Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sisteme takip hem onden hem arkadan izleyeceksin..
    Arkasi daha sekilmis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok bekletti ama en sonunda geldi. Kavuştuk :) darısı Türkiyekilerin başına. Uygun fiyatla en kısa zamanda ulaşması dileğiyle.
    AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

• Sizin ev neredeydi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 1 Eylül 2019; 20:29:28 >
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Germany

• Bekle geliyorum...
  • Newegg te msi custom rx 5700 xt 3200 1 ay garanti veriyor sanırım. Amazon.de de ne kadar ve garanti durumu nasıl bilgi verir misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    2 yıl Amazon.de kendisi garanti veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat olarak herşey dahil ne kadara aldınız?
  • Ya şu kart bi sıkıntı bi problem mi var.? Yeşil ekran sorunuyla karşilaşan cogaldi gibi yada ayni kişiyimi okudum.?

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    470€ şuan 455€ kadar fiyatı düştü ama bekleyecek sabır kalmadı. Stoklarda olduğu gibi aldım. Almanyada Stoklara girip tukeniyordu hemen. Bir sonraki dağıtım 06.09 idi ben 30.08 dağıtımı aldım. Yabancı siteleri, Reddit, Mindfactory, Amazon vsvs bakmaktan delirecek gibi olmuştum. Saat başı stokları kontrol ediyordum. Canavar gibi kart. Otomatik OC ile 2050 MHz ye çıkıyor. Pc ye aldığım son Ekran kartı artık. Sonrası Oyun Dünyasına Pc de Son vermek.

• Hayırlı olsun.
    Referans tasarıma göre ısı durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

470€ şuan 455€ kadar fiyatı düştü ama bekleyecek sabır kalmadı. Stoklarda olduğu gibi aldım. Almanyada Stoklara girip tukeniyordu hemen. Bir sonraki dağıtım 06.09 idi ben 30.08 dağıtımı aldım. Yabancı siteleri, Reddit, Mindfactory, Amazon vsvs bakmaktan delirecek gibi olmuştum. Saat başı stokları kontrol ediyordum. Canavar gibi kart. Otomatik OC ile 2050 MHz ye çıkıyor. Pc ye aldığım son Ekran kartı artık. Sonrası Oyun Dünyasına Pc de Son vermek.
    Hayırlı olsun

• 2500 TL karisiliginda rx5700 almayi dusunurken bir gece ansizin 2551 TL karsiliginda 5700xt satildigini gorunce dusunmeden satin aldim. Sistemin kalani icin kredi kartimin atmasini bekliyorum Bu fiyattan ses cikarirmis isinirmis ikinci elde satamazmisim pek umrumda degil muadillerinin fiyatlarina baktikca rahatliyorum Tabi 3100 ve uzeri fiyatlara tercih etmezdim referans modeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzuLA -- 3 Eylül 2019; 11:57:29 >
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Keşke ben de Hepsiburada indiriminden 2551 TL'ye referans 5700 XT alsaydım. Şimdi 3500-4000 TL'den custom satacaklar. Her şey alındı, bir tek ekran kartını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 3 Eylül 2019; 14:1:36 >
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    2 gun kadar ayni fiyattan sattilar bir ara stok tukendi tekrar guncellendi bende o arada arastirdim almaya karar verdim. Sistemin kalani neredeyse kartla ayni fiyat sayilir o sebeple once ekran kartini aldim.
    Normalde custom model bekleyecektim ama degecegini dusunmuyorum 600-800 fazla vermeye.
  • arkadaşlar bende blackfridaye doğru sistem toplamayı düşünüyorum işlemci olarak ryzen 7 3700x,ana kart olarak ise x570 serisi bir model düşünüyorum. 4.0PCı destekli bir SSD alacağım.
    Aklımda son kalan şey ise ekran kartı oldu son 1 aydır. 2070 veya 2070S düşünüyordum ama bu 5700XT nin performansı ve fiyatı aklımı çelmedi değil.Tavsiyeniz nedir ? 5700XT nin tek gördüğüm bu referans versiyonundaki ısınma sanırım 75-80 arası gördüm hep benchmark larda.Yeni modellerin de bu sorun düzelir mi? BlackFridaye kadar yeni modeller Türkiye de satışa çıkar mı ?
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Isı durumu çok iyi. Wattman üzerinden Otomatik OC açık ve 75 derecenin üstünü görmedim henüz. Tabi havaların burda serin olması, önden iki yukarıdan 2 1400mm Fanlarin olması OC da bile 75 altında kalmasında etken.

• Rennes10 R kullanıcısına yanıt
    Şuan Rx 5700 XT de Red Devil rakipsiz.. Sapphire Nitro, Msi Gaming X, gibi modeller gelince rakip olur belki ama piyasaya çıkanlar içinde tartışmasız en iyisi şuanda

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.