Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's creed odyssey yüklü bende korsan oyundan atma sorunu var. Driver 20.4 acaba oyundan mı? Bide 5700 ile valorant oynayan var mı hata kodu 0 deyip oyundan atıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Bende de valorant sorun çıkardı ama genel bir sıkıntı varmış, ben sildim yükledim sıkıntı çözüldü ancak arkadaşlar neden sildin herkeste sıkıntı vardı deyince üzülmüştüm, geçen hafta sanırım olmuştu, hata kodlarının çözümlerini internette yazmışlar bende de 1 ve 42 olması lazım yada 43.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Hocam Asus neredeyse her AMD kartta sorun yaratıyor. Önceki mesajlarınızı okumadım, sorun Asus kaynaklı olmayabilir de tabii ancak belirtmek istedim
    sorun amd kaynaklı dostum bence.ısınması saçma sapan driver sorunları ilk defa amd kullandım ondada pişman oldum.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Betadan beri oynuyorum bu dandik oyunu betada sıfır hatayken oyun çıkınca hatadan geçilmiyor. Riot bilmiyor hata kodu 0'ı. Çok potansiyelli oyundu ama düzeltmezlerse salarım çok mühim değil cyberpunka kadar idare eder işte

daha yeni oyun, mutlaka bir süre daha elden geçer, riot ülkeye hizmet ettiği için lol oynamasam da valo oynarım gibi geliyor, csyi uzun zamandır açmadım, sıkılmışım dedirtti valorantın gelişi.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Riot seviyor müdahale etmeyi daha çok şeyi değiştirecektir oyunda. Lolün beta zamanlarını hatırlıyorum ilk defa oynama başladığımız da oyun nerden nereye geldi. Ama bu valorant hataları çok can sıkıcı betada yoktu böyle hatalar

• Arkadaşlar merhabalar xfx thicc ii pro 5600xt ekran kartına sahibim.Islemicm ryzen 5 2600 ,16gb ram e sahibim.Sorunum şu ki Assasins credd origins oyununda oyun sinematikleri dışında gpu usage cok dalgali ve dusuk yaklasik yuzde 30 ile 70 arasında gidip geliyor fakat sinematikte gpu usage%99 oluyor ve fps artışı oldukça yüksek oluyor.Sorun neden olabilir daha once boyle bir sorun yasayan oldumu?

• emin14265 kullanıcısına yanıt
    Oyun korsan ise normal.
    160 saat oynadım tüm dlc lerini bitirdim orjinal oyun ama bir kere bile atma sorunu olmadı.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    Hayır orjinal hocam

• emin14265 kullanıcısına yanıt
    Ram'lerin yüksek hızda olduğundan rmin olun(xmp).
    Adrenalinden oyun modunu deneyin.
    Pc güç ayarlarında yüksek performansı deneyin.
    Kasa içi sıcaklığın normal olduğundan emin olun.
    Aklıma gelenler bunlar.

• çift monitör için de sıkıntı görmedim, 1800 mhz çalışması dışında, maşallah derken reset attı, gg wp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 7 Eylül 2020; 21:52:6 >
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    Benim oyun korsan
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.