Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.232
Cevap
90
Favori
459.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mükemmel!!!
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hangi programı kullanıyorsunuz? Kartın markası nedir? (ben biraz bakındım farklı bir ayar göremedim)
    Ama oldukça büyük ram ve pcb soğutucusu var. AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi law1979 -- 3 Ağustos 2016; 18:33:35 >
  • law1979 kullanıcısına yanıt
    Bendeki kart gigabyte 390 ve aynı programı kullanıyorum aynı versiyon.

Evet büyükmüş problem çıkmaz kanımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Bende rx480'te neden 7000 mhz bellek hızı gösteriyor diyordum 4 gb modeliymiş.Çokta adil olmamış 8 gb modeliyle test etseymiş iyi olurmuş.

Bu arada şu kartın Bf4 ile ne alıp veremediği var anlamadım çok düşük performans veriyor kendi standardındaki kartlara göre.

Bf 4'le ilgili sanırım sürücü sıkıntıları var.

Yani Amd nin başarılı olduğu ender oyunlardan birisi.Sürücü sıkıntısıysa düzelirde ben ilk testler geldiğinde gerçi gelişmiş renk sıkıştırma teknolojisi var falan dediler ama acaba bellek veriyolu genişliği yetersiz mi kaldı diye düşündüm içimden bakalım ne çıkacak bu işin sonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 3 Ağustos 2016; 18:58:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan referans almak istesem nereden alabiliyorum?
  • Inventus'ta Sapphire referans model stoklara girmiş 1062 tl.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=7895
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Inventus'ta Sapphire referans model stoklara girmiş 1062 tl.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=7895

Bok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuradan direk alsam mı ya acaba?

Daha önce 80 derecelerde çalışan kart kullanan oldu mu? Mesela 1 sene sonra filan kart kafayı yer mi yüksek sıcaklıktan? En büyük korkum bu
  • law1979 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş hocam. Hayırlı olsun. Herkesde bu imkan yok ama yinede böyle bir şey sevindirici. Bu arada garanti gitti ama inşallah bir sorun çıkartmaz kartınız. Kazasız belasız kullanırısınız inaşallah. Benimde kart geldi(gtx 1060)bu gün eve ama ben yokum, peder bey aldı benim yerime. Amazondan 8-9 günde geldi. Çok hızlı bu amarikanlar yav.

• 30 Agustos'ta wowun yeni paketi çıkacak.Şu ekran kartının sapphire nitro yada strix modelinden tekini alalım diye parayıda hazırladık..
    Ortada kart yok türünüde geçtim hangisi ilk gelirse onu alacam.Gel artık be kardeşim.
  • Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Garanti konusunda sıkıntı yok. Garantilik durumda kartın refans soğutucu takılır. (başıma geldi iki sefer sıkıntı çıkmadı :))
  • keşke ilk çıktığında refi alsaydım valla buney ya
  • Daha yok herhalde

• Sizce refi alayımmı .
    Dark n10 kasa var heralde sıkıntı yapmaz serinlik konusunda.

Son olarak Ref kullananlar bir bilgi verirse sipariş geçecegim.
    Memnunlarmı.?

Birde internet üzerinden alacagım için 14 gün iade hakkım kartı kullansam dahi geçerlimi. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 3 Ağustos 2016; 21:02:59 >
  • Overclock yapmayacağim diyorsan güzel bir kart. Açıkcası beni memnun etti. Tabiki beni memnun eden bir şey sizi memnun eder mi bilemem. Fakat aldığınızda pişman etmeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca internetten aldığınızda kartı kullanınca iade hakkınız devam eder. Çünkü görmeden aldığınız bir ürün ve 14 günlük iade hakkınız var fakat ürünün kutusu ve diğer aksesuarının zarar görmemiş olması gerekmektedir.
  • iyiki ilk çıkınca aldım ref. böyle iş mi olur amd gerçekten sövülmeyi hak ediyor. ay sonu dediler ses seda yok. bence yurtdışı kovalayın boşa yormayın. türkiyeye 1300'den girerse hiç alınmaz 1060 şuan 1350 civarında. kısaca ülkemiz için amd fahiş fiyatlarda f/p denilen olay ancak yurtdışı alımla yakalanabilir.
  • çok fark olmaz bence.
  • http://videocardz.com/62790/geforce-gtx-1070-mobile-and-radeon-r9-m480-benchmarks-leaked
    AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]

460>970m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killyourfm -- 3 Ağustos 2016; 21:43:21 >
  • Caperz kullanıcısına yanıt
    deadmanku kullanıcısına yanıt
    @caperz

Teşekkur ederim daha önce nitro r9 380 kullanıyordum. Mario görüntüsünde 200+ saat Ark oynadım(gt750m kart ile ) .Begendiğim bir oyunda Fps için Oc yerine ayar kısmak yoluna giderim grafik çok şey degildir.

Şuan inventusda REf Sapphire 1062 TL fiyat şuan için heralde dolarıda görünce uygun gibi görünüyor.

@deadmanku

Hocam anladıgım kadarıyle memnunsunuz watt vb problemler için sürücü yayınlanmıştı şuan için bu tur sorunları çözmek için manuel ayar cekmek gerekirmi yoksa driver yükleyince sorun ortadan kalkıyormu.
  • Ben pes ettim. 7850 ile seneye yahut bozulana kadar devam edeceğim. Zaten oyunların çoğunu oynayabiliyorum hala.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.