Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.206
Cevap
165
Favori
505.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Öyle kafamız karıştı ki. Sizin dediğinize katılmamak elde değil. Sanki amd ram çakallığı yapıyor da diyorum bazen.

Bence kafaları en rahatlatacak şey bağımsız test sonucları. Işte o vakit her şey ortaya çıkacak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt

Cidden fan boy değilim. Hatta bunca yıllık oyuncuyum defalarca pc yeniledim ve ne işlemci ne ekran kartı amd olarak almadım. Hiç almadım. Ayrıca hiç bir zaman da bir sorun yaşarmadı bana intel ve nvidia.

Ama bu sene kafam çok karışık. Bekleyeceğim test sonuçlarına bakıp karar vereceğim.

• ihtiyar.gamer İ kullanıcısına yanıt

Çoğunluğun işine gelecek şey net bence, 8gb 159dolarlık bir kart 6500xt mi olur 3050ti mi olur, bilemiyorum.

• rx 6600 gelir mi

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt

Pek uyduramamışlar, heralde gördügüm en kötü versiyonu buydu.AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Pek uyduramamışlar, heralde gördügüm en kötü versiyonu buydu. 

“F..king Samsung 8nm“ kısmı fena olmamış. AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Ben ekonomik durumumdan dolayı her zaman en ucuza ne alırım ve ne kadar performans yakalarım hesabı yaptım. Hatta bu yüzden Ryzen 5000 serisinin fiyat artışını bayağı eleştirdim. Merak ediyorum ekteki argümanları sunan Mesut Bey acaba kafasını kaldırıp bakacak mı? Yoksa Nvidia yayınlarında, Nvidia övmeye devam mı edecek? Görünüşe göre Nvidia fiyat açısından bu gelişmeleri göze alarak indirim yapmış. Testlerde de AMD beklenileni verirse işler daha da karışacak. Umarım son noktada fiyat kırılımı ve giriş-orta seviye bandında da rekabet artar. Bu olaya böyle bakmak lazım. Yoksa hiçbir firma babamızın hayrına bunlar yapmıyor. :D Tek amaç ''Piyasayı ele geçir, gücü eline al ve sömür''. Bizim burada her zaman kendi avantajımıza olanı kovalamamız lazım. Nitekim şu an AMD bunun için bir hamle yaptı. Kısacası umarım performans olarak bekleneni verir, alt-orta segment için güzel kartlar duyurulur ve kronik sorunlarını artık bu seri ile yener. Ve sonuçta umarım bize fiyat/performans kazancı olarak geri döner.

(Not: 2. görselde mention atan kişi ben değilim belki gözükmek istemez diye kendisi bu şekilde atıyorum)

• Merhaba ,

render 3d ve çizim programları için hangi radeon kartı önerirsiniz. bilgisi olan arkadaşların fikirlerini rica ediyorum.

teşekkürler

• Sizce Rtx 3090 mı yoksa RX 6900 XT mi? Aralarındaki fiyat farkı ne kadar olur 3090 20k lara satiliyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.