Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Calimocho

Strix 480 nasıl

ben kullanıyorum genel anlamda memnunum oc modunda en fazla 72 derece görüyorum ancak kasam zalman z3 plus onun farkı olabilir.
  • Arkadaslar yardim lutfen. 1 haftadir arkadasima rx480 stock fanli ilk cikan versiyonlarindan ariyoruz ve bulamiyoruz. Bu karti sifir satan bir yer yok mu. Kartlari siparis veriyoruz gorsellrde stock fan gelen urunler strix,nitro+..... stock fanli aramamizin sebebide ozel bir kasa icindeki yer sıkıntısı. Konu hakkinda bilgisi olan alintilayabilir Arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Arkadaslar yardim lutfen. 1 haftadir arkadasima rx480 stock fanli ilk cikan versiyonlarindan ariyoruz ve bulamiyoruz. Bu karti sifir satan bir yer yok mu. Kartlari siparis veriyoruz gorsellrde stock fan gelen urunler strix,nitro+..... stock fanli aramamizin sebebide ozel bir kasa icindeki yer sıkıntısı. Konu hakkinda bilgisi olan alintilayabilir Arkadaslar.

470 Platinum var bir tek kapalı tipte soğutucusu olan Polaris ekran kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Arkadaslar yardim lutfen. 1 haftadir arkadasima rx480 stock fanli ilk cikan versiyonlarindan ariyoruz ve bulamiyoruz. Bu karti sifir satan bir yer yok mu. Kartlari siparis veriyoruz gorsellrde stock fan gelen urunler strix,nitro+..... stock fanli aramamizin sebebide ozel bir kasa icindeki yer sıkıntısı. Konu hakkinda bilgisi olan alintilayabilir Arkadaslar.

470 Platinum var bir tek kapalı tipte soğutucusu olan Polaris ekran kartı.

Tavsiye icin tesekkurler. Yurt icinde sanirim bu modelin satisi yok

• vamp kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada alışveriş sitesinde gözüküyor.
  • Rx480 lerde model kalite sıralaması nasıldır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam kasa nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Dostum ben en çok msi gaming serisini beğendim ki bişeleşen kalitesi olarak vs bir tık daha önde gibi duruyor.
  • Anlık olarak sıcaklık artıyor ve coil whine var kart 1 günlük .Değişime vereyim mi?
  • quote:

Hepsiburada alışveriş sitesinde gözüküyor.

Onlarada guvenemedik acikcasi. Koskoca buyuk firmalardan aldik bize istedigimiz gorseli gosteriyorlar ancak gelen kartlar strix,nitro+ gibi kartlar. Haliyle iade ediyoruz. Hepsiburada sitesinden alacagizda iade kosullari nasil olur bilmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam kasa nedir?

Asus rog20

5 güne kalmadan kapımdaydı paketim yanlış hatırlamıyorsam son siparişimde.
  • quote:

5 güne kalmadan kapımdaydı paketim yanlış hatırlamıyorsam son siparişimde.

Bizi endiselendiren kapiya gelmesi degil. Kapiya gelen urunler hep yanlis. Bizi endiselendiren iade sureci. Biz standart verdi6yon istiyoruz gorsellerde ve urun bilgisiinde boyle veriyorlar adamlar iyilik yapip ozel versiyon yolluyor ama o da bizim kasaya uymuyor. Hep iade ediyoruz. 2 kez basimizia geldi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 28 Ocak 2017; 13:50:56 >
  • Arkadaslar Crysis 3 'te full ayarda ortalama kac fps aliyorsunuz? Youtube videolari ve internetteki incelemeler cok kafa karistirici. Kimisi 43 fps almis, bir digeri ise tam tersine 70 fps almis ortalamada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim alışveriş yaptığım site battı, paramı da iade alamadım.
  • baya zorluyor

1080p de ultra 4xmsaa falan açtım mı 30 fpsnin üstünü zor görüyorsunuz (yağmurlu ilk bölümden bahsediyorum

ortalama 60 fps ama 10 sn de bir ekrana aşırı yoğun efektler girince 30u boyluyor)

rahat rahat oynamak için very higha düşürmek gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimocho

Strix 480 nasıl

tavsiye etmem. sapphire > msi ikilisinden birini tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaDo

quote:

Orijinalden alıntı: çaDo

Kaliteli DP kablosu önerebilir misiniz?

DP kablosu kullanan yok mu?

Hocam bildigim kadariyla dijital goruntude ekrana gelen goruntu acisindan kablo kalitesinin bir onemi yok. Kaliteli kablo almak sadece uzun sure bozulmamasini saglar goruntuye bir katki yapmaz.

2 ay once monitorle beraber 12 liralik dp kablo aldim sikintisiniz kullaniyorum :)

Kablo kalitesi bildigim kadariyla vga gbi analog baglantilarda onemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 28 Ocak 2017; 19:58:36 >
  • Rx 480le overwatch oynayan benden baska kimseye yok mu ya? Biri daha bende de fps drop oluyor gpu usage dusuk desin rahatlayacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

baya zorluyor

1080p de ultra 4xmsaa falan açtım mı 30 fpsnin üstünü zor görüyorsunuz (yağmurlu ilk bölümden bahsediyorum

ortalama 60 fps ama 10 sn de bir ekrana aşırı yoğun efektler girince 30u boyluyor)

rahat rahat oynamak için very higha düşürmek gerek

Crysis 3 te en yuksek ayar very high diye biliyorum. Ultra ayar yok.
    Biraz arastirdim da FXAA ya da SMAA kullanilirsa duzgun bir oyun deneyimi oluyormus. MSAA 8x fln bayagi zorluyormus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.