Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok rahat oynarsınız.Muhtemelen 3 haneli rakamları görürsünüz high'da oynarsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

quote:

Orijinalden alıntı: furkan_96

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Bu AMD tayfasıyla uğraşılmaz. At gözlükleriyle bakıyorlar her şeye. 200 dolara kart alıp yıllarca iyi oynayacaklarını düşünüyorlar, GTX 980 Ti ' ya yakın GTX 980'den iyiymiş hatta bu alacakları 200 dolarlık kart Blokla geç buradakileri.

Buradaki vatandaşların ekonomileri doğrultusunda bekledikleri bir performans var.

Ülkemizde her kişinin geliri aylık 5-6k değil maalesef.

Milletin buradaki hayalleri çok zoruna gidiyorsa git kendi çöplüğüne.

AMD belli bir kesime hitap etmek ve oradaki talep miktarına yoğunlaşmak için bir hamle mi yaptı,yoksa siz nVidia'ya tapanlar topluluğunu ağlatıp sızlatmak için mi belli değil.

AMD bu kartların üst seviye olmadığını üstüne basa basa söyledi.Orta seviye bir kart.

200$'lık bir kart.Gerçi doğru bende sizin gibi zamanında 2000TL bayılsam bende böyle ağlardım.

Geçmiş olsun sizlere.29 Haziran da selpaklrınızı hazırlayın

Adam haklı yanlız, 200 dolarlık karttan gtx 980ti performansı bekleyen üstüne bide bunu savunan var, sen beklemiyorsan görmezden gel geç o sana konuşmuyor zaten, hiç olayı fakirliğe vurup tartışma çıkarmanın lüzumu yok.

Hayır bu zaten bilinen bir hadise.Orta seviye bir kartın üst seviye bir kart ile mukayese edilmesi saçma.

Ama olay F/P olduğu zaman işler değişir.

Hayır söylenecek 2 söz var.

"Ya inşallah söylenen gibi bir kart çıkar da biz de rahatlarız piyasa biraz daha düşer"

Bu yanı.Bunu demek çok mu zor ?

Yok 970 i geçecekmiş hahahihohogohwhehahhaha
    Yok 980Tİ tokatlıyormuş ahahahhaohogogoşdşdşşd

Benim burada fakir edebiyatı vs yaptığımda yok.

Bu konuda ki herkes bütçesine en uygun kart olarak bunu görüyor.Ve bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Jeezy

quote:

Orijinalden alinti: furkan_96

quote:

Orijinalden alinti: Jeezy

quote:

Orijinalden alinti: filojistoN

Bu AMD tayfasiyla ugrasilmaz. At gözlükleriyle bakiyorlar her seye. 200 dolara kart alip yillarca iyi oynayacaklarini düsünüyorlar, GTX 980 Ti ' ya yakin GTX 980'den iyiymis hatta bu alacaklari 200 dolarlik kart Blokla geç buradakileri.

Buradaki vatandaslarin ekonomileri dogrultusunda bekledikleri bir performans var.

Ülkemizde her kisinin geliri aylik 5-6k degil maalesef.

Milletin buradaki hayalleri çok zoruna gidiyorsa git kendi çöplügüne.

AMD belli bir kesime hitap etmek ve oradaki talep miktarina yogunlasmak için bir hamle mi yapti,yoksa siz nVidia'ya tapanlar toplulugunu aglatip sizlatmak için mi belli degil.

AMD bu kartlarin üst seviye olmadigini üstüne basa basa söyledi.Orta seviye bir kart.

200$'lik bir kart.Gerçi dogru bende sizin gibi zamaninda 2000TL bayilsam bende böyle aglardim.

Geçmis olsun sizlere.29 Haziran da selpaklrinizi hazirlayin

Adam hakli yanliz, 200 dolarlik karttan gtx 980ti performansi bekleyen üstüne bide bunu savunan var, sen beklemiyorsan görmezden gel geç o sana konusmuyor zaten, hiç olayi fakirlige vurup tartisma çikarmanin lüzumu yok.

