Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: microatx

Beyler merak ettiğim bir konu var amdnin yeni bir teknolojisi varmış vr için özellikle şimdi oyunlarda fps 30 un altına düştüğünde algoritma arayı doldurup bize takılma hissi yaşamıyorsun bu teknoloji doğru mudur ve sadece vr için mi

sadece VR icin diye biliyorum.

• Perakendecinin suçu yok ki. Fiyatı belirleyen distribütörler. Ayrıca devlet her üründen yok KDV, yok ÖTV, kamyon yüküyle vergi alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamalar gelsin 480 referans alıcam galiba ya. Bir kuruş yukarı çıkamıyorum Customlar için.

• Custom modeller piyasaya ne zaman çıkıyor kesin bilgi çıktı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Custom modeller piyasaya ne zaman çıkıyor kesin bilgi çıktı mı?

malesef yok. Ama 22 civarı diyorlar.
  • kubiilay K kullanıcısına yanıt
    Öyleyse ben r9 alıyorum. 6 aydır bekledim.. Yeter artık.
  • Özel modeller kartın tanıtılmasından 2 ay sonra çıkmış olacak gibi gözüküyor. Resmen komedi.

Bu durumdan Amd mi yoksa partnerler mi sorumlu bilemiyorum ama pazar payını yükseltmek zorunda olan bir şirket için tamamen başarısızlıktır. İnsanlara zorla Nvidia kart aldıracaklar. 1060'ın özel soğutmalı modelleri de daha önce çıkacak herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theared

Öyleyse ben r9 alıyorum. 6 aydır bekledim.. Yeter artık.

yanlış bilgilendirmek istemem, temmuz 22 sadece dedikodu gibi bişey sanırım. 6 ay beklediyseniz. Biraz daha beklemenizi öneriririm. Sonra pişman olmayın. Bende dayanamıyorum r9'lara baktım alacaktım vazgecirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Ben neyapayım şimdi bilemiyorum. Arkadaşım Amerika da ve ayın 17 sinde dönüş yapacak. Rx 480 özel tasarımlı modeller de bir türlü çıkış yapmadı. Newegg de EVGA Gtx 1070 440$=1280Tl.
    Benden tam 1280 lira çıkacaksa bunu alıp arkadaşın adresine kargolayım diyorum. Yoksa Türkiye den RX 480 yada GTX 1060 alacağım.

bizimde amerıkada arkadasımız yokkı alalım almanyada var da hesap yaptım gtx 1070 alıcaktım yıne 1800 lere gelıyor burdan hıc bır farkı yok almanyaya kargolasam getırırken getırse yıne aynı para tr ıle banada amerıkada tanıdık varsa alsan çok daha ucuz dedı 1 euro 1,10505 ABD Doları ve amazon almanyada daha pahalı fıyatlar euro olmasına rağmen gtx 1070 fazladan getıren varsa bende alabılırım

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dcomputers&field-keywords=evga+gtx+1070

ben amazonda baktım 525 540 dolar arası evga gtx 1070 ler amazon almanyada 585 euro şaka gibi

sürekli Türkiyeyi kötüleyenlere gelsin

ciddi manada diyorum Türkiye son yıllarda çok iyi fiyatlardan ürün satıyor

tek olay dolar / TL kuru

şu andaki olay ise stok olmadığı için tam manasıyla karaborsacılık

Cok iyi fiyatlara satılıyor canım. Bmw 320d full 2006 model almanyada 6-7bin €. Sahibindene girin bakin bakalım.

araba ile ekran kartları forumunda nasıl bir alaka kurdun merak ediyorum

ek olarak her ülkede üretilen ürün o ülkede en ucuza satılır. bunu orta okuldaki öğrenciler bile bilirler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Orijinalden alıntı: gobl1n

Bu kötü haber. Yazıcıoğlu şubesinde Ali diye bir arkadaş vardı. Bana çok indirim yaptı. Web sitelerini kapatmalarından belliydi.

Eksen de cep kadar bir dükkanda. Yanına başka dükkan açıldı.

Gold da iflas erteleme istedi.

Yazıcıoğlu'nda aylardır boş duran dükkanlar var. Liseden beri giderim, böyle şey görmedim. Memleketin ekonomik durumu felaket. Kartlar satılmaz, fiyaylar düşer. İki iki daha dört.

Bir takım şuursuzlar, "Amazon'dan alın, Amazon çok ucuz, bunlar cıss, dolandırıcı" derken başka ne olacağını düşünmüşlerdi; ya da şöyle sorayım: "Hiç düşünmüşler miydi sonuçlarını?"
    Memlekette teknomarket kalmazsa görürüm ben o Amazoncu'ları. Ülkeyi kuş uçmaz, kervan geçmez bir ıssızlığa bırakacaklar.

Bişeylerin düzelmesi için kriz çıkacaksa çıksın.

Alın arkadaşlar amazondan. Biz 98$ kargosu ve vergisi ile birlikte amerikadan ürün alıp ülkemizden ucuza mal edebiliyorsak bu fiyatlar normal değil demektir. Alın alın ki biraz akılları başına gelsin.

Şuursuz lafını da üzerime alıyorum herkes adına. Haksızlığa göz yummayın, gözünüzü açın biraz.

