Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartımı 1700 tl den koydum sahibindenw bakalım ilan onaylansın Şenlik var
  • ismet6161 kullanıcısına yanıt
    ben 2000'den koyup 1650'ye kadar düştüm. az önce de 1500TL'ye sattım. şimdi 1070 arama zamanı.

• an itibari ile msi gaming x 1070 almış bulunmaktayım. elveda amd tamda freesycn li monitör sipariş etmiştim ama ne yapalım :)
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    O işlemciyle sürprizlere hazırlıklı olun.
  • Omara kullanıcısına yanıt
    1500 tl çok para hocam.İyi satmışsınız.Umarım en kısa zamanda 1070 i de alırsınız.Her zaman derim AMD kullanıcı dostudur diye Dolar gibi bozdur harca Ben kartı zamanında 1224 tl ye almıştım.Pahalı zamanda yani.Oyun performansından memnunum ancak 1600 e giderse gigabyte gtx 1060 alıp kalan parayla 8 gb lik bir ram daha ve üste güzel bir çay içerim.
    hocam çok şükür halimize. sabreden daha iyi paralara satabilir sanırım. kartı çok kullanma fırsatım olmamıştı ama az zamanda memnun kalmıştım. şimdi oyun değil başka amaçlar için kullanılacak. ben de yavaştan artık nvidia konusuna geçerim

• Konunun yeni kralı gtx1060 ve 1050ti oldu sanırım.😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eskiden nvidia 9600 gt vardı sonra hd 6870 e ondan hd 7870 ve rx 480 ne geçtim.Bakalım bir sonraki durak yine nvidia olacak ayrıca mining işi tam zamanında ortaya çıktı.AM(ining)D kartlara müthiş talep oldu. umarım RX sahibi her arkadaş faydalanır bu işten
    hocam daha önce yazdım birkaç konuya. 1150 liradan satmaya çalıştım bir ay önce taşlandım. sonra ilanı çektim. şimdi böylesi nasip oldu. inşallah herkes değerlendirebilir bu fırsatı. çünkü madenciler razı 1500 lirayı vermeye.

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    VSYNC olmayınca neden amd'nin değerleri bu kadar yüksek çıkmış ? garip geldi bana.
  • Mr light kullanıcısına yanıt
    Vsync olmayınca toslarsın. İyi birşey değil, Nvidia kullanıcıları sırf bu sebepten kare saniye limiti koyuyor tavan değere çarpmasın diye.
    Ayda 400 lira kazanıyorsun zaten. Bana tuhaf geliyor niye insanların satmak istediği.
    satmayıp ben mi kazmalıydım üstat?

Bir bilene sorun siz en iyisi.
    sizden daha iyi bileni nerden buluruz bilmiyorum hocam ama sattım artık kartı yapacak şey yok. herkese iyi akşamlar dilerim. iyi forumlar.

Al bi tane 1070..
    sahibinden de adamlar 1500 tl teklif ettiler. Ben 1600 diyeceğim.1600 tl ye veririm. Allah bereket versin.
  • ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Bu 1070'lerin kaç aylık ömrü kaldı da kullanıcılar hiç düşünmeden atlıyorlar. 2070 çıkınca tek bir güncelleme bile almayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.