Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratdogan456

Word Card sahibi arkadaşlar amazon dan 3 taksitle alabilirsiniz haberiniz olsun.

Peşin fiyatına mı ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    yanlışım varsa düzeltin ama gtx 980 ile aynı gibi geldi bana eğer böyleyse 200 dolara 1080p 60 fps qeyff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

yanlışım varsa düzeltin ama gtx 980 ile aynı gibi geldi bana eğer böyleyse 200 dolara 1080p 60 fps qeyff

Evet öyle.
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    Eder.

• Arkadaşlar foruma sık sık mesaj yazmasam da günlük olarak buraları ziyaret ediyorum ve bazılarımızın her "söylenti" ye atladığını gördüm ve uyarmak istedim. Paylaştığınız bilgilerin kaynaklarının çoğu wccftech, videocardz yada reddit ten. Bu sitelere güvenip lütfen balıklama atlamayın her şeye, üzülürsünüz. Mesela bir arkadaş rx470 in çıkış tarihini sormuş diğeri de gidip rx480 ile aynı deyip wccftech kaynağı atmış. Kardeşim o kartın çıkış tarihini AMD hariç kimse bilmiyor. O wccftech ve videocardz sitesi güvenilir kaynaklar değil ve reddit te açılan konularında yarısı o sitelere dayanıyor gelip burada oraları kaynak atıp kesin bilgi diye yalan yanlış şeyler yaymanın anlamı yok.

RX480 in performansı konusuna gelince, bundan önceki yazdığım şeyler o saçma sapan sırf "clickbait" için yapılan "fake" resimler/testler içinde geçerli, gelip burada cidden 980ti veya üstü performansı falan bekleyen varsa gerçekten çok üzülür, kartın gerçekçi olarak abartılmadan vermesi beklenen performans r9 390 ile gtx 980 arasıdır. Ayrıca kartın referans modeli hiç iyi overclock olmuyor gibi görünüyor. Bir pcgameshardware.de çalışanı ellerindeki inceleme için yollanan rx480 in 1400MHz hızına bile ulaşamadığını belirtmiş.
    KAYNAK:https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4ptsdu/reference_rx480_didnt_hit_1400_mhz_in_pcgh_test/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan_96 -- 26 Haziran 2016; 5:39:22 >

• Özel soğutmalı 480'ler demi aynı tarihde gelecek yoksa temmuzu bulur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

750ti dan 470 E geçilir mi

geçilebilir 380x'le gtx970 arası olacakmış 470
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Zaman Z3 Plus
    H 110m gaming
    i5 6500 Skylake
    8 GB DDR 4 20133 MHz
    1 TB HDD

PC hazır. Bu ekran kartını bekliyor.

20133mhz iyi değer ben 5 yıl sonra görürüz diye tahmin ediyordum

Farkedemeyip o şekilde algılıyorsan o smile ı kendine sakla bence.

zaman z3 ü de farkedemedim mesela

İnsan art niyetli olduktan sonra farkedememen gayet doğal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Major Meto

arkadaşlar evga 970ftw var alıcısı var satıp 480x e geçmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz çok anlamıyorum ondan sordum?

Direk sat. 970 alicak keriz bulmusun bekleme direk sat.

• Su amd faniboylari yuzunden 480 den tiksindim yeminle.Tartismak istiyorsun zeka seviyeleri o kadar dipteki olmuyor.

• Nvidia fanboyları olmasa konu da iyi muhabbet ediyorduk, sonra troller ve fanboylar gelince konunun ne tadı ne huzuru kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_96

Arkadaşlar foruma sık sık mesaj yazmasam da günlük olarak buraları ziyaret ediyorum ve bazılarımızın her "söylenti" ye atladığını gördüm ve uyarmak istedim. Paylaştığınız bilgilerin kaynaklarının çoğu wccftech, videocardz yada reddit ten. Bu sitelere güvenip lütfen balıklama atlamayın her şeye, üzülürsünüz. Mesela bir arkadaş rx470 in çıkış tarihini sormuş diğeri de gidip rx480 ile aynı deyip wccftech kaynağı atmış. Kardeşim o kartın çıkış tarihini AMD hariç kimse bilmiyor. O wccftech ve videocardz sitesi güvenilir kaynaklar değil ve reddit te açılan konularında yarısı o sitelere dayanıyor gelip burada oraları kaynak atıp kesin bilgi diye yalan yanlış şeyler yaymanın anlamı yok.

