Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Unigine Heaven 26 sahne. 1080p 105FPS. Oto UV ayarları.
    AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

Fan curve + bi miktar daha uv ile 60 dereceye zorlanır herhalde. herhangi bir performans kaybı yaşamadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 5 Aralık 2019; 0:5:55 >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    bios atmakla uğraşılmaz. oc konusunda dahil çok voltaj istiyor anladığım kadarıyla.
    bir miktar oc yapıp. uygun sıcaklık değerleri yakalanıp kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokhan23

Hocam ben nitro ustundur diye birsey demedimki hic.Sadece gaming x'i tavsiye etmiyorum.Kullanicisi yok kartin.Kullanipta memnun olan yada olmayan belli degil.Nitro pulse strix red devil modellerini kullanan kisi sayisi belli memnuniyet belli.Lutfen dediklerimi carpitmayin.Sistemimi toplayali 15 gun oldu sistemim sorunsuz serin bir sekilde calisiyor.Hatta testlerdeki degerlerden 1 tik daha guzel sonuc aldigimi goruyorum.Donanimdan cok anlamiyorum dogru.Ama test yapip degerleri incelemeyide biliyorum.Gaming x kullanan kisi sayisi yeterli ve geneli memnunsa zaten burada bende dahil cogu kisi tavsiye eder.Modellerden red devil strix sapphire gaming x'ide ekledim egerki sorunsuz bir kartsa rahatca alinabilir.Fiyati ucuz olani alip gecilmeli.He red devil iyimis he sapphire.Aradaki fark ne performansi etkiler nede kartin omrunu.Kimse farketmez kullanimda.O yuzden bu degerler pek onemli degil sahsimca.Tavsiye edilen modeli al gec.Takintili olmamak gerekiyor bu kadar.Ben en cok tavsiye edilen modelin alinmasi taraftariyim.Hatta donanim kisminda o kadar bilgim yok ki sistemi toplamadan once sapphire diye bir marka bilmezdim yerli ve yabanci forumlarda tavsiye edilmesi uzerine almistim. .
    Gamingx kullanıcısımı yok :))

Türkiyeye ilk giren msidir eskiden nvidiada zotacdı...
    Amd gpulu kartlar üretir sapphire ve uygundur fiyatı
    Msi ise her ikisine gamingX ve gaming trioX hiç kullanmadığın belli...
    Garantiye en çok giden kartın sapphire oldugunu desem sana?
    Reddevil serisi üreticisi ise powercolordur1 tık daha iyidir
    Xfx ise aralarında en iyisidir...
    2kart kulkanıp kendinizi tavsiye veren üstad konumunda görüp sadece kullandığınız kart ile dünyaya bakmayın.
    @No way out nikli arkadaşımız çok tecrübeli en ince detayıyla yazan biri...

Sana 2080tı trioX trye ilk gelen 3kartdan birini alan olarak yazıyorum.lighting dahil kullandım bu seride
    Amd kart aldımmı şekil a paylaşdığım asus rog strix aldım alırım.
    Eğer 3seçeneğim olsaydı
    1xfx
    2 asus rog
    3 gamingX tercihim olurdu
    Benim denediğim 5700xt rog

Buda MSI GeForce RTX 2080 Ti LIGHTNING tam 11k fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 5 Aralık 2019; 2:31:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Böyle bir sıkıntılı kartda yapmak Rus ruleti.
    Kart kronik sorun için bahane arıyor.
    şu anda ben gayet memnunum stok halinden referans tasarım olmasına rağmen ben oyunlarda 60 dereceyı gectıgını görmedım :) fan ayarıda yaptım

dedim herhangi bir sorun olmuyorsa bende modlayıp kullanayım :)
  • Yalnız enteresan bir şekilde @5700xt bios mod / overclock ve undervolt yapılmış bir 5700, yüksek saat hızları ile 5700xt'yi geçmeyi başarmış. Ben olsam bununla uğraşmam, kart zaten herşeyi rahat çalıştırıyor. Aradan zaman geçer, kart biraz yavaş kalmaya başlar, o zaman denerim.