Hayir bu zaten bilinen bir hadise.Orta seviye bir kartin üst seviye bir kart ile mukayese edilmesi saçma.

Ama olay F/P oldugu zaman isler degisir.

Hayir söylenecek 2 söz var.

"Ya insallah söylenen gibi bir kart çikar da biz de rahatlariz piyasa biraz daha düser"

Bu yani.Bunu demek çok mu zor ?

Yok 970 i geçecekmis hahahihohogohwhehahhaha
    Yok 980TI tokatliyormus ahahahhaohogogosdsdssd

Benim burada fakir edebiyati vs yaptigimda yok.

Bu konuda ki herkes bütçesine en uygun kart olarak bunu görüyor.Ve bende bunu anlatmaya çalisiyorum.

Kardes tabiki de "Ya insallah söylenen gibi bir kart çikar da biz de rahatlariz piyasa biraz daha düser" diyecez ama,
    bu konuda bazilari referans stok rx480'i gtx 980ti-1070-1080 ile kiyasliyor yetmiyor bide geçtigini iddia ediyor, onlara gülmeyecen de kime gülecen
    RESMI olarak inceleme için rx480 gönderilen bir sitenin çalisani(pcgameshardware.de) kendi sitelerinin forumunda rx480'in 1400MHz yi geçemedigini 1400MHz hızına ulaşamadığını söylemis.
    Bunun redditte konusu açilmis. Ben reddite,wccftech,videocarz gibi sitelere güvenmeyin dedim ve redditteki en saglam konuyu attim(sebebide ingilizce olmasiydi, kaynak site almanca çünkü) ve sen nasil insansin dediginle çelisiyon gibi tepki aldim.
    Kardesim kusura bakma ama bu konudaki amd fanboylari gülünmeyi ve dalga geçilmeyi fazlasiyla hak ediyor. Sözüm sana degil fanboylara.
    Hala daha gelip rx480'i savunmayin bana ben alacam rx480 zaten diyorum gelip okumadan saçma sapan cevaplar veriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan_96 -- 26 Haziran 2016; 17:54:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: deadmanku

bugün vatana sordum ayın 1.de kart gelir dedi fiyatını sordum 900 veya 1100 civarı olacakmış. Adamın bilgisinden bende emin olamadım kesin birşey diyemiyorum ama alt limitin 900 tl olduğunu bilin.

Yalnız bu 8 gblık model için 4 gb model daha düşük fiyata satılacaktır.

100 lira fark olur 2 kart arasında. Almışken 8 alınmalı çünkü şu anda bile 4 gb vram kullanan oyunlar var piyasada.

4 gb yeterli olur şimdiki oyunlar için zorlayan oyunlar var ama onlarda da texture ayarı kısarsın zaten ulta ile high arasında çok bir fark yok. Tabi üstüne para ekleme imkanı varsa 8 gb alınmalı zaten ama yoksa 4 gb da yeterlidir.

• 3 haneleri görecegini sanmiyorum. O çözünürlükte islemcinin de önemi var Minimum FPS'de.

Imzasinda Phenom II X4 965 görünüyor. Net bir cevabi yok bu sorunun, oyunun optimizasyonu vs. nasil olacak bilmiyoruz ki. Belki 40 altina inmez ama, 3 haneli bir FPS görecegini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 26 Haziran 2016; 18:04:32 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Bak ona dikkat etmemiştim monitör çözünürlüğü düşük olduğundan mini - darboğaz olabilir doğru diyorsun.X4 965'e RX 460 daha mantıklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 490

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: RX 490

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay C.

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

Kaba hesapla eski kurla 665 olan kart simdi 685 falan oluyor abartmayin bu kadar en az 2 yil kullanicaksiniz bu karti. Kartı alacaginiz gune kadar köşeye 1 lira 50 kuruş atsaniz aradaki farki kapatirsiniz

Neden bu ülkede 665'e alınacak karta 685 vermek zorunda kalıyoruz bence bunu sorgulayamadığımız için bu haldeyiz. Olay 20-25 lira olayı değil. Herkesin hayatta yapmaktan zevk aldığı şeyler var. Bazılarınınsa teknoloji. Biz bunu bile severek yaşayamıyoruz bu ülkede. Neyse konu siyaset bölümü değil fazla da bulandırmayayım.

