Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben satmıştım 1500 liraya ancak kur ve stok sıkıntılarından yeni kart alamadım henüz. ucuzlarsa ve stoğa girerse yine rx480 düşünebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende MSI RX480 GAMINGX 8GB var. Memnunum şuan bir sıkıntım yok. Makul fiyat veren olursa ihtiyacı olana satabilirim
  • bu rx 580 ler hala 1700 liralarda niye dusmuyo fiyatlari? vatanda var gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

bu rx 580 ler hala 1700 liralarda niye dusmuyo fiyatlari? vatanda var gozukuyor.

1300 e bende var kardeş
    rx 580 8 gb faturalı garantili SIFIR ÇİFT FAN
    gigabyte AORUS modeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alalı 1.5 sene oldu ekran kartını
    RX 470 Sapphire Ref modelini n11.com dan aldım,

karttan ses geliyordu garantiye yolladım
    gönderirken sen, alırken biz ödicez flen dedi yolladım. 20 küsürat para verdim

Adamın yazıp yolladıklarına bakar mısınız, kutunun yanında yazıyor
    ekran kartının bir yerinde yazmıyor diye geri yollamış

kutuya bakmadan yollamışlar

Not : Ekran kartındaki Garanti kağıtınndaki numarayı aradım.

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

• Rx460 4gb ekran kartı ile ayda ne kadar kazanılır?

• Devletler ve FBI'lar artık madencilere soruşturma başlatmalı 1'den fazla ekran kartı kullanan şahıslara para cezası ve vergi uygulanması gerek. Adı üstünde "oyun" kartı. Oyun kartı maden amaçlı kullanılmamalıdır.
  • Satıştan sonra "illegal" olmadığı sürece hiçbir kurumun böyle bir şeye hakkı yok. Madencileri ve madenciliği savunmuyorum. Sadece olaya yaklaşımınız yanlış , onu belirtmek istedim.

Ayrıca "oyun kartı" diye bir şey yok. Gözümüze "gaming" , "ışıklı mışıklı" diye sokup durdular , o yüzden ekran kartlarının kullanım alanını sadece oyundan ibaret zannediyoruz.
  • 480i sattım 1070 aldım gecen yaz memnunum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

Devletler ve FBI'lar artık madencilere soruşturma başlatmalı 1'den fazla ekran kartı kullanan şahıslara para cezası ve vergi uygulanması gerek. Adı üstünde "oyun" kartı. Oyun kartı maden amaçlı kullanılmamalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

480i sattım 1070 aldım gecen yaz memnunum :D

G-sync monitör mü kullanıyorsun peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5C67CB8A5 -- 30 Ocak 2018; 3:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

480i sattım 1070 aldım gecen yaz memnunum :D

G-sync monitör mü kullanıyorsun peki.

free sycn 75hz 1ms monitör kullanıyorum memnunum.
  • Normal FBI bakmaz ama belki aşağıdaki FBI bakabilir. Haber verelim hemen o zaman.

Kartların adı da üzerinde değil. Oyun kartı değil grafik/video kartı bunlar.

Render yapanlara, CUDA programalama için kullananlara da ceza verilecek mi?

GPU üreticileri mining için kullanılmasında mahsur görmüyor:

1. AMD minnig için optimize özel sürücü çıkardı.
    2. Nvidia Geforce serisi kartlara ait sürücülerin datacenter'larda kullanımını yasakladı ama blockchain compute,yani mining, için kullanımı serbesttir dedi.

Ben de ekran kartı fiyatlarının uçup gitmesinden rahatsızım ama kalkıp da madencilik yapan adama ceza verilsin demenin bir anlamı yok.

• Asus ROG Strix RX VEGA 56 incelemesi gördüm. https://www.youtube.com/watch?v=t0KoBQLrU2k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 30 Ocak 2018; 17:52:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Normal FBI bakmaz ama belki aşağıdaki FBI bakabilir. Haber verelim hemen o zaman.

Kartların adı da üzerinde değil. Oyun kartı değil grafik/video kartı bunlar.

Render yapanlara, CUDA programalama için kullananlara da ceza verilecek mi?

GPU üreticileri mining için kullanılmasında mahsur görmüyor:

1. AMD minnig için optimize özel sürücü çıkardı.
    2. Nvidia Geforce serisi kartlara ait sürücülerin datacenter'larda kullanımını yasakladı ama blockchain compute,yani mining, için kullanımı serbesttir dedi.

Ben de ekran kartı fiyatlarının uçup gitmesinden rahatsızım ama kalkıp da madencilik yapan adama ceza verilsin demenin bir anlamı yok.

Hocam bunu dememin nedeni konsol oyuncularının bizimle dalga geçmesi. 2000TL bayılıyorsun karta yazıklar olsun diyorlar.

Wireless kol, lcd ekran, ps4 pro, 4-5 oyun 3.500TL yapıyor.

PC oyunculuğu gereksiz pahalı olmaya başladı.

• Sence haksızlar mı? Nvidia yeni yeni tv piyasasına adım atmaya yelteniyor, dikkatinizi çekerim. Onu yapana kadar, git zaten 1000-1200Hz tv al, bağla konsolu... oyna.
  • Başlık F/P Kralları olarak kalmış , geride kaldı o işler..
  • Benim bildiğim kadarıyla burda kartları alanların çoğu f/p iken aldı, hatta çoğu da sattı

Bu yüzden kimse yazmıyor

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Geç de olsa cevap vereyim 745 liraya RX 470 aldığım zaman F/P idi, 1100 liraya satmıştım.
  • Arkadaşlar merhaba;
    Elimde MSI GAMING X RX480 8 GB ekran kartım var.Kartımı bios gömerek rx 580 yapmak istiyorum bu konuda bana bios sunacak bilgili arkadaşlar varmı?ve Önerirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.