Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cs Go'da durum pek de öyle değil. Yüksek fps büyük akıcılık getiriyor. Oyunda dezavantaja sahip olamak için monitörün hz değerini aşması gerekli. Fps'yi sınırlayıp da deneme yapabilir isteyen kişi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • full hd tv'ye bağlı sapphire rx480 8 gb var

sizce virtual super resolation ve gpu ölçekleme açık mı olmalı?Görüntüye etkisi var mıı?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Etkisi tabii ki var ama önemli olan onu görebilecek misiniz. Yani tvye uzaklığınız ne kadar?

Mesela 55 inç bir ekranda uzaklık 2.5 metre ise artık keskinlik eksikliğini hissetmezsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Etkisi tabii ki var ama önemli olan onu görebilecek misiniz. Yani tvye uzaklığınız ne kadar?

Mesela 55 inç bir ekranda uzaklık 2.5 metre ise artık keskinlik eksikliğini hissetmezsiniz.

hocam ekran küçük 82 ekran yani ekranla aramda yarım metre falan var normal monitör olarak kullanıyorum.Eğer gerçekten görüntüyü daha da güzel yapıyorsa açarım ama fps düşüklüğü yapıyormuş galiba
  • Kendime not: RX480'e WX7100 biosu yükleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gpu monitörün çözünürlüğünde daha yüksek bir çözünürlükte işleyip downscale ile monitöre gönderdiği için

Binen yük artıyor bu da fps nin azalmasına yol açıyor ama

Bi nevi Anti-Aliasing gibi kenarlar daha yumuşak görünür

Oyunlarda 4x msaa açmaktansa VSR kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Gpu monitörün çözünürlüğünde daha yüksek bir çözünürlükte işleyip downscale ile monitöre gönderdiği için

Binen yük artıyor bu da fps nin azalmasına yol açıyor ama

Bi nevi Anti-Aliasing gibi kenarlar daha yumuşak görünür

Oyunlarda 4x msaa açmaktansa VSR kullanılabilir

4x msaa'lı kısmı da off mu yapmalıyız vsr açıksa?
  • beyler hic bi yerde msi gaming x versiyonlsrin bulunmamasinin nedeni nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartlarının üzerinde sağ tarafta sarı köprü(kanal) üzerinde bir çentik kırık gibi oluyor o neden öyle birde crossfire neden fullscreen de çalışıyor fullwindowda değil
    Vsr zaten 4k veya 2k işleyip 1080p gösterdiği için kenarlar yeterince yumuşak oluyor

4xmsaa fpsyi aşırı düşüreceği için kapalı kalması iyi olacaktır vsr kullanırken

• Bu RX 480 alana Doom hediyesi 21 Mayıs a kadar değil miydi ? HB ile görüşüyorum böyle bir kampanya olmadığını söylüyorlar.

• arkadaşlar msı 480 gaming x karta 580 biosunu modlayıp atıyorum polarisle her trlü ayarı yapıyorum ama kendi 480 biosunu modlayınca driver tanımıyor.amd driverda kapatmış deniliyor bu özelliği ama neden 580 biosunda ozaman tanıyor...biosunu modlayan oldumu hiç polaris le
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    580 çıkması
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler hic bi yerde msi gaming x versiyonlsrin bulunmamasinin nedeni nedir?

üretim hatası.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Bu RX 480 alana Doom hediyesi 21 Mayıs a kadar değil miydi ? HB ile görüşüyorum böyle bir kampanya olmadığını söylüyorlar.

eğer hediye süresi hala amd'nin sitesinde devam ediyorsa hepsiburada'yı bağlamaz zaten ayrıca onlar bilmiyordur bile sonuçta hediyeyi hepsiburada vermiyor.Alttaki siteden yapılıyor ödülü alma işlemi.Yalnız biraz meşakatli.Üye olmanız,sonra geçerli kanıt olarak faturayı vs çekip yollamanız lazım .5 iş günü içinde eğer onaylanırsa kartı aldığınız yer/orjinal olması vs kodu yolluyorlar.Ben şahsen total war hammer için alacaktım ama faturayı kaybettiğim için alamamıştım keyi

site de buhttps://www.amdrewards.com/amdrewards/
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler hic bi yerde msi gaming x versiyonlsrin bulunmamasinin nedeni nedir?

üretim hatası.....

Derken?

• PomPom kullanıcısına yanıt
    580 in de yok sorun o.

Attığınız link üzerinden işlem yaptım zaten hocam. Siteye kayıt oldum. Daha sonra gerekli adımları yaptım fakat AMD'nin tespit programı hata verince bir ticket açtım ve 2 ek yerinin birine faturamı diğerine de kartın kutusunun fotoğrafını çekip , durumu anlatıp gönderdim. Gelen cevapta dikkatimi çeken bir nokta "Please be advised that AMD4U Game Promo is only for select prebuilt desktop systems and notebooks" oldu. Forumda ve diğer sitelerde Vatan'dan HB'den vb sadece kart alıp oyun hediyelerini alanları görünce bu kısmı önemsemedim ve mailden yola çıkarak HB ile iletişime geçtim ve olumsuz cevap aldım. Gelen cevap şu şekilde idi :

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Attığınız link üzerinden işlem yaptım zaten hocam. Siteye kayıt oldum. Daha sonra gerekli adımları yaptım fakat AMD'nin tespit programı hata verince bir ticket açtım ve 2 ek yerinin birine faturamı diğerine de kartın kutusunun fotoğrafını çekip , durumu anlatıp gönderdim. Gelen cevapta dikkatimi çeken bir nokta "Please be advised that AMD4U Game Promo is only for select prebuilt desktop systems and notebooks" oldu. Forumda ve diğer sitelerde Vatan'dan HB'den vb sadece kart alıp oyun hediyelerini alanları görünce bu kısmı önemsemedim ve mailden yola çıkarak HB ile iletişime geçtim ve olumsuz cevap aldım. Gelen cevap şu şekilde idi :

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

o zaman iki sonuç var ya hepsiburada kod vermeliydi de vermedi ya da aldığınız ekran kartı için geçerli değil bu oyun hediyesi.Prebuilt desktop ve notebook'lar için geçerli yazıyor .Prebuilt desktop ne ola ki acaba?

ben rx480 aldığımda kod vs istemediler direk prove yollayın bize dediler fatura vs. şimdi kod sistemi gelmiş demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Mayıs 2017; 0:53:7 >
    Prebuilt , bizim Casper gibi hazır sistemlere deniyor.

Tekrar cevapladım bakalım ne diyecekler...

Teşekkürler yardım için.
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.