Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Relinquished06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.015
Cevap
130
Favori
402.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 879
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 130
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Timeguard (419 mesaj) BekirTemel (308 mesaj) okayynn (290 mesaj) bilgennyk (219 mesaj) aschil (204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5775 mesaj) Mobil (2463 mesaj) Mini (762 mesaj) Uygulama (1014 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
Giriş
    913 Mesaj
    Assassin's creed odyssey yüklü bende korsan oyundan atma sorunu var. Driver 20.4 acaba oyundan mı? Bide 5700 ile valorant oynayan var mı hata kodu 0 deyip oyundan atıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    20320 Mesaj

Bende de valorant sorun çıkardı ama genel bir sıkıntı varmış, ben sildim yükledim sıkıntı çözüldü ancak arkadaşlar neden sildin herkeste sıkıntı vardı deyince üzülmüştüm, geçen hafta sanırım olmuştu, hata kodlarının çözümlerini internette yazmışlar bende de 1 ve 42 olması lazım yada 43.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ImKeynes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: VulonViing

Hocam Asus neredeyse her AMD kartta sorun yaratıyor. Önceki mesajlarınızı okumadım, sorun Asus kaynaklı olmayabilir de tabii ancak belirtmek istedim
    sorun amd kaynaklı dostum bence.ısınması saçma sapan driver sorunları ilk defa amd kullandım ondada pişman oldum.
    |
    |
    CPU:Amd Ryzen 3700x | GPU:Asus Rog Strix RX 5700 xt oc | RAM:Corsair Vengeance lpx 2x8gb 3000mhz | Anakart:Asus Tuf Gaming x570 plus wi-fi | M.2SSD:Corsair MP510 480GB | HDD:Seagate Barracuda 2TB | Kasa:Asus Tuf Gaming gt501 rgb | Monitör:Asus VG278QR | Vesa:Dark VM14 | Klavye:Logitech G513 Carbon Linear | Klavye:Razer Tartarus V2 |Mouse:Logitech G502 Lightspeed | Kulaklık:Logitech g935 wireless | Mousepad:Steelseries QcK Edge XL | Gameped:Microsoft xbox one gamepad
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj

Betadan beri oynuyorum bu dandik oyunu betada sıfır hatayken oyun çıkınca hatadan geçilmiyor. Riot bilmiyor hata kodu 0'ı. Çok potansiyelli oyundu ama düzeltmezlerse salarım çok mühim değil cyberpunka kadar idare eder işte

|
    |
    BekirTemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    20320 Mesaj

daha yeni oyun, mutlaka bir süre daha elden geçer, riot ülkeye hizmet ettiği için lol oynamasam da valo oynarım gibi geliyor, csyi uzun zamandır açmadım, sıkılmışım dedirtti valorantın gelişi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Riot seviyor müdahale etmeyi daha çok şeyi değiştirecektir oyunda. Lolün beta zamanlarını hatırlıyorum ilk defa oynama başladığımız da oyun nerden nereye geldi. Ama bu valorant hataları çok can sıkıcı betada yoktu böyle hatalar

|
    |
    BekirTemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar xfx thicc ii pro 5600xt ekran kartına sahibim.Islemicm ryzen 5 2600 ,16gb ram e sahibim.Sorunum şu ki Assasins credd origins oyununda oyun sinematikleri dışında gpu usage cok dalgali ve dusuk yaklasik yuzde 30 ile 70 arasında gidip geliyor fakat sinematikte gpu usage%99 oluyor ve fps artışı oldukça yüksek oluyor.Sorun neden olabilir daha once boyle bir sorun yasayan oldumu?

• Yüzbaşı
    590 Mesaj

Oyun korsan ise normal.
    |
    |
    emin14265 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K GPU BEKLENİYOR 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj

160 saat oynadım tüm dlc lerini bitirdim orjinal oyun ama bir kere bile atma sorunu olmadı.
    |
    |
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K GPU BEKLENİYOR 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
  • Er
    13 Mesaj

Hayır orjinal hocam

|
    |
    imfatalty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj

Ram'lerin yüksek hızda olduğundan rmin olun(xmp).
    Adrenalinden oyun modunu deneyin.
    Pc güç ayarlarında yüksek performansı deneyin.
    Kasa içi sıcaklığın normal olduğundan emin olun.
    Aklıma gelenler bunlar.

|
    |
    emin14265 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    20320 Mesaj
    çift monitör için de sıkıntı görmedim, 1800 mhz çalışması dışında, maşallah derken reset attı, gg wp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 7 Eylül 2020; 21:52:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj

Benim oyun korsan
    |
    |
    imfatalty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Web Tasarım
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.