Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O ağır fanboy ve troldur o yüzden onu kaale alma, hayırlı olsun.
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    Hocam üzerindeki referans soğutucu ile kullanmayacağım cihazı. Üzerine üçüncü parti bir soğutucu takacağım buradan bir arkadaş yardımcı oldu o konuda.

Ayrıca daha önce 80 derecede çalışan bir referans kart daha kullandım. 2 sene filan hemde. Bir sıkıntı o zaman da olmamıştı.

Ayrıca teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gressard -- 5 Ağustos 2016; 21:08:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

en kesin çözümü sıvı soğutmalı olanlar. 120 mm lik fan bozulunca değiştirirsin.

msi gtx 1070 sıvı soğutmalısı 2300 lira.

Olur, bozulunca yenisini gönderirler.
  • Bir şey olmaz ya, trolun teki bilgisizce şeyler yazıyor işte. Onun mantığıyla gitsek aşağıda ki tabloda Hd 7970'den sonra ki kartları çöpe mi atalım o zaman?

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_rx_480_gaming_x_review,6.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2016; 21:13:25 >

• fakodede kullanıcısına yanıt
    Avrupada satışa çıktı. En fazla 2 haftaya Türkiye'ye gelir belkide haftaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx480 A10 7850-k darboğaz olur mu?
  • Hocam zaten bir kaç aya üzerine Bundan takacağım. Ben işte 8 pinli olsun güzel OC yaparız filan diye düşündüm. Baktım tamamiyle yalan OC performansı bayağı diplerde aldım direk.

Burada bana yardımcı olan arkadaşlara da tekrardan teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

yok yanlış anlama kart çok sıcak çalışıyor.

üzerindeki ramler falan o sıcakta bozulur. ömrü az olur.

bence iade et.

Yaklaşık 4000 kişi aynı fikirde.
    AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Gressard

Artık bekleyemedim referans Rx480 i Inventusdan sipariş verdim. Onu bekle bunu bekle kör olacağım yakında.

Güle güle kullanın. Para çöpe gitmiş falan diyenlere de aldanmayın. AMD Driver ile tüm watt sorununu düzeltti. Ayrıca tabii soğutması Custom modellere göre kötü de artık günümüz kartları 100 dereceye kadar sıkıntısız çalışıyor. Kaç yıl öncede kalmışlarsa artık yanacak falan zannediyorlar. Full yükte 2-3 saat oynamaya 85 derece oluyor sadece.
  • Başka yapan arkadaş da vardı burada, önce ki sayfalarda yazmıştı. Soğutucu gayet iyi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollo31

Rx480 A10 7850-k darboğaz olur mu?

Olur, kart tam performansını veremez.

Ekleme yapayım ancak önce ki kartınla oranla baya performans sıçraması da yaşarsın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2016; 21:23:47 >
  • quote:

Evet maalesef olur. Kendi içindeki dahili yongayı kullandığında bile GTA V'de %95 civarı bir kullanım söz konusu. RX 460 sizin sisteminize cuk diye oturan bir kart olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 5 Ağustos 2016; 21:26:22 >
  • 470 nin fiyatı çok tatlı sapphire modeller 4gb 470 700 tl olabilir msi la göre
  • quote:

Olmaz, Msi Afterburner'deki RuvaTuner ile fps limiti koydun mu daha da destekli çalışır. Bakma sen o bilir bilmez konuşanlara. Sorsan hepsi i7 6950X kullanıyor. 7850K bugüne bugün Streamroller Mimarisi, bir seri ileride önceki Piledriver'den.
  • msi rx 480 gaming x ülkemize kaç liradan girer dersiniz?

edit:http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11185 novada listelenmiş bile, tabi şuan stok yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 5 Ağustos 2016; 22:15:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Core i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci

Arkadaşlar bu işlemci ile rx 480 8gb custom modellerde darboğaz yaşar mıyım?

Daha önce bir arkadaşa sorduğumda işlemcinin çok iyi olduğunu hiçbir sıkıntı çıkarmayacağını söylemişti.

Birde genel sorayım dedim bilgi verebilirseniz sevinirim :)
  • İşlemci çok iyi, hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır.
  • islemci iyi burdaki bilgisiz kekolara soracagına yutuba gugıl amcaya sor orda rahatca bulabılırsın aradıgını
    burdakı olur dese sen sorun yasarsan adamı bulup sen olur demıstınmı dıyeceksın
  • Valla Rx480 e 1100 lira veremem, zaten 1080p 60hz oyuncusuyuz... Rx470 in bukadar performanslı çıkacağını zannetmezdim

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_rx_470_gaming_x_8gb_review,17.html

Fiyatları kolluyorum 700 yada biraz alt bandında bulduğum an kaparım birtane. Yalnız çoğunda backplate yok estetik anlamda kötü görünüyor..
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    niye bukadar sert cevap verdin bilmiyorum da donanımdan pek anlamadığım için soruyorum.
    kimseyede sen şöyle böyle demiştin diyecek yapıda biri de değilim. Sonuçta bu şeylere para verip alıyoruz insan emin olmak istiyor.
    gtx 560ti den sonra ben o karttan hertürlü verim alıcam zaten.Darboğaz işinide bu konudan ögrendim zaten :) yukardada bir arkadaş sorunca bende sorayim dedim :(
    Burada bence gayette bilgili arkadaşlar var.
    Sağol cevap için.
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.