çünkü ülke yönetmeyi bilmeyenlerin eline ülkeyi veriyorlar al işte bunlar oluyor

AKPnin 13 yılda yaptığı BÜYÜK İCRAATLER EE NE OLSA ONLAR KONUŞUR AK PARTİ YAPAR

dolar 1.20 lerden 3 liraya gelmesi TL nin tüm para birimleri karşısında tarihinin en büyük zararına uğraması
    teröristlerin meclise girmesi
    teröristlerin ülkenin içinde istediği gibi gezmesi
    suriye ve ırak gibi din kardeşi olan ülkelerin terör yuvası haline gelmesi
    ülkenin suriyelilerle ki kimi tecavüzvcü hırsız bunların

Üfffffffff. Bi bitmediniz gittiniz yaa. İnsanlara bi rahat vermiyorsunuz ki rahatça yazalım istediğimiz konuda konuşalım. Alakalı alakasız her konuya damlayıp bunu yazmak zorundamısınız ?

Pekala sizin gibi kimseler olmadanda şu konuda epeyce kart üzerinden konuşuyorduk. Hadi diyelim ekonomiden bahsettin. Yahu Suriye ırak ne alaka, Özgürlüğü sizin kadar kısıtlayan ve insanı rahatsız eden hazımsızlar ve alakalı alakasız her konuya girenler dünyanın başka yerinde yoktur heralde. Komik videoların altına bile senin şu yazdığın basma kalıp şeyleri yazabiliyorlar.

Yavrum size burdan ekmek çıkmaz. Hadi siyaset bölümüne. Konuşmak isteyenlerle çıkacak olan kartlar hakkında konuşacağız. Kimse konuşmasa ben kendi kendime konuşurum. Ama yeterki siz işin içine girmeyin.

bunları bildiğin halde göremiyorsun ne diyeyim sana

hükümet sayesinde bilgisyara alamıyorum 3000 lira bile işe yaramıyor artık

Ekonomi hakkında ve hükümetin ekonomide ki uygulamaları hakkında, yalan-yanlış doğru-düzgün ne dersen de. Hiç sallamıyomda. Rumuzun Rx 490 olmasına rağmen ve bu başlıkta ekran kartı başlığı olmasına rağmen. Suriyelilerde girdi ülkeye bunların çoğu hırsız zaten demenin anlamı ne ? Manyakmısınız arkaşım bukadar da 130K sını çıkarmayın..

• quote:

quote:

Orijinalden alynty: Mutlak.Syfyr

quote:

Orijinalden alynty: furkan_96

quote:

Orijinalden alynty: VYC Majoris

Tamam da uyduruk oldu?u ne malum? 480'in 1080'i geçti?i testlere falan itibar etmiyoruz zaten ama burada payla?ylan her teste de birileri muhalefet oluyor.

3-4 ki?iden syzyntylar geliyor ve ortaya çykmy? puanlar birbirleriyle çok benzer seviyede fakat ardyndan bu konuda biri çykyp da "bunlar fake, inanmayyn, kartlaryn çyky?yny bekleyin, ne sabyrsyzsynyz, beklentileri bo?una yükseltmeyin" falan gibi saçmalyyor. Biz 480'in 980ti veya 1070, 1080 performansyndaki testleri kale bile almyyoruz ama mantykly testleri konu?up, tarty?manyn bazy ki?ilere niye dokundu?unu çözemedim bir türlü. 14nm ile üretilmi? bir karttan beklenecek 250-300mhz hyz a?yrtma beklentiyi yükseltmek oluyorsa ba?ka da bir?ey demiyorum.

