Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar RX480 almayı düşünüyorum. 1080Pde beni ne kadar götürür sizce ? İlla Ultra oynayım gibi bir takıntım yok ama Highdan aşşağısınıda pek oynamıyorum açıkcası.

Ayrıca işlemcim i5 4590 herhangi bir darboğaz yaşarmıyım ?
  • Merhaba bugün msi rx480 8G li bir sistem topladık ve onu kuracağız ekran kartıyla ilgili yapmam gerektiğini düşündüğünüz ayarlar varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende msi rx 460 4 gb olan ekran kartından aldım... bakalım umarım biraz oyun oynarız.
  • Uzun süre götürsün istiyorsan en azından 8 gb olanı al. Çünkü ram yetersiz kaldığı zaman çakılıyor ekran kartı

Cuma hb de kdv indirimi vardı 1100 tl cıvarıydı 8gb 480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLmNt13 -- 27 Şubat 2017; 16:26:25 >
  • 4 gb olan modele ram takıp 8 gb yapma imkanı varmı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLmNt13

Uzun süre götürsün istiyorsan en azından 8 gb olanı al. Çünkü ram yetersiz kaldığı zaman çakılıyor ekran kartı

anladım hocma. bişi daha merak ediyorum kartın ses durumu nasıl çok seslimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muscel

quote:

Orijinalden alıntı: xLmNt13

Uzun süre götürsün istiyorsan en azından 8 gb olanı al. Çünkü ram yetersiz kaldığı zaman çakılıyor ekran kartı

anladım hocma. bişi daha merak ediyorum kartın ses durumu nasıl çok seslimi ?

alacağın kart modeline bağlı. ama stok olmadıktan sonra sesli olacağını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

4 gb olan modele ram takıp 8 gb yapma imkanı varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: braVe112

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

4 gb olan modele ram takıp 8 gb yapma imkanı varmı acaba ?

ne olduki.
    bi yerde okumuştum sanki 4 gb 8 olabilirmiş ama çözemedim..
    Edit: şimdi hatırladım pc ye ilave ram takıp pc nin ramını ekran kadtına tanıtabilir ya da pc de mesela 16 gb ram var sa 4 gb sini buraya aktarabilirmişiz.
    ustalar az kafa yorsa yapılır bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 27 Şubat 2017; 22:58:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1450 stabil çalışıyor mu ? rx 480 8 GB nitro+ oc model
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Sistem ram paylaşımı dışında sizin aklınızda kalan olay muhtemelen ilk parti referans tasarım 4gb modellerin bios değişikliği ile 8gb olması durumudur. Onun haricinde kart entegre bir devre şeklinde geldiğinden şimdilil ram artışı mümkün değil.

• 2 gündür yeni driver ile uğraşıyorum, kesinlikle kurmuyor format atıp denedim yine olmadı, en son eski bir drivera dönerek sorunu çözdüm. msi rx 470 8gb kartım.
  • Arkadaşlar merhaba.
    İ3 6098P rx460 2 GB 120 GB Samsung SSD 500w PSU Msi H110İ pro 8 GB ram. Bu şekilde bir sistem ayda ne kadar elektrik tüketimi yapar arkadaşlar. Ayni sistemden 5 adet alınacak. Günde ortalama 10 saat kullanım olur. Şimdiden cevap yazan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfighter -- 1 Mart 2017; 1:55:30 >
  • Beyler amazon. De de msi gaming x rx*480 4gb 205 euro, rx 470 armor 4gb modeli 180 euro sizce hangisi seçilmeli?

• SupermanPrime kullanıcısına yanıt
    rx 480 4gb daha iyi bir seçim olur.
  • Merhaba,Msi gaming x Rx 480 modelini kullanıyorum kartım düşük fps veriyor bazı oyunlarda sebebini anlayamadım Cs go da 100fps de bile 100 watt ın üstüne çıkmıyor Cs go da hiç 100 watt üstüne çıkmıyor zaten. 150w tdp değeri var ben hiç 150w görmedim Euro Truck2 de fps 50 lere kadar düşebiliyor fps, 1080p için konuşuyorum hep bios driver hepsi güncel bilen işiten var mıdır bu sorunu?

• coolfighter C kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi 1 kilowatt elektrik 1000 watt elektrik gücüne eşittir.Saatte 1 kilowatt elektrik tüketilince fiyatı (vergisi her şeyi dahil) 41-44 krş arası fiyatı var (elektriği veren şirkete göre değişiyor fiyatlar heralde)...(ayrıca sizin mesajı gördüm araştırdım biraz 3 lü tarife ve tekli tarife var üçlü tarife nasıl geçilir bilmiyorum ama geceleri daha ucuza elektrik sunma olayı varmış galiba bakarsınız siz)
    sizin psu 500 watt verimli falan 80+ sisteminizin bileşenleri yüzde yüzde çalışsa bile taş çatlasın 200-250watt diyelim bu da 4-5 saatte bir 45 kuruş yakar anlamına geliyor 10 saatte 90 kuruş 1 lira diyelim ayda 30 tl tek bilgisayar en fazla çarpı 5 150tl olur sürekli tam yük çalışmasını çıkarsak 10-15 lira eksik gelir hatta 130 falan olur diye hesapladım ben yanlışım varsa düzeltirsiniz
  • Sa arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz 10 yıl aradan sonra emektarı yenilemeye karar verdim konuma bir bakarsanız sevinirim
    https://forum.donanimhaber.com/3-ekran-karti-arasinda-kaldim--124401252#124401936
  • Vega kartların ne zaman çıkacağıyla ilgili bir söylenti , haber bir şeyler var mı arkadaşlar ?
  • Bay Kaktüs kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle Allah razi olsun uğraşıp hesaplayıp cevap verdiğin için. Şimdi atıyorum günde 10 saat kullanımın 2-3 saati oyun geri kalan 7 saat internette kullanılsa fark olur mu acaba. Sanırım full yükte bu hesaplama. Yani günün 7 saati internette gezerkende yari yarıya tüketim azalır heralde.

• 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.