Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

650w power 5700 xt için yeterli olur mu
    Bunu ben de merak ediyorum. Ryzen 5 3600 ve 5700xt ye 650W yeter mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polene Alerjisi Olan Arı -- 19 Mart 2020; 18:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

Bunu ben de merak ediyorum. Ryzen 5 3600 ve 5700xt ye 650W yeter mi?

Alıntıları Göster
    İşlemci r7 3700x var bende, yeterli olur diye düşünmüştüm sisteme ama sonradan kafama takıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • randysotti R kullanıcısına yanıt
    AMD Ekran Kartı Sürücü Yükleme Rehberi
    https://forum.donanimhaber.com/amd-ekran-karti-surucu-yukleme-rehberi--142278761
  • Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    650w corsair vs650 (2018 yenilenen sürüm) ile kullanıyorum bu ikiliyi. Sıkıntı yaşamadım.

• Yeni driverı deneyen oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okayynn

Yeni driverı deneyen oldu mu ?
    sıcaklıklar daha da azaldı bende. 5700xt gaming x msi
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    patch notlarını okuduğumda kartın fazla güç çektiğini biliyoruz bununla ilgileniyoruz hala demişler ama çözülen sorunlarda belirtilmemişti :D bir önceki driverda çok iyiydi ama kartın sıcaklığında 2-3 derece artış olmuştu bende.Daha çok güç çektiğini farketmiştim sonradan.Bakalım daha deneyemedim henüz ama eve gidince bfV falan gibi oyunlar bir test sürüşü yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayynn

patch notlarını okuduğumda kartın fazla güç çektiğini biliyoruz bununla ilgileniyoruz hala demişler ama çözülen sorunlarda belirtilmemişti :D bir önceki driverda çok iyiydi ama kartın sıcaklığında 2-3 derece artış olmuştu bende.Daha çok güç çektiğini farketmiştim sonradan.Bakalım daha deneyemedim henüz ama eve gidince bfV falan gibi oyunlar bir test sürüşü yaparım
    3-6 derece arasi azaldi bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20.2'yi kullanıyorum hala ama cidden çıldırtıcak beni cod warzone oynarken 80-90 fpslere düşüyor deliricem artık dalga mı geçiyor anlamadım.
  • bu kartlarin referans tasarimlari neden axial fanli modellerinden pahali? blower fanli model ariyorum kucuk kasama takmak icin heryerde rx 5700 modelleri xt fiyatlarina satiyorlar. daha ucuz olmasi gerekmez mi? Kardesime 5700 pulse 2400 liraya almistim cuma indirimlerinde simdiki fiyatlar ucmus gitmis

• quote:

Orijinalden alıntı: EvilSmurf

20.2'yi kullanıyorum hala ama cidden çıldırtıcak beni cod warzone oynarken 80-90 fpslere düşüyor deliricem artık dalga mı geçiyor anlamadım.
    Bende COD yok ama FPS düşmesini bende Division 2'de yaşıyordum. 20.2.1 sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. 20.2. üzerine Bugün 20.3.1'i yükledim ve fps düşmesi yaşamadım. AMD sürücü sorununu çözmüş gibi.
  • 3600 5700XT PULSE ekim ayından beri 650w cm white ile kullanıyorum bir problem yok
  • bnsera kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, r 7 3700x ile de sorun olmaz sanırım

• Onunla hiç olmaz bende r7 3800X var %15-20 kullanımı en fazla

• sorun olacağını sanmıyorum ama kullanan birileri yazarsa daha iyi olur
  • Kan Turalı K kullanıcısına yanıt
    RAM'leri değiştirdim problemim çözüldü fakat LoL'de hala aynı salaklığı yaşıyorum.
  • Bilginiz olsun son çıkan AMD chipset sürücüsü sorunlu AMD kendi sitesinden v2.03.12.0657 nolu sürücüyü kaldırdı diğer yerlerde görürseniz yüklemeyin.

Örnek,https://www.guru3d.com/files-details/amd-chipset-drivers-download.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bilginiz olsun son çıkan AMD chipset sürücüsü sorunlu AMD kendi sitesinden v2.03.12.0657 nolu sürücüyü kaldırdı diğer yerlerde görürseniz yüklemeyin.

Örnek,https://www.guru3d.com/files-details/amd-chipset-drivers-download.html
    Şimdi baktım da hala var. B450 için baktım.Sizin anakart nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvilSmurf

RAM'leri değiştirdim problemim çözüldü fakat LoL'de hala aynı salaklığı yaşıyorum.
    Hocam hangi ramler ile sorun yaşıyordunuz? Yerine hangi modeli tercih ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Şimdi baktım da hala var. B450 için baktım.Sizin anakart nedir?

Alıntıları Göster
    Aynen b450 için bakıyorum dün gözüküyordu bgn gözükmüyor.

Soruna gelirsek sürücüleri yükleme bende bitmiyor devamlı %0 gözüküyor.

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.