Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Judassem

Beyler bu RX ekran kartları ne zaman insan gibi fiyatlara döner eskisi gibi?

RX'leri boşver, Vega'yı gözle artık. RX'leri oldum olası sevemedim. Bizim iki kartımız sizin bir kartı döver sloganı ile çıktığından beri soğuk bakıyorum. GTX1080 aldım Vatan'dan indirim zamanı. AMD, Vega'yı geciktirdikçe zarar ediyor. Mayıs sonu gibi piyasada olacak diye beklerken yaz sonuna sarkıttılar. Deli gibi güç tükettiği iddiaları vs. dolaşıyor. Yine de monitörüm FreeSync destekli olduğu için aynı performansı verecek bir Vega ile 1080'i takaslarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Poola bağlanıp adresi girip mining yapmaya başlayıp

24.5 - 25 mh/s ile kazıyor

Ben bi ayar vs göremedim

Şuan sadece gece saat 3 den sabah 11 e kadar çalıştırıyorum

0.005 eth geliyor

Şuan 12.5 dolar falan birikti böyle böyle

Dual şekilde(claymore) , bios atıp ve overclock yaparsanız dediğim miktarlar olur hocam. 31 mh/s idi benim Rx 480

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Yeni gelen kart "Frontier" oyun için değil

Temmuz ortası gibi çıkacak olan RX Vega oyun için

Yani hala RX serisinden Kurtuluş yok

• quote:

Yeni gelen kart "Frontier" oyun için değil

Temmuz ortası gibi çıkacak olan RX Vega oyun için

Yani hala RX serisinden Kurtuluş yok

Kardeşim esas Vega çıkmadı zaten. Gözle dedim ya, 2-3 ay bekleyeceksin artık.

• Beyler Asus RX 470 kartım arıza yaptı ve vatana servise verdim büyük ihtimalle iade kuponu çıkacak 1000 tlik o fiyata 1050 ti alsam 470 i çok ararmıyım ?

• Foxin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben anlamadım o nasıl matematik , adam 36 saatte 4.8 dolar kazdım demiş ayda ne yapar 100 dolar yapar sen demişsinki kazma miktarı 30-31 hs e çıkar bios vs ayarı yaparsan e tamam 130 dolar olsun 6 değil 10 kart diyelim 1300 dolar yapar nasıl o yabancı eleman 200.000 dolar kazanıyor ?? açıklarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disqusser -- 30 Haziran 2017; 8:23:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disqusser

Hocam ben anlamadım o nasıl matematik , adam 36 saatte 4.8 dolar kazdım demiş ayda ne yapar 100 dolar yapar sen demişsinki kazma miktarı 30-31 hs e çıkar bios vs ayarı yaparsan e tamam 130 dolar olsun 6 değil 10 kart diyelim 1300 dolar yapar nasıl o yabancı eleman 200.000 dolar kazanıyor ?? açıklarsanız sevinirim

yabancı eleman 200k$ kazanıyor dediğiniz yeri anlamadım. ne alaka yani. birden fazla rig kuruyor datacenter gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 30 Haziran 2017; 8:30:46 >
    Tamam hocam o zamn anlaşıldı mevzu

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Attan inip eşeğe binmek gibi diyebilirim. %30 civari performans kaybi yaşarsınız.

Bos verin mining bitcoin işlerini en az 7-8 kartlı sistem gerekli düzgün bi mining için

Oturun oyunlarınızi oynayın kartlarınızla

Tek kartla 1 eth kazana kadar 3-4 ay geçer

(Site 1 eth olmadan parayı çekmenize izin vermiyor)

• quote:

Bos verin mining bitcoin işlerini en az 7-8 kartlı sistem gerekli düzgün bi mining için

Oturun oyunlarınızi oynayın kartlarınızla

Tek kartla 1 eth kazana kadar 3-4 ay geçer

(Site 1 eth olmadan parayı çekmenize izin vermiyor)

Hocam yanlış anlamayın ama bilmeden konuşmak iyi değildir. :)) o 1 eth ödeme ayarını yapabiliyorsunuz. 1 eth 50 günde kazıyor rx 480. Elime 3 rx 580 ulaşınca 2000 TL kazanç olacak aylık oda yeterlidir. Aylık 1000 bile kazsndirsa ileride yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 30 Haziran 2017; 20:41:5 >
  • LittleHawk kullanıcısına yanıt
    ETC kazılabilir

• 0'ı 435e satılan msi rx 460 2 gb kartlara 550 lira istiyorlar ikinci elde

• quote:

Orijinalden alıntı: asabopp

0'ı 435e satılan msi rx 460 2 gb kartlara 550 lira istiyorlar ikinci elde
    Güvenlik nedeniyle bu mesaj silinmiştir, hata olduğunu düşünüyorsanız desteğe başvurunuz

• ooooyeeeeaaaaahhhhhhh O kullanıcısına yanıt
    yazık size üzüldüm en yakın zamanda bir hastaneye görünün

• Öncelikle merhaba.Rx 470 sahibiyim.Sıcaklık testleri yaptım bugün ve ekran kartının vrm sıcaklığı dışında hepsi gayet düzgün.Resimdeki değerler yük altında çekildi ama vrm sıcaklığı 88-89'lara kadar çıkıyor.Ne yapmalıyım? Yanlış olan bir şeyler varmı fotoğrafta ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-strix-rx-470-4gb-1-ay-vatan-452535801/detay/

2 günde 8 kişi kartı istedi.

1450'ye veriyorum 1060 6GB alıcam.freesync monitörüm var ama 75hz zaten, 144 hz gsync'e geçerim belki.

istemeleri önemli değil bu fiyata satman mümkün değil ben de letgoya 1350 liraya ilan açtım satılmadı, sorup duruyor millet.

kartı bugün 1450'ye sattım hocam. 1060 aldım vatandan fakat fan problemi çıktı kartta onunla uğraşıyorum

Edit: Olurda MSI kart alırsanız gaming app kurmayın aklınızda bulunsun....

1300 liraya sattım, 1450 veren vardı ama pc den teamweaverle inceleyelim falan diyorlar uğraşamam öyle şeylerele, 1200-1300 aralığında hangi kartı almalıyım sizce msi 1060 3 gb nasıldır rx470 e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 4 Temmuz 2017; 0:17:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

vatan 580 leri stoklara getirmiş, fiyatlar efsane
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx580-gaming-x-8g-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti-27838.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx580-gaming-x-8g-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx580-gaming-armor-8g-oc-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

GTX1080 Mining olayında RX580 kadar güçlü değil mi ki fiyatları aynı. RX580 zayıf bir kart, sırf piyasada bulunmuyor diye dayamışlar resmen.

• ulan bu donanım haber ne hale geldi böyle , birde alttaki uyarıya bak, bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiş, kardeşim yöneticiler ne zanamdan beri adminin babaannesi kaşar yazılı mesajı düzenliyor. ayıp ayıp...
  • 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.