Ben sadece 3-4 kimli?i belirsiz ki?iye güvenmeyin üzülürsünüz diyorum. Ayryca referans kartyn 1400MHz seviyesine ula?amady?y ortaya çykty zaten. Ha bu da yetmiyor inanmyyorum 14nm ye geçildi ben +250MHz yapacam diyorsan AMD nin ?u ana kadar overclock ile ilgili bir ?ey söylemedi?ini ve AMD nin tek söyledi?i ?eyin performans/watt için çaly?tyklary oldu?unu hatyrlatmak istiyorum. Bunlar(470,480) orta seviye kartlar bu kartlardan çok oc beklemek saçmalyktyr. Belki referans olmayan özel so?utmaly kartlarla a?ylyr bu durum fakat dedi?im her ?ey zaten referans kartlar içindi.

Ek olarak bana hiç bir ?ey dokunmady karde?im ben rx480 alma niyetindeyim fakat üstüne basa basa söylüyorum sadece uyary yapmak istedim herkes istedi?ine inansyn ama 4-5 gün sonra bu konu a?lamaly mesajlarla dolacak gibi bir his var içimde.

Sen ne de?i?ik bir insansyn, bu nasyl tutarsyz bir yorum? Diyorsun ki 3-4 ki?iye bakmayyn üzülürsün, bu kaynaklar do?ru olmayabilir falan diyorsun sonra kartyn 1400 mhze dahi çykamady?yny söylüyorsun. Senin kaynak neresi diyoruz, gidip ele?tirid?in kaynaklardan link veriyorsun. Bu nasyl çeli?kilerle dolu saçma bir yorum oldu?unun farkynda mysyn? Trolluyor musun, ciddiysen bu yorumda durum vahim.

Çok oc beklentisi içinde olmak niye saçmalyk olsun 1.6 ghze çykabilen ek kartlar üretilecek bunlarda 299 dolardan satylacak, kaynak istiyorsan git computex, e3 ?ovlaryny izle arama motorlarynda ara?tyr. Bir sürü kayna?a ula?yrsyn zaten, dikkat edersen burada konu?tu?un insanlar bu i?ler için yyllaryny vermi? insanlar neyin ne oldu?unun farkyndalar zaten, bazy ?eyleri yeniden ke?fetmi? gibi yorum yazma komik oluyor.

4-5 gün sonra konu a?lamaly niye mesajlarla dolsun, bu nedir ya? Ynsanlaryn senin uyaryna ihtiyacy va rmy? 3 a?a?y 5 yukary bugüne kadar ne görüysek onlar çykar belki biraz daha dü?ük performans olur belki biraz daha yüksek performans olur. Biraz konuyu okuyun, insanlaryn akyllaryyla dalga geçmeyin, burada bu i? on yyldan fazla yapan insanlar var, ben 2002'den beri oyun oynarym, bir o kadar da donanym dünyasyny takip ederim benim gibi onlarcasy var bari buralarda yapmayyn.

Peki sayin çok bilmis. Nerenle okudugun meçhul ama yinede güzel bir sekilde yazmaya çalisacagim

1-Elestirdigim kaynaktan link verme sebebimi önceki mesajlarimin birinde açikladim bir daha ugrasamam git bak oku
    2-Evet trolüm, gerçekleri söyleyince trol olunuyor zaten. Sen git 200 dolarlik karttan 1.6GHz hiz beklemeye devam et. Bunu yaparken millete çamur atmayida unutma
    3-Computex'in ve e3'ün en azindan AMD kismini tamamen izledim ve 1.6GHz 299 dolar diye hiç bir sey geçmedi, gidip wccftech gibi abuk subuk sitelerden okuyup gelme bana
    4-Ben bir sey yeniden kesfetmedim ama sen kesfedeceksin bu gidisle(1.6GHz 299 dolarlik karti kesfet mesela?)
    5-Bir iki sayfa önce rx480'i gtx1070-1080 ile yaristiran insanlar var, peki onlari uyarmayalim sonuç ne olacak? Alacaklar karti istediklerini bulamayacaklar sonra senin gibiler yüzünden AMD çöp dicekler, gelip bu konuda AMD yi kötüleyip gidip fahis fiyatlara nvidia alacaklar. Yaziktir, günahtir

