Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 700 ü geç 850 tl dahi olsa 4 gb özel soğutma 470 direk alırım.
  • ben senin icin yazdım
    klavyesi olan herkes yazıyor ama aradıgını buldugun vıdeoda kullanan sonuclarını gormus bırınden ogrenıyorsun durumu
    burda sordugun bır cok kısı intel i5 mi i7mi diye bakıp soyleyen var bu i5mi kaldırır elbet kafasında insanlar var forumda
    194 sayfa olmus amd konusunda gormuyormusuna atışanları benim kart senin kartı ezer diyenleri 150 sayfası kavgayla gecmis konunun
    dedigim gibi aklı olan degil klavyesi olan yazıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=XsdwejAQbEU
    bi sıkıntı gorunmuyor
  • Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

Yakın zamanlarda Dx 12 desteği onaylanmış Pc oyunları:

Deus Ex: Mankind Divided
    Forza Horizon 3
    W.N.C: Infantry
    Gears of War
    Battlefield 1
    Civilization VI
    Watch Dogs 2
    Ark: Survival Evolved
    Forge - Halo 5: Guardians Edition
    Heroes & Generals
    Halo Wars 2 (2017)
    Star Citizen (2017)
    King of Wushu
  • EmberTheLeader kullanıcısına yanıt
    Vulkan hakkında bilgi var mı
  • EmberTheLeader kullanıcısına yanıt
    Oo Star Citizen dx 12 mi geliyor çok iyi haber Hocam sizce Star Citizen için 1080p 60fps için rx 470 yetermi?
  • Arkadaşlar techpower sitesindeki gta 5 ile guru3d de ki fps değerleri çok çok farklı nedir durum birbirini tutmuyor çoğu değerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gravelyn G kullanıcısına yanıt
    BF 1 de Vulcan olacağını düşünüyorum, AMD sponsorlu bir çok oyun geliyor bunlarda olur büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 5 Ağustos 2016; 22:24:28 >
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    Hocam star citizen daha çok işlemci odaklı bir oyun diye biliyorum nitekim rx 470 diğer etmenleri yok saysak dx 12'nin verdiği + perforans ve rx 480'e yakın performansıyla tek başına yeterli gelecektir.
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Evt bu konuyu popüler olduğundan beri takip ediyorum.Dediğin gibi çok fanboyluk kavgası okudum.
    Yolladığın video tam istediğimden olmuş. Bu kartı aldıktan sonra bf1 alıp oynama planım var. Dx12 olduğu icinde sanırım süper olacak.
    Bf1 ve World of warcraft oynarım gibi sürekli. World of warcrafta grafik güncellemesi geldiği içn kartım artık oyunda sorun çıkarmaya başladı.
    Parasını felan hazırladım geldiği gibi alacağım sapphire nitro olanını yada strix olanını :) çok teşekkür ederim tekrardan.
    Yukardaki tabirlerin çoğunuda forumdan öğrendim onuda belirteyim :) referans kart alır geçerdim burada takılmasam :)
  • Özel soğutmalı rx 480 ler ne zaman Türkiye de satışa çıkacak bilgi verildi mi acaba bu konuda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada Techpowerup ve diğerleri şeklinde ayrılıyor olay. TPU nedense değişik değerler veriyor. Zaten oyunları hangi ayarlarda test ettikleri tam belli değil. MSAA off dedikleri skorlar diğer sitelerdeki 4X MSAA ile eşit olabiliyor. Advanced graphics ayarlarını da etkinleştirmiş olabilirler belki. O da fps düşürüyor.

TPU'ya çok güvenirdim ama son zamanlarda hep bir gariplik var testlerinde. Son çıkan AMD ürünlerinde diğer sitelerle ve youtube kanallarıyla çelişiyorlar. RX460 için de aynısı olacaktır.
  • Bundan sonra piyasanın popüler oyunları zaten Dx 12'li gelecektir yavaştan geçiş tamamlanıyor. Şu an piyasada ki Dx 12 oyunlarında Amd önde ama yeni gelecek oyunlarda durum böyle mi olacak ona bakacağız. Ayrıca iyi optimizasyonlu olsun da oyunlar ufak tefek sıkıntıları sürücülerle çözüyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2016; 23:13:19 >
  • RX 470 ' in Strix olanının 59 derece gibi düşük derece olmasının sebebi bir sınırlandırması varmış galiba . Bu yüzden MSI Gaming modelini almak daha mantıklı olabilir . Konu hakkında benden daha bilgili olan birisi varmı?
  • 470 de çıktıda piyasada kart yok ne zaman bollaşıcak 750 ye razıyım
  • Msi mi yoksa asus mu rx 480 icin? Para var 1 kere kart aliyoruz 6 sene kullaniyoruz

75 hz icin rx 480 alıyorum freesync monitör aldik

• test isteyen arkadaslar açıp youtube dan digital foundy i izlesinler. Diğer sitelerin ne yaptığı belli değil.

• Ne ekran kartıymış be, konuşa konuşa bitiremediniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kartlar ne zaman tr de satışa çıkacak yahu özellikle saphire hani satışa çıkmasını geçtim bir fiyat verselerde ona göre kafamızda şekillendirsek olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

test isteyen arkadaslar açıp youtube dan digital foundy i izlesinler. Diğer sitelerin ne yaptığı belli değil.

DigitalFoundry doğru mu hocam sizce _? Ne kadar güvenilir acaba?
  • ASUS RX 470 STRIX, 4GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı
    792 TL
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11214

MSI RX 470 GAMING 8G, 8 GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı
    936 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13men13 -- 6 Ağustos 2016; 0:22:35 >
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.