Şimdi Ara

AMD RS690G yongası ve MSI K9AGM2 anakart video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
6.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2,el parça fiyatlarına bakıyorum internet ve ofis için ucuz PC toplamak için birkaç işeyarar parçada bende var...Ama bu adamlar 2,eldende ucuza vermek istiyorlar artık
    AMD nin büyük indiriminden yeni anakartlarından sonra yakında inte yapacaği indirimlerden sonra almayanı dövecek heralde iş o hale geldi....

35$ a sıfır güncel işlemci (sempron 3000) olurmu???? intelin buna nasıl cevap vereceğini çok merak ediyorum....

• Bu anakart için hangi kasayı alabilirim? videoda mini atx olduğu söyleniyor, internette arama yaptığımda hep büyük atx kasalar var, daha küçük boyutlara sahip 300 W'lık (yeter diye düşünüyorum) önereceğiniz kasa var mı?
  • @siyahc
    mATX anakartları standart ATX kasalara da monte edebilirsiniz.
  • Ben MSI K9NGM2 aldım.
    Bunun çıkacağını bilsem biraz bekleyip bunu alırdım
    offf
  • ben yeni çıkan 690 G ürünlerden ASUS M2A-VM yi mayıs ayında alacagım inventus fiyatı 83,99 MSI de güzel bir ürün çıkartmış
  • selam arkadaslar ben de saphire 690 G yi almayı planlıyorum ancak kafamda bazı soru işaretleri var. bu o/b kart ile Hyundai-X91W monitör dvi bağlantıda verimli çalışırmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • dostum o modelde hdmi çıkış mevcut değil, hdmi çıkışlı modeli daha pahalı olacaktır.
    quote:

Orjinalden alıntı: kemalhirca

ben yeni çıkan 690 G ürünlerden ASUS M2A-VM yi mayıs ayında alacagım inventus fiyatı 83,99 MSI de güzel bir ürün çıkartmış
  • ASUS M2A-VM modelinden alacağım ben de , MSI'dan performans açısından eksik değildir değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur10 -- 18 Nisan 2007; 23:17:10 >
  • 690G'li anakartları çok inceledim arkadaşlar..İlk olarak söyliyeyim salida söylemiş ama ASUS'un M2A-VM modeli HDMI çıkışlı değil HDMI çıkışlı modeli var oda sonuna HDMI yazısını eklemiş yani ASUS M2A-VM-HDMI ama fiyatı 115$ civarı MSI'ın 690G modeli 85$ Sapphire'nin ki 99$ ama içlerinde O/C olarak en başarılı ASUS'inki ama bütün 690G kartların içinde en başarılı O/C'yi yapan EPOX'un EP-AT690G Pro modeli yalnız Türkiye'de yok daha...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mitra

690G'li anakartları çok inceledim arkadaşlar..İlk olarak söyliyeyim salida söylemiş ama ASUS'un M2A-VM modeli HDMI çıkışlı değil HDMI çıkışlı modeli var oda sonuna HDMI yazısını eklemiş yani ASUS M2A-VM-HDMI ama fiyatı 115$ civarı MSI'ın 690G modeli 85$ Sapphire'nin ki 99$ ama içlerinde O/C olarak en başarılı ASUS'inki ama bütün 690G kartların içinde en başarılı O/C'yi yapan EPOX'un EP-AT690G Pro modeli yalnız Türkiye'de yok daha...

Ve maalesef Epox'un 690G'si epey bir kırpılmış HDMi yok, 1394 yok, yok oğlu yok yani :)
  • ASUS daha iyi overclock yapıyorsa problem yok , hdmi çok önemli birşey mi acaba ?
  • İnceleme için teşekkürler
  • ELİNİZE SAĞLIK GÜZEL İNCELEME OLMUŞ
  • Eline sağlık arkadaşım incelemenin videolu olması çok güzel olmuş.Sayenizde gelişmeleri takip edebiliyoruz.
  • Benim için önemli, evimdeki lcd tv'de hdmi ve vga girişi mevcut, hdmi günümüz teknolojisi ile görüntüyü en az kayıpla aktarabilen bağlantı yöntemi. Birde bu anakartların htpc'ler için üretildiğini düşünürsek hdmi olmaması büyük eksiklik.
    Asus'un hdmi çıkışılı modelinde board üzerinde hdmi mevcut değil kart takılarak bu çıkışa sahip olabiliyor bu yüzden PCI Express x16 slotunu kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

quote:

Orjinalden alıntı: onur10

ASUS daha iyi overclock yapıyorsa problem yok , hdmi çok önemli birşey mi acaba ?
  • bi de dvi çokış koysalar tam olacakmış.

msi in bu modelinde tv out var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: örümcek10

bi de dvi çokış koysalar tam olacakmış.

msi in bu modelinde tv out var mı?

Valla üzerinde TV-Out pinleri var ama o pinlere takılacak TV-Out parçası var mı yok mu, bulunabilir mi bulunamaz mı anlayabilmiş değilim... Ne biçim firma anlamadım gitti... Sitesinde böyle bir parçadanm bahsetmiyor ama pinlerden bahsediyor.
  • ARKADASLAR BU ANAKARTTAN BENDE WAR OC YAPMAK İŞTEYENLER BU KARTI ALMASINLAR CÜNKİ OCYE İZİN WERMİO BU KART
  • quote:

Orjinalden alıntı: akibeel

ARKADASLAR BU ANAKARTTAN BENDE WAR OC YAPMAK İŞTEYENLER BU KARTI ALMASINLAR CÜNKİ OCYE İZİN WERMİO BU KART

1,5 yil onceki konuyu hortlatmissin
  • ewet biras ole olmus hic bakmamıstım tarihe
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.