldı dedi konuştuğum kişi bu yüzden satışa kapatmışlar peki devamı gelecek mi ya da ne zaman gelecek diye sorduğumda da yurt dışına konuyu ilettiklerini yaptıkları 5 adet siparişe ilave yapılabiliyor mu diye sorduklarını eğer yurt dışı buna olumlu geri dönüş yaparsa tekrar ön siparişe sitede açacaklarını söyledi yetkili kişi.
    |
    |
    ` quaD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: HWS

Az önce Teknobiyotik'i arayıp konuyu sordum toplam 5 adet yurt dışına sipariş vermişler bu karttan dün satışa açtık ama hepsi birkaç saat içerisinde satıldı dedi konuştuğum kişi bu yüzden satışa kapatmışlar peki devamı gelecek mi ya da ne zaman gelecek diye sorduğumda da yurt dışına konuyu ilettiklerini yaptıkları 5 adet siparişe ilave yapılabiliyor mu diye sorduklarını eğer yurt dışı buna olumlu geri dönüş yaparsa tekrar ön siparişe sitede açacaklarını söyledi yetkili kişi.

Alıntıları Göster
    Cok sagolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Rx5700 ve 5700xt ile şu yeni çıkan 19.9.2 driver kurup deneyen oldu mu sorunlar çözülmüş mü? En azından bazı sorunlar çözülse güzel olurdu, kartı daha kullanmadan soğudum.

|
    |
    Asus K555LB(i5 5200u-940M) | Intel Core i5 6400 2.7GHz | Zotac Gtx 1060 Mini 3GB) | DeepCool Tesseract Sw Wh Pencereli Kasa | Viewsonic VX2457 Freesync | Razer Deathadder Chroma | Kingston Hyperx Cloud II | Samsung 850 Evo 256gb | Xiaomi Redmi Note 5 PRO | Namık Kemal Üniversitesi | Steam : dumann* |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj

5 adet sipariş nedir ya?

|
    |
    HWS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.youtube.com/watch?v=R-7MkXDDocM&feature=youtu.be

Reklamlar
e-ticaret
son dakika
google reklamları
üniversite
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,335
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.