6-Sirf milleti uyardim diye insanlarin akillariyla dalgami geçmis oluyorum? Bunu yazarken sen benle dalga geçmis olmuyorsun yani?
    7-Konuyu basindan beri takip ediyorum ben, mesaj sayim yaniltmasin yazmiyorum ama en azindan senin yapmadigini yapip okuyorum konudaki mesajlari,yorma kafani sen

8-Kaç yilindan beri donanimi takip ettigin beni ilgilendirmiyor, önce git insan gibi oku ve anla yazdiklarimi

9-Iyi niyetle çok fazla beklentisi olanlari uyardim aldigim tepkiye bak, yazik valla yazik, insanlik ölmüs hakkaten

Katılıyorum arkadaş sana.

• 460 da olabilir de, islemciyi degistirme ihtimalina karsi 470 secilmesi iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 26 Haziran 2016; 18:10:45 >
  • teşekkür ederim, 470 i takarım sisteme, eğer darbogaz durumu vs olursa yeni bir sistem toplarım artık..
  • Athlon x4 840 rx 460 ikilisi nasıl olur sizce?
    Oyunlarda nasıl performans alırım?

Ayrıca 400w güç kaynağı yeter mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shield -- 26 Haziran 2016; 18:28:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Bu AMD tayfasıyla uğraşılmaz. At gözlükleriyle bakıyorlar her şeye. 200 dolara kart alıp yıllarca iyi oynayacaklarını düşünüyorlar, GTX 980 Ti ' ya yakın GTX 980'den iyiymiş hatta bu alacakları 200 dolarlık kart Blokla geç buradakileri.

Buradaki vatandaşların ekonomileri doğrultusunda bekledikleri bir performans var.

Ülkemizde her kişinin geliri aylık 5-6k değil maalesef.

Milletin buradaki hayalleri çok zoruna gidiyorsa git kendi çöplüğüne.

AMD belli bir kesime hitap etmek ve oradaki talep miktarına yoğunlaşmak için bir hamle mi yaptı,yoksa siz nVidia'ya tapanlar topluluğunu ağlatıp sızlatmak için mi belli değil.

AMD bu kartların üst seviye olmadığını üstüne basa basa söyledi.Orta seviye bir kart.

200$'lık bir kart.Gerçi doğru bende sizin gibi zamanında 2000TL bayılsam bende böyle ağlardım.

Geçmiş olsun sizlere.29 Haziran da selpaklrınızı hazırlayın

Adam haklı yanlız, 200 dolarlık karttan gtx 980ti performansı bekleyen üstüne bide bunu savunan var, sen beklemiyorsan görmezden gel geç o sana konuşmuyor zaten, hiç olayı fakirliğe vurup tartışma çıkarmanın lüzumu yok.

Hayır bu zaten bilinen bir hadise.Orta seviye bir kartın üst seviye bir kart ile mukayese edilmesi saçma.

Ama olay F/P olduğu zaman işler değişir.

Hayır söylenecek 2 söz var.

"Ya inşallah söylenen gibi bir kart çıkar da biz de rahatlarız piyasa biraz daha düşer"

Bu yanı.Bunu demek çok mu zor ?

Yok 970 i geçecekmiş hahahihohogohwhehahhaha
    Yok 980Tİ tokatlıyormuş ahahahhaohogogoşdşdşşd

Benim burada fakir edebiyatı vs yaptığımda yok.