RX480 in performansı konusuna gelince, bundan önceki yazdığım şeyler o saçma sapan sırf "clickbait" için yapılan "fake" resimler/testler içinde geçerli, gelip burada cidden 980ti veya üstü performansı falan bekleyen varsa gerçekten çok üzülür, kartın gerçekçi olarak abartılmadan vermesi beklenen performans r9 390 ile gtx 980 arasıdır. Ayrıca kartın referans modeli hiç iyi overclock olmuyor gibi görünüyor. Bir pcgameshardware.de çalışanı ellerindeki inceleme için yollanan rx480 in 1400MHz hızına bile ulaşamadığını belirtmiş.
    KAYNAK:https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4ptsdu/reference_rx480_didnt_hit_1400_mhz_in_pcgh_test/

COmputex'te konuşan AMD Ceo'su da mı yalan söyledi ?Computex't izleseydiniz çıkış tarihleri hakkında bilginiz olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_96

Arkadaşlar foruma sık sık mesaj yazmasam da günlük olarak buraları ziyaret ediyorum ve bazılarımızın her "söylenti" ye atladığını gördüm ve uyarmak istedim. Paylaştığınız bilgilerin kaynaklarının çoğu wccftech, videocardz yada reddit ten. Bu sitelere güvenip lütfen balıklama atlamayın her şeye, üzülürsünüz. Mesela bir arkadaş rx470 in çıkış tarihini sormuş diğeri de gidip rx480 ile aynı deyip wccftech kaynağı atmış. Kardeşim o kartın çıkış tarihini AMD hariç kimse bilmiyor. O wccftech ve videocardz sitesi güvenilir kaynaklar değil ve reddit te açılan konularında yarısı o sitelere dayanıyor gelip burada oraları kaynak atıp kesin bilgi diye yalan yanlış şeyler yaymanın anlamı yok.

Bu sitelere bakıp balıklama atlamayın diyorsun.
    Sonra redditten link veriyorsun kart 1400MHZ e bile OC olmuyor diye.

Bence sen işine gelen şeylere itibar ediyorsun.
    Böyle çelişkili bir konuşma tarzı olamaz çünkü

• Benim için nvidia her zaman kraldı öyle de kalacak malesef param yetmiyor 1070 almaya ne yapalım rx 480 alıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Neye dayanarak 960 öneriyorsun. Dünya geneli camdan atlasa atlıcaksın demek, cehalet akıyor ağzını sil.

Hadi selametle.

Muhatap olma diyorum hala kasiniyorsun?

Anlama kitligin mi var?

Boş konuşuyorsun sadece.

arkadasım senin cidden iyibi görünmen lazım, alıntılama diyorum muhattap olma diyorum hala ısrar ediyorsun.

• furkan_96 F kullanıcısına yanıt
    İroni...
  • Çok değişik insanlar varmış gerçekten.
    Herkesin beklentileri farklı. Bu gayet normal. Garip olan bu beklentileri kesin gibi görüyo ve herkezin bu beklentiyi kesinmiş gibi kabul etmesini bekliyo.

Benim beklentilerim
    4gb lık model 800 tl , 8 gb lık model 900 tl gibi fiyatlara satılır.
    Performans açısından 8 gb lıkmodel gtx 970 civarında olur veya biraz yüksek olur. OC ile gtx 980 e yaklaşır. Ama inşallah burda yanılırım ve 4gb lık model gtx 970 ve 8 gb lık model gtx 980 civarı olur. Üstüne güzel güzel de OC yapılır

Tabi bunlar BEKLENTİ Erdi by in incelemesi gelene kakar olan testlere itibar etmicem. (O hatayı yaptım hatalı bi test kartın gtx960 tan daha kötü olduğunu çıkarmıştı ortaya)

• Erreguay kullanıcısına yanıt
    Vram ile performansı nasıl bağdaştırdınız?
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Bu kartı almaya karar vermeden evel youtube tan gtx 960 ın performansına bakıyodum.
    Onda 2gb lık ile 4 gb lık versyonlar arasında fark vardı.
    Bende tüme varım yaptım ve böyle bi beklentiye girdim.

Edit: 'kartı almadan' diye yazmışım düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erreguay -- 26 Haziran 2016; 10:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Meto

arkadaşlar evga 970ftw var alıcısı var satıp 480x e geçmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz çok anlamıyorum ondan sordum?

gtx 970 ten cok farki yok o kartin en fazla yuzde 10-15 cunku r9 390 bile bircok oyunda eziliyor 970e karsi
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.