Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ısrarla değişim istediğinizi söyleyin. yapmazlarsa hakem heyetine gidin. benzer msrp’li bi kart alırsınız hiç olmadı. ben olsam tepe model olduğu için muadili 6900xt diye yazardım ısrarla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

Edit; Garanti belgesinde adı yazan firma yani Endeks Bilişim dönüş yaptı. Bu GPU arızalı. Tamiri mümkün değil yani iade veya değişim yapılacakmış yurtdışı CN onayıyla. O sebeple İncehesap'a bilgi verilmemiş henüz. Değişimde ok yenisi gelir aynı kartın ama yoksa ne olacak? 3200 TL'ye aldık bu kartı. Şuan 2 katı para bulabilirsen o da. Kart yok,3200 Tl'niz geri ödenir falan derlerse ne gibi bir hakkımız var? Ben 6000li seriden muadil ürün talep ederim tabi ama aradaki farkı talep ederler kesin çünkü İncehesap'la daha bu mail gelmeden görüştüğümde o minvalde bişeyler demişlerdi. Google'dan baktım bir avukat defolu olduğu gerekçesiyle gönderilmeyen ürünün yerine emsal üründen fiyat farkı talep edilince açtığı davayı kazanmış ve emsal karar olabilir deniyor. Ortam puslu yani biraz bu konularda.

Sorunu ve denediklerimi yazıp kartla yolladığım kağıda belirtmiştim değişim talebimi ama 1 sayfa nerdeyse. Altını çizmeme rağmen sallanmıyabilir. İncehesabı aradım şimdi sizin mesajdan sonra. Süreci sordum. Bir sorun varsa ve tamir edilebilirse tamir edilir,siz aranmadan bile kart size yollanabilir dendi. Dedim bir sorun varsa tamir değil değişim istiyorum ben,tamirat isteyen ürün ayıplı maldır yani reklamlarda belirtildiği gibi bir ürün elime ulaşmamıştır vs dedim. Belirttiniz mi yazıda? dedi arkadaş. Evet dememe rağmen yine de ben mail olarak atayım şimdi Endeks Bilişim,Servis Point ve İncehesaba talebimi yine yazılı olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ttow -- 27 Ocak 2021; 19:33:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlar 17.11.2020 Faturalı Kartımı Furyaya katılmak suretiyle tamamen keyfi olarak satışa koyacağım Rakam olarak Ne yazmalıyım fikir almak isterim Sapphire Pulse 5600 XT

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
  • Arkadaşlar bu kartları satıyorsunuz ama yerine alacak yeni kart yok hem ülkede hem yurtdışında
  • Uzunca bir süre yenisini almayı düşünmüyorum şahsen borçları kapatmak adına iyi bir fırsat kendi adıma malum iş yok güç yok habire cepten gidiyor...

• ozgurpala kullanıcısına yanıt
    Orası ayrı hocam nakit ihtiyacı varsa :) iyi satışlar
  • 1080p de oyunlar oynamak için rx 5600 xt arıyorum ama hiçbir yerde stok yok ne zaman yenilenecek bu stoklar??

• konu dışı ama beyler ben şu mevzuyu anlamıyorum kısaca bana biri açıklarmı

şimdi 5600xt ekran kartı var ya

bu kartın başında marka olarak

bir saphire olarak

bir msi olarak

bir asus olarak görüyorum

yani kart kimin abi ben anlamıyorum

bir firmanın değil mi bu marka farkı nedendir?

• Siyah Kan S kullanıcısına yanıt

nvidia diyor ki ben ürünün ana hatlarını yaparım. son kullanıcıya üretim yapıp dağıtımıyla uğraşamam. ana hatlarıyla donanımı ve bilgileri bu firmalara satıyor. onlar da kendilerine göre soğutucu ışıklandırma vs parçalarla kartları süslüyor. hepsinin farklı kalitesi,çeşidi ve teknik destek ağı olduğu için fiyatlarında farklılık oluyor.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

cevap için çok teşkkkür edeirim .peki bu farklar çok büyük farklar mı. yoksa görmezden gelinebilir mi?marka olayı

• Siyah Kan S kullanıcısına yanıt

herkes düzgün ürün çıkarmak ister ama bazen sorun olur. örneğin X serisi asuslarda vida sorunu vardır. Y serisi MSIda soğutucu pad sorunu kimisinde sorun yokken tek tük coilwhine olur. kart serileri piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra kronik sorunu var mı? kaliteli malzeme kullanılmış mı internette kullanıcılar tarafından yazılmış olur.

belli başlı bir marka kötüdür veya iyidir demek yanlış olur.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

oldukça anlaşılır oldu bu açıklama çok teşekkür ederim dostum

• Rx 5700 lere istanbul ve izmirden 6000₺ veren çok var bulunduğum şehirde 5600₺ 5 günde alici buldum ama dediğim gibi diğer iki şehirden olsaydım çoktan 6000₺ veya üzeri satmiştim satmayi düşünen arkadaşlar varsa bilgi amaçli buraya yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

Dostlar 17.11.2020 Faturalı Kartımı Furyaya katılmak suretiyle tamamen keyfi olarak satışa koyacağım Rakam olarak Ne yazmalıyım fikir almak isterim Sapphire Pulse 5600 XT

Merhabalar, ben gtx 1660ti kartımı sattım ancak yerine rtx 3070 kart bulamadığımdan fiyatta anlaşırsak kartınızı almak isterim. Satmayı düşündüğünüz kartın bende piyasasını bilmiyorum

• nvidia karttan nitro+ 5700xt ile amd'ye geçmiştim. aldığımdan beri tonla sorun yaşadım. nihayet yeniden windows kurarak hallettim. sürücüyü de windows update üzerinden kurdum ve aygıt yöneticisi üzerinden manuel olarak son sürücüye(ocak 2021) güncelledim. radeon yazılımı kurulu değil. msi afterburner, hw monitor, gpuz gibi bir ölçüm programı da kurmadım tavsiye üzerine. birkaç gündür sıkıntı kalmadı kartta. ddu ile güvenli modda kurmama rağmen hiçbir sürücü işe yaramamıştı bende.

güncel konuya gelirsek, ekran kartsız durabilirim diyorsanız satın gitsin derim kartları. yaza doğru düşer piyasa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 30 Ocak 2021; 3:41:5 >
  • marxx kullanıcısına yanıt

Satıp yerine daha ucuz bir kart takayım diyorum. 1650 , 1650s veya 5500xt.

• DeWe D kullanıcısına yanıt
    1080'i sattım 5700xt alıyorum. Aralarındaki farkı Cyberpunk ve Rdr2'de görebilirsin.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt

Sorma hocam kart fena değerlendi, 5400 e anlaştım ben yarın satılacak.

• RX 5700 Msi Gaming X 6500 teklif geldi sizce satmalımıyım?

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.