5 dakika 17 saniyeye gidin :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 5 Aralık 2019; 3:27:2 >
  • Arkadaşlar bende hepsiburadadan Sapphire RX5700XT Nitro + aldım.Fakat örneğin ghost recon breakpoint oyunu yüklü şuan için.Oyuna girince azcık vızırdıyor.Oyun içerisinde masaüstüne alt+tab yapıp geçince vızırdama belirgin şekilde belli oluyor.Ürünümü alalı 1 hafta oldu sizce garantiden birebir değişim talep etsem ürünün yenisini alabilir miyim?Hepsiburada mağdur eder mi beni?Bu problemi yşaayan başka sapphire rx5700xt nitro kullanıcısı var mı ?
  • Yasinn_D Y kullanıcısına yanıt
    Coil whine durumu yüksek fps de yapıyor çoğu kart(ki ben yapmayana denk gelmedim) fps i sabitlersen büyük ihtimal ortadan kalkar.Ses çok rahatsız edici seviyelerde ise değişim ya da iade talep edebilirsin durumu belirtip.Aşağıda ki linkleri çek edebilirsin aynı sorundan şikayet edenler ,coil whine nedir vs...Ya da aklında olan herhangi bir kartın ismini yazıp coil whine diye eklersen sona search ettiğinde emin ol biri çıkar kartımda coil whine var diyen.
    https://www.youtube.com/watch?v=sMY-Avt-E54https://www.youtube.com/watch?v=XwJxrMFMKvohttps://www.technopat.net/sosyal/konu/coil-whine-sorunu-hakkinda-bilgilendirme.123648/

• Msevinc kullanıcısına yanıt
    Ben son güncellemeyi şuan yüklüyorum kardeşim 19.11.3 ile oynadım oyundan atıyor sürekli. Wattmandan otomatik düşük voltaj yaptım biraz daha oynayabildim odyssey i ancak 20-30 dkka sonra yine oyundan attı. Bakalım yeni sürücü derdime çare olur umarım.
  • dogan487 kullanıcısına yanıt
    Donma kasma yok kardeşim oyunlarda. Bazı oyunlarda oyundan atma vb oldu bende sadece. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü tüm oyunlarda sıkıntı çıkarmıyor canavar gibi kart 1440p son ayarda yağ gibi akıyor oyunlar.
  • Anladım teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Oyun menulerinde çok yüksek fpslere 300,1000 vb çıkarak vızıldama yapıyor kartlar. Limit koyarak denermisin oyunun kendi ayarlarında
  • Tek Han kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz şans işi yada sistemin diger parçalarıyla alakalıda olabilir bilemedim 19.11.3 ilede oynadım dedigim gibi hatta en son drivera geçmeden hemen önce 2-3 saat kadar ac origins oynamıştım atma felan olmadı diger parçalarıda bir kontrol et belli olmaz.
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    bilgi vermekten çok
    ben şu kadar para verdim höloğ olmuş

blok
  • aschil kullanıcısına yanıt
    bu konuda katılıyorum :D madem bu kadar rahat para verebiliyor , millete öğüt vereceğine gelsin herkese 1 er kart hediye etsin
  • Dead Space oyununda 2560x1080 çözünürlüğe aldığım zaman pc restart atıyordu, bu son güncelleme ile ortadan kalkmış bu sorun.
  • Merhaba dostlar, sapphire rx 5700 xt pulse sahibiyim, kontrol paneli için hangi programı indiriyoruz yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msevinc kullanıcısına yanıt
    Evet şans işi ancak diğer oyunlarda problem olmadığından dolayı yazılımsal olduğunu düşündüm. Birde hocam oyun hangi sürüm orijinal mi korsansa hangi sürüm ben birde onu deneyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Origins original, odyssey crackli yüklü. Nitro+ ile sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Hocam odyssey hangi versiyonu oynuyorsun bende onu denyeyim ?
    yeni aldığında da olacak büyük ihtimal, oyunu oynarken rahatsız etmiyorsa uğraşma. karta bir zararı yok
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Vala kart 1 haftalık hocam. Internette okudum hepsiburada servis pointe gönderiyormuş. Onlarda çok değişim yapan bir firma değilmiş. Ürünün gecikmeside cabası ne yapalım artık yapacak pek birşey yok gibi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.