Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O yonden haklisiniz hocam.Koskoca sirket nasil bu kadar kotu olabilir aklim almiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)
  • anatolyus kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    nitro yazmamasından kuşkulanmıştım çok teşekkürler

orda rx5700 xty diye seçince " Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 Recommended (WHQL) "
    diye bir program çıkıyor. bunu kurdum.

sanırım doğru yaptım.??
    Nvdia dan geçince bu karta biraz zorlandım.

teşekkürler
  • Bilgisaayar çoğu oyunda bir süre sonra donuyor. Lol e giriyorum gpu kullanımı %10-15 arası birden çakılıyor. Pubg gireyim dedim direkt hata verdi. Neyi kontrol etmem gerekiyor?

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
  • IVBACK kullanıcısına yanıt
    Aynı kart kullanımında sürücü yenilerken üstüne kursam bile hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar, ama nedense sisteme farklı bir kart takınca kısa süreli afallama oluyor, özellikle AMD - NVIDIA geçişlerinde, bugün kartı takıp oyuna girdiğimde oyun ekranın yüklenmesi uzun sürdü ve oyun içinde ani fps düşüşleri oldu, bir süre sonra bunların hepsi kendiliğinden düzeldi, o yüzden başta yanılttı beni performans sorunlu bir kart olduğunu bile düşündüm, aslında öyle değilmiş, donanım ve yazılım arasındaki anlık çakışma vs buna sebep olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Aralık 2019; 22:30:17 >
  • Son driverı yükledikten sonra ikidir chrome çöküyor.
  • Her yazılım güncel olmasına rağmen hangi oyuna girersem gireyim sürekli donuyor. Temiz kurulum yaptım. Tüm windows updateleri aldım. Bios update yapıldı. Ama yok hangi oyuna girersem gireyim (lol,pubg,sims4 deneyebildim) ya kasarak oynuyor ya da ekran donuyor.

ne yapmam gerekiyor deli olacağım sorun nedir?

Sistemi yeni topladım ve bir türlü dikiş tutmadı, acaba yanlış mı montaj yaptım, psu mu yetersiz kalıyor deliricemhttps://forum.donanimhaber.com/amd-sistem-topluyorum-tamamlandi--139145094 buradaki sistemi topladım. ama patatesten halliceyim

3dmark skoru
    https://www.3dmark.com/3dm/41918722?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 14 Aralık 2019; 12:56:22 >

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    evet 500 tam sınırdaymış sğl
    https://outervision.com/power-supply-calculator
    https://tr.msi.com/power-supply-calculator
  • Son sürücü yükledikten sonra Battlefield V'te masaüstüne atmalar başladı. Mecburen 19.12.1'e döndüm. Sapphire Nitro+ kullanıyorum. Herkeste sorun çıkacakbdiyw birşey yok ama eğer kullandığınız sürücüde sorun yoksa şimdilik yükseltmeyin derim.

• tarayicilariniz cokmeye basladiysa ramlerinize elvada deme vaktiniz gelmistir. ekran kartiyla ve surucusuyle ilgisi yoktur. bilgisayardaki her sorunu ekran kartina yukleyen bi guruh peydah olsu vesselam,amd psikolojisini bozdu milletin

• Merhabalar, bir sorum olacaktı sizlere. Bugün Need for Speed Heat oynarken gpu kullanımının ve clock speed'in dalgalı bir şekilde ilerlediğini gördüm. Bu benlik bir sıkıntı mı yoksa sizde de oluyor mu? Bu arada işlemci Ryzen 5 3600 darboğaz söz konusu olamaz sanırım.https://www.youtube.com/watch?v=A8G8NdaNOko bu videodaki gibi oluyor ama bende 65 fps'nin altına düşmedi hiç. Bu videodaki daha kötü bir halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiddler0 -- 14 Aralık 2019; 14:28:35 >
  • hakanhan68 H kullanıcısına yanıt
    Dostum kullanirsin kullanmasinada sorun yasayabilirsin.Psu'nun omru cabuk dolar sesli calisir.Min 550 almanda fayda var.Biraz arastirirsan kimsenin onermedigini goreceksin.Illaki 500w olacaksa 2060 ile daha saglikli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokhan23 -- 14 Aralık 2019; 15:49:48 >
  • Referans Rx 5700 varken alınmaz Rtx 2060.

• Gorev yoneticisi gpu kullanimini yanlis gosteriyor. Nedeni ne olabilir?

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT
  • Merhaba Arkadaşlar
    Benim sistemimde şöyle bir durum var PUBG de oynarken gpu kullanımı %100 ama işlemci kullanımı % 20-40 aralığında hatta bazen %10 lara dahi düşüyor.
    sistemimde;
    AMD Ryzen 5 2600X Socket AM4 4.2GHz 19MB Önbellek 95W İşlemci

ASUS RX590 ROG STRIX 8G GAMING 8GB GDDR5

GIGABYTE B450 GAMING X AMD B450 Socket AM4 Ryzen™ DDR4 2933MHz USB 3.1 Anakart

CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 Dual Kit Ram

Bu donanımlar var, bu kadar çok yüzde farkı neden olur yarcımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT

• mch_71 M kullanıcısına yanıt
    Olması gereken bu zaten
  • Yani herşey normal mi herhangi bir problem yok sistemde bu değerlere göre
  • Kartlar çıkalı 6 ay oldu nerdeyse hala sürücü yapamadılar
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı çökmesi ben 5700xt kullanırken de oluyordu o zaman sorun ramler ise neden tekrar 2080 aldığımda herhangi bir çökme olmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiddler0

Merhabalar, bir sorum olacaktı sizlere. Bugün Need for Speed Heat oynarken gpu kullanımının ve clock speed'in dalgalı bir şekilde ilerlediğini gördüm. Bu benlik bir sıkıntı mı yoksa sizde de oluyor mu? Bu arada işlemci Ryzen 5 3600 darboğaz söz konusu olamaz sanırım.https://www.youtube.com/watch?v=A8G8NdaNOko bu videodaki gibi oluyor ama bende 65 fps'nin altına düşmedi hiç. Bu videodaki daha kötü bir halde.
    Aynısı bende gta 5 başıma geldi yeni güncellemi ile birlikte sürekli dalgalanıyor gpu frekansı fps drop yapıyor oyunlarda anlık

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.