Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazı oyunlarda bu şekilde sorun oluyor cod ta oluyordu bi ara onuda harita gölgeleme gibi bir ayar vardı onu ultradan bi alta alınca olmuyordu.
  • U2ME2 kullanıcısına yanıt
    tvlerde iyi ama monitörde bende pek öncelik yapmam hdr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömr0681 kullanıcısına yanıt
    Fazla kurcalamadım. 3 sürücüden birinde bu hata oluşuyordu. Bir keresinde HWinfo ile kontrol ettim. 7 GB civarı ram kullanımı gösterince sürücü sorunlu deyip devam ettim.
  • Sapphire pulse 5600xt kartımı satıyorum arkadaşlar ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sapphire RX 5700 XT Pulse kullanmaktayım. İncelemelerin aksine benim kartın memory ve hotspot sıcaklıkları stok değerlerde oldukça yüksek olmakta idi. Her ne kadar, kartın vidalarını yoklamış olsam da çözüm olmamıştı. Kartın arkasına ek ufak bir fan ve undervolt yaparak bir çözüm bulmuştum, kartı uzun süredir bu şekilde kullanmaktaydım.

Yakın zamanda gamers nexus'un sapphire 5700xt pulse söküm videosunu tekrar izledim. Orada kartın içinde olan ve sadece memory soğutan ayrı soğutma bloğunun vidalarına dikkat ettim, kartın o vidalarını daha fazla sıkmayı denedim pek işe yaramadı, çünkü yaylı ve belli kuvvetin üstünde dönmüyor. Neyse ben vidaları hafif gevşetip tekrar sıktım. Bunlar zaten kartın arka panelinde ve direk ulaşabiliyorsunuz. Sonuçta ekran kartımın hafıza sıcaklık değerleri aynı incelemelerdeki değerlere düştü, hatta hotspot ve gpu sıcaklıkları bir miktar daha düştü.

Aşağıda Shadow of Tomb Raider, 1440p highest ve smaat2x ile ulaştığı sıcaklıklar. Gpu 2060Mhz, Memory 1832Mhz, Voltaj 1.150V, Gpu kullanımı %99.

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

Ben suçu genel olarak kasa havalandırmama atıyordum, sorun vidalarda çıktı. Aşağıya videonun ilgili bölümünü koyuyorum. Dakika 11:30 gibi hafıza soğutucu bloğu inceliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 2 Ekim 2020; 3:13:27 >

• 5700xt fp kralı, kalbimizde kalacaksın

• 20..9.1 windows onaylıymış güzel, önerilir mi, 20.4.2 sıktı ve belli, aralıklar ile karıncalanıyor ekran işlevsiz oluyor ses geliyor sadece, görüntü karıncalı ve donmuş

Revision Number
    Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 Recommended (WHQL)
    File Size
    429 MB
    Release Date
    9/16/2020

• Kafamda deli sorular oldu.

3070 ve RDNA2'yi beklerken bu fiyata aşağıdakini alarak tüm yeni kartların stok oturması ve kampanyalı fiyatları mı beklesem diye düşünmeden edemiyorum.

https://www.amazon.com.tr/Sapphire-11293-03-40G-Harici-Grafik-%C4%B0%C5%9Flemci/dp/B07XGV3FL3/ref=zg_bs_12601951031_3?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=JDRWQRJHY170JW2CET5M

• Soruları artıracak başka Modeller de var :

Sapphire 11293-01-20G GPU Harici Grafik İşlemci https://www.amazon.com.tr/dp/B07VYZL7HK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_bpLEFbPA9D3PT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NePhThYs

Soruları artıracak başka Modeller de var :

Sapphire 11293-01-20G GPU Harici Grafik İşlemci https://www.amazon.com.tr/dp/B07VYZL7HK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_bpLEFbPA9D3PT

Gönderici Amazon Germany isimli dükkan. amazon.de ile bi alakası yok. Tehlikeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alsak mi almasak mi kararsiz kaldim acikcasi

• hocam gönderici amazon eu sarl yazıyor sanki.

• 3470 liraya alınır mı ne dersiniz?

• Arayıp bilgi alın iletişimden. Amazon global ürünü gibi duruyor.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Verdim siparis bakalim 2x 580 im vardi cf icin almistim alamadim verim onlari satarım artik

• hocam hayırlı olsun. ben de aldım taksitle. amazon satıcılı olması büyük rahatlık. en kötü aynı fiyata satabilirim diye düşünüyorum. hayırlısı bakalım.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Sagolun size de hayırlı olsun. Aynen dogru diyorsunuz alinan fiyata her turlu gider olmazsa. Nitro+ aldim ben siz hangisini aldiniz?

• ben de nitro+ aldım hocam. zaten çok beğendiğim bir karttı.

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.