Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkish_shark

ali yazar veli bozar sever adamı adapazar
    aman hocam dikkat ban yemeyelim
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    ban ile ne alaksı var hocam.türkiye'nin en delikanlıları adapazar'dan çıkar.hani bu adamlar öyle lafla filan değil ha bildiğin ölümüne dümdüz giden adamlardır.

tabi bilen bilir.sorsan sakarya nere adapazarı nere desen fikri bile olmayacak bir sürü adam var ama bir bilseler o bölgeyi ne demek istediğimi anlarlar.
  • Şu 5700 serisinin özellikle xt'nin sıcaklıklarını takanlar var hala anlamıyorum anlayamıyorum.. Arkadaşlar bu kart yüksek sıcaklıkta çalışacak şekilde üretilmiş. 20 derece çalışınca daha iyi olmayacak adamlar diyor ki 100 derecelere kadar rahatça çalışabilecek bir kart.. Siz neyin derdindesiniz?

Yok çok ısınıyormuş yok nvidia gpusuna göre sıcakmış.. Saçma sapan karşılaştırma da yapmıyorlar mı iyice ayar oluyorum. Mimari her şeyden önce farklı, dolayısıyla çalışacağı frekanstan tutunda sıcaklığına kadar her şeyi farklı olur. Neymiş? Nvidia 60 geçmiyor neden amd 75... Tamam güzel kardeşim sen haklısın.
  • antalyada 5700 yada stock gelen soğutucu ile 3900x 3800x kullanmak da baya iyi challange olur ha ve stres testi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dertsiz kafalarına dert arıyorlar. 4 aydır 5700xt kullanmıyorum kaç dereceye çıkıyor hiç bir fikrim yok .çatır çatır çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi 5600XT Mech OC yükte 80 derece j 95 derece. Bu sıcaklıklar normal midir? Tavsiyesi olan var mı?
    Ek olarak bu bağlantı yeri sıcaklığı nedir? Önemli mi?

Kasa Spec Delta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katiller de Ağlar -- 4 Temmuz 2020; 20:38:10 >
  • Sanirim bu gruotan ayrilacagim yakin zamanda vega 64 aldim 1080 pde fazla geliyordu 5700xt pulse kartim...satiliga cikardim

• _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullan ayrılsanda iz bırakırsın :D
  • Bugun 2004 e yükselttim windowsu , radeonda katmanı acınca oyuna girdiğimde bilgisayar mavi ekran verip reset atıyor . Onun dısında bir sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlykiaa

hayırlı olsun güle güle kullan ayrılsanda iz bırakırsın :D
    hahahaa bende eski vega gurubumu arıyordum tamda satılınca ayrılacağız beraber görürsem uğrarım arada bir :))
  • xlykiaa X kullanıcısına yanıt
    Formatla temiz kurulum geçtiniz dimi 2004 sürüme?

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    yok old şeklinde gectim
  • xlykiaa X kullanıcısına yanıt
    Windows Usb tool ile son sürümü usb ye yazdırıp temiz kurulum geçin.. Eskiden upgrade şeklinde çok çeşitli sorunlar yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 5 Temmuz 2020; 2:10:38 >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz , ama internetim cok yavas 500 gb sadece oyun indirmem gerekiyor 1 ayımı alır , o yüzden temiz kurulum yapmadım . ilerleyen zamanlarda temiz kurulum yapıcam
  • xfx rx 5600 xt thicc II pro kullanıyorum oyunlarda sabit 77 78 derece ile çalışıyor gayet sessiz fan çalışması var kasa kapağı kapalı kasa ise corsair spec delta önde bir adet fan alt kısımdan ekran kartına temiz hava veriyor hotspot sıcaklıgı ise yuk altında 86 88 derece sabit çalışıyor. Güç kullanımı ise 130 135 watt civarında ekran kartı alacak arkadaşlara belki bir öneri niyetinde yorum olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flameteam -- 5 Temmuz 2020; 19:13:25 >
  • flameteam kullanıcısına yanıt
    AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XTAMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

Bende de aynı kart var hocam. Fan ayarlarını bu şekilde yapınca sıcaklıklarda bariz bir düşüş oluyor. Fanın ses seviyesi de gayet makul düzeyde. Kart performans olarak çok iyi, öneririm. Sıcaklığı dert eden olursa sadece fan ayarı yapması yeterli.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Şimdi ayarladım bende fan gayet sessiz çalışıyor. Cod warzone da anlamadım ama fps 100 üzeri seyrederken bir anda sürekli aynı çevrede oynadığım yerde 70 80 60 civarı düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bu iki kart arasında kaldım, sizce hangi modeli almalıyım.

MSI RX 5700XT Gaming X mi, Sapphire RX 5700XT Nitro+ mı?

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.