Bu konuda ki herkes bütçesine en uygun kart olarak bunu görüyor.Ve bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

Karde nvıdıa ya tapan adam bunu nıye anlasın

Amd 200 dolara vr kullanacagın 2k ıcın orta 1080 ıcın ust sevıye

ayrıca bunlar 2000 tl ye kart alıp sınra aynı performansı hata daha fazlasını 200 dolara veren kart gorunce kuduruyor

bız de bosuna fangaylık yapmayın dıyoruz tekellesme kotudur dıyoruz adam nvıdıa ısınmıyor yazın vantılator nıyetıne kullanırsın ama amd ısınıyor kısın soba nıyetıne kullanırsın kafasında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şunu söylemeden geçmeyelim kartın overclock performansı benim için önemli değil, iyi overclock olduğu belli videocardz inceleme yapmış performansta baya sıçrama olmuş. Tabi bu yapılan stres testi, oyunlar da ne kadar etkisi olur incelemelerden sonra daha da netleşecek. Ayrıca kartın referans tasarımına bence overclock yapmamalı, bu overclock konusu önemliyse sizin için özel soğutmalı modelleri bekleyin. Bilen arkadaşlar zaten benim gibi düşünüyorlar ama overclock konusunu bilmeyen arkadaşlar bu işe hiç kalkışmasın, özellikle voltaj muhabbetlerinin yanından geçmesinler.

Ayrıca Amd'nin kronik olarak bazı oyunlarda sorunları var, özellikle Witcher 3 ve Far Cry 4 crossfire da sıkıntı çıkartabilecek oyunlar, son yamalardan güncellemelerden sonra durum nedir bilmiyorum ama araştırırsanız bunu görürsünüz. Amd destekli oyunlarda bu kart performans olarak baya bir şaşırtacaktır zaten. Kaldı son 3 gün.

• Ethereum puanı 24,000'miş bu Rx480'in, buna karşılık örneğin R9 390'ın 31K sonucu varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMorpheus

https://imgur.com/a/3iTkS#f01mNla

gtx 970-980 arasi performansi max 150w ile vermesi mükemmel. stock sogutucusu berbat zaten fiyatta bu yüzden düsük galiba. 88 derece sicaklik sorunlu görünüyor. hizasirtma stock kartla olacak gibi degil.

acaba amd'nin gtx 1080 gücündeki kart kac watt ihtiyac duyacak beni en meraklandiran bu. amd bu güc tüketiminde iki kat hizi nasil saglayacak bu da bir sir.

• Sonuçlar pek iç açıcı değil gibi...

• quote:

bu değerleri 980'le kıyaslayabilecek bir babayiğit aranıyor

edit : bu nedir adamın 60 fps aldığı yerde gtx 980 100 fps alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RX 480 -- 26 Haziran 2016; 19:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snip5r

quote:

gtx 970-980 arasi performansi max 150w ile vermesi mükemmel. stock sogutucusu berbat zaten fiyatta bu yüzden düsük galiba. 88 derece sicaklik sorunlu görünüyor. hizasirtma stock kartla olacak gibi degil.

acaba amd'nin gtx 1080 gücündeki kart kac watt ihtiyac duyacak beni en meraklandiran bu. amd bu güc tüketiminde iki kat hizi nasil saglayacak bu da bir sir.

Çözünürlük ve oyun ayarlarını göremedim.

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Toplam puanda %10 civarı 980 daha önde. Graphics puanlarında ise aradaki fark %4-5 civarı. 970 ile 980 arasında 980'e daha yakın yani. Beklenilen gibi yani. Hep dediğimiz gibi; gelecek sürücü güncellemeleriile puanlar yükselebilir ve özel soğutmalı kartlarla beraber puanlar kesinlikle yükselir.

Bu 60fps alırken 980 100fps alıyor demişsiniz de detay seviyesi, çözünürlük, aa gibi ayarları ben mi göremiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 26 Haziran 2016; 19:18:16 >
  • Msaa kapalı bazı ayarlar bir tık alttayken 100 fps alır, muhtemelen Msaa açmıştır RX 480'de. Ayarları paylaşmadıkları için tahminler de bulunabiliyoruz, iyi hit kazanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 26 Haziran 2016; 19:28:16 >
  • Radeon RX 480 running in CrossFire leaked

http://videocardz.com/61456/video-presentation-of-radeon-rx-480-running-in-crossfire-leaked

Edit; mobil olduğum için bakmamıştım. Sanırım video kaldırılmış. Konu linkinde detay paylaşılmış ve resimler eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 26 Haziran 2016; 19:28:09 >

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.