Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.incehesap.com/donanim-arsivi-epic-r5-3600-16gb-rx5700-gaming-bilgisayar-fiyati-43889/

Max. bütçem bu kadar arkadaşlar oyunları 1080p de 75hz duruma göre 144hz monitörde oynamayı düşünüyorum kendim parça parça toplamaya kalkdığımda her seferinde bu fiyatların üstüne çıkıyorum.
    Bu hazır sistemi önenir misiniz yoksa aynı fiyata daha iyisi toplanır mı toplanırsa öneriniz varmı desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar sağolun şimdiden.
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    Ben 1080p 144hz monitör ile kullanıyorum, geçmiş sayfalarda benim ve r5 3600 kullanan bir internet sitesinin ghost recon benchmark skorlarını yanyana paylaşmıştım
    2k da dahada iyi olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Fiyatı dikkate almazsak aşağıdakilerden hangisini tavsiye edersiniz?

- Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT
    - Asus Strix AMD RX5700 XT OC Gaming 8GB
  • bende 2si arasındayım itopyanın indirimleri başlıcak eger orda güzel bi indirim olmassa gidip asusu alıcam garanti süresinden dolayı
  • Mr. Elektronic M kullanıcısına yanıt
    Asus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oynayacağınız oyunların adı ile Asus strix 5700 XT Battlefield v diye YouTube aratın kaç derecede çalıştığını görün.

Bir kaç oyuna baktım 70 dereceyi geçmiyor, geçmiş sayfalarda nitro ile bfv de 80 derece alan var.

3 yıl garanti ve strix algısı ile 2ci elde daha rahat satılır.

2 yıllık garanti bitince saphirre zor satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 21 Kasım 2019; 19:37:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sy1979

Ben 1080p 144hz monitör ile kullanıyorum, geçmiş sayfalarda benim ve r5 3600 kullanan bir internet sitesinin ghost recon benchmark skorlarını yanyana paylaşmıştım
    2k da dahada iyi olacaktır
    Teşekkürler hocam, bulayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Normalde Nitro serin bir kart 70'i geçebilen yok daha nasıl 80'le kullanıyorlar anlamıyorum. Yabancı inceleme sayfalarını gezin hep 66-67 bandında geziyor hatta 63 civarı olanlarda var. Asıl ASUS Amd serisinde çok tercih edilen bir kart değil. Bundan önceki serilerde neler yaşandığını herkes az çok hatırlar.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    hocam alakasız gibi olacak ama size bir şey sormak istiyorum hepsiburada dan nitro alsak bu amd nin oyun kodu olayı varmış oyun kodu ve gamepass kodunu ayrıca istememiz mi gerekiyor yoksa amd sitesinde kartı görünce mi veriyo veya kutudan mı çıkıyo ?
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Ben n11 den aldım işlemci ve ekran kartını ikiside farklı mağazaydı ikiside kod gönderdi

aldığın yer kod veriyor sana
  • anatolyus kullanıcısına yanıt
    kodu mail olarak mı gönderiyorlar yoksa kutudan mı çıkıyor siz ayrıca istemediniz değil mi mağza gönderdi ?
  • https://www.pcgamesn.com/amd/radeon-rx-5700-review-benchmarks-performance-unlocked

Bunu şuraya koyayım.

Rx 5700 kartı, nasıl Rx 5700XT yada bir tık üstü olarak çalıştırmayı, bir miktar undervoltu anlatan son derece basit bir video :)

Denemek herkesin kendi sorumluluğunda, yeni ekran kartı almamış olsam, direk rx 5700 siparişini verirdim :(

Rx 5700 fiyat performansı ile efsaneler arasına katılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 21 Kasım 2019; 20:38:46 >

• Hayır bi mağqza maille yolladı diğeri direk n11 msj uygulamasından

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    yanıtınız için çok teşekkür ederim
    Emin olmamakla birlikte çoğu firma vermeye başladı kodu. Ben yukko'dan aldım alırken vermediler daha sonradan aldım. HB'ye bir sorun kampanyaya dahiller mi diye.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    tamam sorarım teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

https://www.pcgamesn.com/amd/radeon-rx-5700-review-benchmarks-performance-unlocked

Bunu şuraya koyayım.

Rx 5700 kartı, nasıl Rx 5700XT yada bir tık üstü olarak çalıştırmayı, bir miktar undervoltu anlatan son derece basit bir video :)

Denemek herkesin kendi sorumluluğunda, yeni ekran kartı almamış olsam, direk rx 5700 siparişini verirdim :(

Rx 5700 fiyat performansı ile efsaneler arasına katılır.
    abi psu önerin psu. bu konuda tonla kullanan var, kim hangi psuyu kullanıyor?

arkadaşa aldık gpuyu adamın psuyu burada methediyorlardı, silverstone essential diye. yük altında 11.506ya falan düştü. utanmasa 11.4'ün altına düşüp sistemi kapatacak

700 800 liralık psu mu kullanıyor bu gpuyu alan herkes?

şöyle 400 500 liralık psu ile ben paşalar gibi kullanıyorum totoma güvenerek diyebilen yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 21 Kasım 2019; 20:56:56 >

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.