Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3080 olsa olmaz mı hocam2080 ti-3080 arası bir şey bekliyorum, işte o zaman fena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 23 Eylül 2020; 12:19:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır 750w zalman gigamax + rtx 3080 furmark ve occt de sistem stabilken oyunda siyah ekran veriyordu sorun nerden mi çıktı? Psu sorunu psu furmarkta ve occt de taşıdığı sistemi oyunda taşıyamıyordu.
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/rtx-3080-sistem-problemleri.1079494/page-10#post-7152933

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 24 Eylül 2020; 10:38:37 >
  • Güncel oyunları oynamak için şöyle bir sistem almayı düşünüyorum da bu sistemdeki ekran kartı nasıldır? https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3600-sapphire-rx5600xt-pulse-gigabyte-b450m-s2h-wd-500gb-corsair-16gb.html
  • nakresNET kullanıcısına yanıt
    O tip psu dahil satılan kasayla gelen psu barındıran sistem almayın özellikle amd ekran kartı iyi psu istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

O tip psu dahil satılan kasayla gelen psu barındıran sistem almayın özellikle amd ekran kartı iyi psu istiyor.
    Peki bu nasıl hocam?
    https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400-asus-dual-rtx2060-o6g-evo-prime-b460m-k-kingston-500gb-nvme-16gb-ram.html

Valla o iyi değil bu iyi değil dedikçe parça kalmayacak.
    Aynısından 8gb ram daha ekletip alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Aynısından 8gb ram daha ekletip alınabilir.
    8kya daha iyi bir sistem zaten olmaz herhalde.
    güzel sistem hocam , genelde böyle pc lerde single kit ram kullanırlar hep ona dikkat etmek gerek ilk. ardından PSU bir tık daha iyi alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayynn

güzel sistem hocam , genelde böyle pc lerde single kit ram kullanırlar hep ona dikkat etmek gerek ilk. ardından PSU bir tık daha iyi alınabilir.
    Valla özellikle ekran kartı konusunda sıkıldım. Hangisi iyi işin içinden çıkamadım. Ya psu biraz idare edip daha sonra illa ki değişilir. Aynı şekilde ram de öyle ama ekran kartı sıkıntı oldu bende.
  • 2k monitör almayı düşünüyorum 5700 gaming x kartım var. Samsung 27"qled var aklımda, genelde cod modern Warfare tarzı oynuyorum film için tv kullanıyorum yani monitörde film isim yok pek arada photoShop çalışıyorum biraz. Msi in Bi modeli var daha ince ama hdr desteği yok gerçi hdr destekleyen pek oyun yok ama Samsung un qled teknolojisi cezbediyor. Kart yeterli olur diye düşünüyorum bu monitörde sizin tavsiyeniz nedir?

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    2K da warzone da fena bir performans sergilemez , ayarları biraz düşürürsen 100+ fps alabilirsin. bende 5700XT var warzone da özel çözünürlük kullanıyorum ortalama 120-140 arası fps im var. 5700de 100 falan verir ayarları biraz düşürürsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayynn

2K da warzone da fena bir performans sergilemez , ayarları biraz düşürürsen 100+ fps alabilirsin. bende 5700XT var warzone da özel çözünürlük kullanıyorum ortalama 120-140 arası fps im var. 5700de 100 falan verir ayarları biraz düşürürsen
    Gorunurluk açısından ana ayar high diğerlerini kisiyorum zaten 180 alıyorum FHD de şuan ozaman sıkıntı olmaz

• Amd yi severim ama benim yapın beyler satın gitsin kurtulun mühendis gibi uğraşmaktan.

• amd kart arada nazarlar olsa da güzeldir, kartı kendi haline bıraktım sıfır sıkıntı

• Amd kullandığımız için otomatikman mühendis oluyoruz hele benim gibi sorunsuz kullanıyorsanız yüksek mühendis oluyorsunuz. Mis gibi olay valla oturduğum yerde 2k 144hz monitör kullanıyorum sorunsuz hem de mühendis oluyorum tek sorun maaş yok o da düzelirse kaymaklı ekmek kadayıfı. Üstelik bunu da 5500xt 8gb kartla yapıyorum. (diğer mühendis arkadaşlar için not: 100-120fps geçen oyunlar için 1440p çözünürlük, geçemeyen oyunlarda 1080p çözünürlük ile kullanılmakta, oyunların geneli hızlı fps oyunları.)

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    Güldüm hocam
  • merhabalar
    msi game x 5700 xt bi ekran kartım var benim sorunum fazla vram kullanımı sanırım 2 örnek foto atıcam birincisi benım sistemle hemen hemenn aynı cod da 4700 civarı iken bende 7500 civarı neden olabılır sizce AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XTAMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

• ectavi kullanıcısına yanıt
    Ben de bazen 14 GB gösteriyor :)). Verileri yanlış okuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

2k monitör almayı düşünüyorum 5700 gaming x kartım var. Samsung 27"qled var aklımda, genelde cod modern Warfare tarzı oynuyorum film için tv kullanıyorum yani monitörde film isim yok pek arada photoShop çalışıyorum biraz. Msi in Bi modeli var daha ince ama hdr desteği yok gerçi hdr destekleyen pek oyun yok ama Samsung un qled teknolojisi cezbediyor. Kart yeterli olur diye düşünüyorum bu monitörde sizin tavsiyeniz nedir?
    Hocam HDR gerçekten overrated bi teknoloji. O paraya da değmez.
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.