Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (897. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Ayda 400 lira kazanıyorsun zaten. Bana tuhaf geliyor niye insanların satmak istediği.

Bende öyle diyordum aylık 500 lira diye çıktım yola şuan 800-900 TL arası kazıyor :) satmayıp beklersem kazdığım şeyi belki 1000 TL olcak anlık değişiyor yani sürekli. Ama bende bugün danamayip koydum rx 480 i sahibinden e :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 14 Haziran 2017; 21:30:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Herkes bu konuda istisnasız kendi aklını beğeniyor. Kartlar kullanılmalı mı, yoksa yol yakınken elden çıkarılmalı mı? Tabakhaneye yetiştiriyoruz, az sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 14 Haziran 2017; 21:35:27 >
  • Kartı 1750 den listeledim piyasanın nabzını yoklamak için. 5 kişi 1500 tl teklif etti.1 kişi 1400 tl teklif etti.1 kişi yine 1550 tl verdi.Ben son fiyat 1600 dedim.Azcık zorlasam 1600 tl ye gider kartım. Bende ilanı 1600 tl olarak güncelledim.Diyelim ki gaza gelip sattım ya sonrası 1600 tl bir tane gtx 1060 alıp kalan para ile 8 gb daha ram takviyesi mi yapmak yoksa bir tane ps4 pc ye de ucuz yollu bir ekran kartı mı almak yoksa 2.elden 1070 mi kovalamak.İnanın burası çok kısır bir döngü oluyor
  • Ben fazla ucuza koymuşum kartımı

1450tl yazdım Rx 480 8gb ye

Ben satarsam rx 580 gaming x alıcam (bulabilirsem)

Ya da direkt üzerine koyacağım parayı Arctic accelero mono plus alıp 1.4 - 1.5 arasına OCleyip kullanırım

(Biraz voltaj verip fanın devrinin %100 yapınca 1400mhz referans kart stabil çalışıyor ama ses dayanılmaz)

• O değilde bu mining işinin ateşi söndükten sonra 2. el piyasası AMD kart çöplüğüne dönecek.
  • Nvidia 1060 ve 1070 serilerinde de sıfır fiyatlarda yükseliş mevcut. Geçen hafta 1350 TL dedim diye karta taşladılar 580 için şimdi tıpış tıpış 1700 veriyorlar ama vermedim kartı. Sahibinden üzerinde fahiş fiyatlar mevcut. Oldu ki 1800 veren çıktı kartı sattık alınacak kart 1070 i atlayıp 1080 oluyor ama onun da 2-3 ayı kaldı. Hele hele 2 ay önce millet 1600-1800 lerden 1080 alınca gidip 2500 tl bayılmak mantıksız. En iyisi ben 2 yıl mutlu mesut yaşayayım rx 580 ile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 14 Haziran 2017; 22:35:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    bence satıp 2k monitörünüz yoksa 4gb üst seviye nvidia kartla devam etmek 2 k monitörünüz varsa 6 veya üstü gb ramli nvidialara bakmak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Bu fiyatlar ne böyle ya. 8GB 470'i 900e almıştım.

Okuyunca bende şaşırdım bi süredir fiyatlara bakmıyordum gerçekmi bu rakamlar...
  • Selamlar, 11260-01-20g varsa (Rx 480 8gb Nitro+ OC) 1300 TL'den alırım.
  • Bu nedir arkadaş oyun oynamak için Amd kart bulamıyoruz...
  • Benim arkadaşla konu açıldı rx 480ler ilgili

İzmir de bi eleman 192 tane rx 580 almış tek seferde

Zamanında ben de denemiştim Bitcoin olayını

Gtx960 ile tabi kartın tflop çok düşük

Bugün bi deneyim dedim kart tek başına 780 mhps kazıyor

Sitelerde 37 günde kendi parasını çıkartıyor diye yazılar var

Eğer gerçekten bu işten kısa sürede elde tutulur para geliyorsa pc boşuna durmasın evde değilken ve geceleri

Bitcoin kassın bu hafta test etmek için makineyi bitcoine bıraktım eğer 100-120tl getirirse 1 haftada karta soğutucu alıp boş zamanlarda bitcoin kasıcam

(Arctic accelero mono plus düşünüyorum)

Kartın stock frekansında(1266mhz) 690mhps iken

Bu rakamı 1330mhz yapınca 780e çıkıyor

Yani overclock baya etkiliyor

• Gg ye ilanı koydum anında satıldı 1390 tl den koydum daha yüksek yazmaya gönlüm razı gelmedi.(1167 tl ye almıştım asus strix rx 480 8 gb ) bende yarın ekran kartını kargolayacağım.
    Amazon.com dan ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Edition siparişi verdim 609 dolar tuttu.
  • Beyler elinizde rx470 varsa iteleyin bitcoincilere 1500 den rahat gidiyor :D

• Beyler elinizde rx470 varsa iteleyin bitcoincilere 1500 den rahat gidiyor :D

5 serisi gelince hiç bir miningci almıcak çünkü 470 in yüzüne bakan olmaz o zaman bu fiyatlara bir daha asla satamazsınız ben size diyim

• AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

Bu her şeyi açıklıyor

Ki rx 480 ile 780mhps yi rahat görüyor

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

(Benim kart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleHawk -- 15 Haziran 2017; 4:17:21 >
  • Amd vega nerdesin bekleye bekleye ağaç olduk
  • Bu vegalar ne zaman geliyor tarih bellimi acil pc toplamam lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okidoki64 kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben de sattım kartı

Bi aksilik olmaz ise

Yarın sabah kargoya verip başaksehire postalayacağım

Sorun şu ki ben kartsız kaldım

En geç 18ine kadar kart almam lazım

Amazondan alına bi kartın ulaşma süresi ne kadar

Ürünün gümrükte kalma gibi bir riski var mı

Ve kargo fiyatları nasıl

• LittleHawk kullanıcısına yanıt
    Iste ben bu sorularla ugrasmamak icin 200 300 fazla verip vatandan gtx 1070 aldim. Yurtdisindan telefon aldim garanti yuzume bakmadi. O gunden beri bisey almiyorum. Sana da tavsiyem tr garantili olsun ne olursa olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Şimdi ben de sattım kartı

Bi aksilik olmaz ise

Yarın sabah kargoya verip başaksehire postalayacağım

Sorun şu ki ben kartsız kaldım

En geç 18ine kadar kart almam lazım

Amazondan alına bi kartın ulaşma süresi ne kadar

Ürünün gümrükte kalma gibi bir riski var mı

Ve kargo fiyatları nasıl

Gümrüğe takılma diye bir şey yok gümrük parasını da ödüyorsunuz amazona kart gümrükteyken vergisi onlar tarafından ödeniyor kart evinize sıkıntısız şekilde geliyor. Kargo parası alınmıyor genelde Free shipping yazar zaten ürün sayfasında. Kaç gün sürer bir şey diyemem.
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.