84 milyon insanın yaşadığı bir pazar nasıl ıssız bir yer haline dönüşebilir? Türkiye'den çekilen teknomarketler belki de Amazon'un TR'ye de bir şube açması sonucunu doğuracak bilemezsin. Umalım da öyle olsun. Herkes cebinin derdinde.
  • Haklısın Fiorino ve türevleri Türkiye'de üretiliyor. Dünya'da en pahalı yine Türkiye'de satılıyorlar.
  • kubiilay K kullanıcısına yanıt
    6 ay bekledim hocam. PC Bozuldu. Bekledim bekledim. Yaz geldi. Onu bekleyeceksin 2-3 yıl götürür R9 380.Ondan sonra zaten kullanamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeewbl

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Orijinalden alıntı: gobl1n

Bu kötü haber. Yazıcıoğlu şubesinde Ali diye bir arkadaş vardı. Bana çok indirim yaptı. Web sitelerini kapatmalarından belliydi.

Eksen de cep kadar bir dükkanda. Yanına başka dükkan açıldı.

Gold da iflas erteleme istedi.

Yazıcıoğlu'nda aylardır boş duran dükkanlar var. Liseden beri giderim, böyle şey görmedim. Memleketin ekonomik durumu felaket. Kartlar satılmaz, fiyaylar düşer. İki iki daha dört.

Bir takım şuursuzlar, "Amazon'dan alın, Amazon çok ucuz, bunlar cıss, dolandırıcı" derken başka ne olacağını düşünmüşlerdi; ya da şöyle sorayım: "Hiç düşünmüşler miydi sonuçlarını?"
    Memlekette teknomarket kalmazsa görürüm ben o Amazoncu'ları. Ülkeyi kuş uçmaz, kervan geçmez bir ıssızlığa bırakacaklar.

Bişeylerin düzelmesi için kriz çıkacaksa çıksın.

Alın arkadaşlar amazondan. Biz 98$ kargosu ve vergisi ile birlikte amerikadan ürün alıp ülkemizden ucuza mal edebiliyorsak bu fiyatlar normal değil demektir. Alın alın ki biraz akılları başına gelsin.

Şuursuz lafını da üzerime alıyorum herkes adına. Haksızlığa göz yummayın, gözünüzü açın biraz.

84 milyon insanın yaşadığı bir pazar nasıl ıssız bir yer haline dönüşebilir? Türkiye'den çekilen teknomarketler belki de Amazon'un TR'ye de bir şube açması sonucunu doğuracak bilemezsin. Umalım da öyle olsun. Herkes cebinin derdinde.

Herkes cebinin derdinde değil, öyle olsa herkes elindekinin kıymetini bilirdi. "Amazon bizi düşünsün" var mı böyle mantık? Yarın iki kuruş da cebinize para koyar, ondan sonra yok Amazon'dan iyisi. Bu eşkıya mantığından bir türlü kurtulamadıkça bize semer vuran çok olur.
    Afrika da 1 milyar kişilik bir pazar; nasıl ıssız olabilir, di mi?
  • bune ne yha ayın 16 sina kadar çıkmassa özel tasarımlar yha referans tasarım alırım yada 1060
  • Msi lightning 6+8 pinle gelecekmiş fiyat kesin tuzlu olur ama sağlam oc yer gibi

http://www.tweaktown.com/news/52549/msis-purported-radeon-rx-480-lightning-teased-triple-fan-cooler/index.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,bu yurt dışından alınan EVGA kartlarda EVGA global garantisini kaldırmış diye bir kaç şey okudum.Ne kadarı doğru bunun ? Eğer öyleyse,1500 liraya amazondan alınmış 980ti buldumda EVGA markalı,onu almayı planlıyorum.Eğer global bir destek yoksa vazgeçip 1060 veya 480'e yöneleceğim
  • 1.5 ghze yakın olabilir o model, Firestrike Ultra testinde Nano ayarında puan almış, gerçi o testi pek takmıyorum artık.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Tam olarak açıklayıcı konuşmadım sanırım kusura bakmayın. 84 milyonluk bir pazar ıssız kalamaz çünkü kişi başına düşen gelir belli. Ülkenin tüketim hacmi belli. Bu ülkede herkes bir gecede yaylalara çıkıp tüketimi bırakmadığı sürece bu pazar kesinlikle boş kalmaz. Afrika kıtasında 1milyar insan yaşıyor. Ancak bu 1 milyar insanın tüketim hacmi kişi başına düşen gelir yerlerde olduğu için çok düşük.

Eşkıya mantığı da nedir hocam? Amazon gelir ülkemize şube açar. Beni de reklam ofislerinde işe alırsa bu sadece Amazon'u ihya etmez. Amazon'un Türkiye'deki partnerlerini de ihya eder devleti de. Ülkeye sürekli olarak döviz girişi olur. Ha gönül ister ki Amazon kadar büyük bir şirket olsun sahibi ve iş ortakları Türkiye'de olsun. Çalışanları ülkemizden olsun. E fiyatları da ucuz olsun. Ama yok malesef. Ayrıca bu kadar güceniyorsanız yabancı kökenli şirketler tarafından sırtınıza semer vurulmasına o zaman girersiniz bir siyasi parti yönetimine bunların değişmesi için elinizden geleni yaparsınız. Böyle klavye başından okuduklarınızla bi' yere varamaz ülke.
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Zaten sanırım sadece amd ile çalışıyorlar öyle olması normal yine de bi emin olayım dedim.
    Bende hafif asus fanatikliği vardı onda da ısınma sorunu oluyormuş galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: m352

Msi lightning 6+8 pinle gelecekmiş fiyat kesin tuzlu olur ama sağlam oc yer gibi

http://www.tweaktown.com/news/52549/msis-purported-radeon-rx-480-lightning-teased-triple-fan-cooler/index.html

o değerde o kart en az 1.5 ghz gelmeli yoksa çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 9 Temmuz 2016; 20:51:05 >
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.