Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bir iki gundur bir sorunum var bilen varsa yardimci olabilir mi acaba
    5700xt sapphire pulse modeline sahibim.
    Bilgisayarı ilk actigimda ekran kartinin fanindan bir cizirti sesi geliyor.
    Oyunlarda veya fanlarin cok calistigi zamanlar bu sesi duymuyorum.
    Masaustunde veya bostayken de arada fan calistigi zaman duyuyorum yani sanki dusuk devirde bu ses var gibi.
    Nasil bir yol izlemeliyim sizce kontrol ettim fana temas eden kablo vs yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD tarafında yeniyim 2 hafta önce 5600XT satın aldım, Şu an bu kart için 20.4.2'den sonra son çıkan 20.8.3 sürümünü yüklemeye gerek var mı?
  • Memnun isen hiç elleme derim

• merhabalar arkadaşlar

bende rx580 500w psu ve 2500x işlemci var, ekran kartımı satıp, 5700xt almak istiyorum, işlemci ve psu değiştirmem gerekir ki?

• kenanbal kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, zaten bu konunun yarısı psu muhabetti oldu.

600-750 watt arası, kaliteli bir psu almazsanız kesin sıkıntı çıkar.
    Darboğaz yaşarsınız o işlemciyle. (Tahmini %20 civarı)
    Ayrıca 500W Psu yeterli değil. En az 650W kaliteli bir PSU almalısınız. Hatta 750W almalı.
  • arkadaşlar gigabyte 5700 xt ye geçtim yüzde 45 fan ayarında 77 dereceleri görüyor kart.netteki incelemelerde max 65 gördüm.normalmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 8 Eylül 2020; 16:30:15 >
  • Normal. 80'e kadar bırakıyor kart üreticileri fazla ısı sorun olmadığı için. İstersen yüzdeyi arttırıp soğuk tutarsın ancak sese katlanırsın, ben kapalı kulaklıkla oyun oynadığım için öyle yapıyorum. Ha çok gerek var mı? Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Normal. 80'e kadar bırakıyor kart üreticileri fazla ısı sorun olmadığı için. İstersen yüzdeyi arttırıp soğuk tutarsın ancak sese katlanırsın, ben kapalı kulaklıkla oyun oynadığım için öyle yapıyorum. Ha çok gerek var mı? Yok.
    gaming nexus incelemesinde en serin 5700 xtlerden biri gözüküyordu kart bi garip geldi bu dereceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 8 Eylül 2020; 17:30:43 >
  • windows onaylı olan 20.4 olduğu için daha macerasız olan taraf o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkür ederim. 1660 super alacağım sanırım ve 750 watt highpower 80+ gold psu.

Beklemen daha doğru olur, rtx 3000 piyasaya çıksın, çok değişik şeyler olabilir.

• Amd amatör lige düşmek üzere
  • Yanlışlıkla 20.8.3 sürümüne güncelleme yaptım. Nasıl geri 20.8.2 ye geri dönebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

Yanlışlıkla 20.8.3 sürümüne güncelleme yaptım. Nasıl geri 20.8.2 ye geri dönebilirim?
    ddu ile güvenli modda kaldır sürücüyü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokra.tetus

Amd amatör lige düşmek üzere
    6000 serisi ile patlama yapamazsa öyle gibi gözüküyor fakat söylentiler 550 dolara 16gb vram ve 3070 ile 3080 arasına yerleşeceği konusunda.

• AMD yeni kartları ne zaman açıklar. Tam pc alamyı düşündüğüm sıralar piyasa karıştı. Amd kartlarını da bekliyorum duruma göre düşük bütçeli 3k serisi yada yeni amd kartına bakıcam.
  • arkadaşlar bir sorunum var

gigabyte 5700xt gaming oc var netteki videolarda gpu clock 2030 civarı gösteriyor fakat bende furmarkda 1500 oyunlarda 1850-1950 arasında takılıyor.ne yapmam gerekir.kart tam anlamıyla kullanılmıyor gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokra.tetus

Amd amatör lige düşmek üzere
    İşlemci AMD, ekran kartı Nvidia dönemine gidiyoruz net.

AMD fiyatı düşük tutarak bile bu nesilde çok başarılı olamadı bence.

Ben şahsen 5700XT'den hiç ama hiç memnun değilim. Kart bağırıyor, undervolt yapıyorum takılıyor, overclock deniyorum tak diye kapanıyor vs. vs. Son kullanıcı artık AMD ile uğraşmayacak bence ekran kartı hususunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

arkadaşlar bir sorunum var

gigabyte 5700xt gaming oc var netteki videolarda gpu clock 2030 civarı gösteriyor fakat bende furmarkda 1500 oyunlarda 1850-1950 arasında takılıyor.ne yapmam gerekir.kart tam anlamıyla kullanılmıyor gibime geliyor
    Bana PSU sorunu gibi geldi dostum. İşlemcinde OC var mı bu arada?
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.